Įkraunama...
Įkraunama...

Čia lieknėja GRUODINUKĖS 2008

VIS DAR DRAUGIŠKAI IR PALAIKYDAMOS VIENA KITĄ SVORĮ META GRUODINUKĖS

user posted image

PRATIMAI PILVO PRESUI

KMI IR RIEBALŲ MASĖS APSKAIČIAVIMAS

RECEPTUKAI

VISKAS APIE SISTEMĄ -60

AŠ GALIU, TU GALI, MES GALIM
Atsakyti
Rutti 4u.gif

QUOTE(Rutti @ 2011 04 15, 07:21)
bet vistiek kaip super svarbu juda  drinks_cheers.gif  ir nebedaug jau ir liko tik keli kg saunuole smile.gif

anokia šaunuolė irnesakyk.gif baisi tinginė neturinti valios doh.gif blush2.gif galėjo jau daugiau būt nukrite ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagma: 15 balandžio 2011 - 08:40
Hallo Hallo
RUTTII -- SLAPUKE TU - NUOSTABU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

aš tai vakar nevalgiau vakarienės, bo buvau teatre - tai aišku šian pakrito blush2.gif
Užskaitau, kad ale 700 gramų per savaitę lotuliukas.gif

ŠIANDIENINIS SVORIS 78,2 kg (prieš sav buvo 78,9 kg)
Atsakyti
Labas

Man per keturias dienas nuo pirmadienio 100g nukrito. Bet ir normalu, kad praėjus pirmom savaitėm po svorio mažinimo krenta lėčiau. dabar 56,200 kg. Bet manau, kad svyruoja svoris, dieną mažiau, dieną daugiau. Dabar laukiu, kol svarstyklės 55 rodys. Iki priešneštuminio svorio man dar 6 kg, tiek tai tikrai nenumesiu, bet dar nors porą kilogramų norėčiau numest.
Atsakyti
Laba!Ai,rimtai gi-siandien prisiduot reikia.Kaiptik ryte pasisveriau-61,8kg.Na zodziu nekrenta,bet,kad paskutinem dienom saldainius valgau. blush2.gif Net po 5vnt.per diena. blush2.gif Ir kumpio. blush2.gif Bet kaip MB sako-valgyk,valgyk,nes kai nevalgai vistiek svoris nekrenta.. biggrin.gif

Ai,laukiu pavasario,gal tada prades krist. blush2.gif
Atsakyti
Arvenut, tiesiog visiškai nenoriu užsiciklint ties skaičiukais šį kartą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2011 04 15, 12:11)
Arvenut, tiesiog visiškai nenoriu užsiciklint ties skaičiukais šį kartą rolleyes.gif

bet o man kaip įdomu - nu gi žinai mane.................. blush2.gif blush2.gif negali gi pykt - tokia jau aš esu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2011 04 15, 12:24)
bet o man kaip įdomu - nu gi žinai mane.................. blush2.gif  blush2.gif negali gi pykt - tokia jau aš esu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu tai jo biggrin.gif
Atsakyti
Ir vel smaguriaujat visa savaitgali,net nepasirodot cia biggrin.gif
Atsakyti
Nu aš tai jau ne smaguriavau, o ėdžiau... gerai, kad prisidavimas penktadienį (pereitą penktadienį buvo kaip visada - 59), gal dar spėsiu sumažint ėdimus ir nebus kokie +3 kg...

nes šeštadienį buvau varžybose, tai dusyk priėdžiau greito maisto (picos gabalas ir dešrainis), paskui grįžus iš jų tingėjau daryt ką nors protinga, tai dar kugelio nusipirkau pardoj ir irgi suėdžiau visą, kiek žinau, vakare dar kažko pririjau, nežinau ko...
tiek, kad penktadienį sportavau (nors tai buvo kvaila, nes paskui liga dar labiau įsisiautėjo, bet jau nebegalėjau be sporto...)

sekmadienis... ėdimas non stop, psio, jau kelnės veržia. traškučių pakelis, saldainiai, vištienos buljonas, višta, virtos morkos, bulvės, pusė puoduko manų košės, dvi duonos riekės su žalumynine varške, iš kurių viena su keturiais griežinėliais vytintos dešros, dvi sluoksniuotos tešlos bandelės su karibų jūros daržovių troškinuku (home-made), ir žinau, kad tikrai ėdžiau dar kažką...

aš va taupau ir metu svorį tipo. tai šeštadienį sekmadienį buvo ir ėdimo dienos, ir netaupymo dienos - per pusę mėnesio išleidau nepilnai dvigubai tiek, kiek per savaitgalį wacko.gif
Tikiuosi, mano "šou" jau baigėsi, nes kraupu...
Atsakyti
Na as irgi valgiau-ir florentinu,ir saldainiu,ir kepto naminio batono,ir torto ragavau ir dar turbut kazko,jau nepamenu,o visa kita kaip visada.Bet siryt jau 62,4kg.+Puse kg.
Atsakyti
Kadangi antra pusė kažkur nukišo svarstykles, sėkmingai paslėpė, sutvarkė ar dar kaip pavadint, tai nežinau, turiu pliuso ar ne... Ir iš principo iki penktadienio neieškosiu - būsiu antibų kursą baigusi, tai gal jis man dar kilų užaugins, iki šiol būtent taip veikdavo sistiema... wacko.gif
Atsakyti