Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgiausias išsiskyrimas su vaiku

Kiek dėl kokių nors priežasčių jums teko palikti vaiką kitų artimųjų (auklės, vyro, senelių ir t.t.) priežiūrai?
Aš penkioms dienoms auklei buvau palikusi vyresnėlę, kai gimdžiau antrąją ir abi kažkada 5 dienoms palikau, kai norėjau truputį pakeliaut po užsienį  :smile.gif, na, dar dabar vyresnėlei mokyklinės atostogos, tai ji bus 5 dienas pas tėtį, o man ir jos sesei jau vakar be jos buvo taip sunku :-/
O mano draugė išvyko bent pusmečiui uždarbiauti į užsienį, palikusi vyrui 2 vaikus (6m. ir 2.5m.), sunkūs tokie išsiskyrimai  :-/, nežinau, kiek ilgiausiai galėčiau ištvert jų nematydama  sad.gif
Atsakyti
 Nežinau, ar galėčiau išbūti be vaikų, ypač be jaunylės, bent trejetą parų. Šiandien 4-ta diena, kai anksti rytą dukrą išvežu pas senelius, o tik vėlai vėlai vakare ją pasiimam. Ir taip bus dar 2 dienos. Žinau, kad jai ten labai gera, bet man čiuožia stogas, kai nuvežus reikia išeit. Bet yra kaip yra. Žinau, kad taip reikia, kad taip geriau ir man, ir jai,ir seneliams.
Atsakyti
pirmasis mano išsiskyrimas buvo su pirmuoju sūneliu. jam buvo tik 6 mėn, kai mane paguldė į ligoninę su apendiksu. tai 2 paras žliumbiau :'(. liūdna buvo ir dėl to, kad daugiau negalėjau pati maitinti. antras mūsų išsiskyrimas buvo pernai vasarą: išleidau į kaimas su močiute. vyreliui išūžiau visas ausis po poros dienų: pasiimkim vaiką sad.gif. trečias - šią vasarą, kai gimdžiau, nes ligoninėje prabuvom 2 savaites su mažuoju. tai vyras pats nulėkė pasiimti po savaites, nes namuose vienam nesmagu buvo. neišsivaizduoju, kaip palieka pusei metų ir daugiau. taip nėr čia ko dyvytis - truktų pinigėlių ir važiuotum, kad išmaitinti lėliukus savo. gėriau, kad tai nenutiktų niekam wink.gif
Atsakyti
Per 8 mano sunaus menesius tik viena karta jis buvo paliktas seneliams 8 valandoms, nes mes su vyru dalyvavom vestuvese....Na, nepasakyciau, kad man buvo neramu- tiesiog pasitikejau anyta, gal kiek neiprasta be vaiko ir tiek....O vaikui buvo didelis skirtumas- visas 8 val nemiegojo [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/4/eek2.gif[/img] tik ziurejo kur papuole ir dejavo....Nemanau, kad dabartine situacija gera- vaikas laaabai prisirises prie manes, su niekuo nebuna, o daugiau ir seneliai jo nepasilieka, nes bijo vaiko......,o kartais taip noretusi bent dienele kartu su vyru pabuti, nes dabar apart pampersu nieko nematau... [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/rotz.gif[/img]
Atsakyti
O aš per 8 savo mergiotės mėnesius, palikdavau saviškę tik vyrui ir tai max-4 valandoms. Tiesiog neturiu aš jos kam palikti, visur su savim tampaus. Be to vis dar esu pagrindinis jos maisto šaltinis. Gal ir negerai taip, bet kitos išeities nėra. Kraupstu vien nuo minties, kas bus, kai po poros mėnesių teks eiti į darbą ir palikti mažę kokiai auklei ar vest į lopšelį. Turbūt abiems prireiks psichologo pagalbos. Bent jau mamašai-tai tikrai...
Atsakyti
[smiley=flowerface.gif]Vobla,as jau 2.5metu savo vyruka visur tampausi,pas stomatologe,i kirpykla,Gal kokius penkis kartus buvau  [smiley=jumpnbaby.gif]palikus,ten kokie Kalediniai baliai,gimtadieniai kavinese,tai nesivesi gi,o siaip tai visos kavines,parduotuves ir t.t....kartu.Nu stogas vaziuoja! [smiley=pray.gif] [smiley=pray.gif] [smiley=pray.gif]!!!Dabar jau 3savaites sestadieniais palieku pas mociute ir varom [smiley=auto.gif] su vyru,kaip nuo grandines nutruke! [smiley=bud.gif]
Atsakyti
pirma karta ilgeliau isleidau  savo vaikinuka metu laiko visai dienai su teciu pas senelius, kai reikejo ruostis egzaminams, o sia vasara 1.4 meto nujunkymo proga buvom palike  [smiley=jumpnbaby.gif] anytai nepilnai savaitei, ir turiu pasakyti visai smagu pabuti atskirai biggrin.gif


Atsakyti
Pirmą kartą mažių buvau palikus vienai parai (taip ilgai, atrodė) pas mamą (draugės vestuvės kitam Lietuvos gale buvo) ir tada dar maitinau (10 mėnesių vyrukas buvo). Vaje, kaip sunku buvo. Ir pieną pirmą sykį nusitraukti teko, iki tol to neteko daryti.
O prieš savaitę 5 parom buvau vėl gi palikus mamai, egzaminui ruošiaus ir darbą derinau.
Nežinau, neįpratus aš. Stogas jau sekančią dieną pradėjo važiuot be vaiko, ką jau bekalbėt apie kitas likusias.
Negaliu, tiksliau nebemoku, gyvent be savo vaiko!
Atsakyti
Pirma karta mociutei palikom kai jam buvo kokie 4men.,nes buvo jubiliejus ir ji svente gamtoje.
Dabar kai gime mazoji,didiji palieku dazniau.Tik kad jis baisei niekur nenori vaziuoti,o ir as pasigendu to murmejimo,triuksmo,bucinio einant gulti ir rytinio labas rytas.
Atsakyti
Pirma karta palikau savo maziu kai jam buvo dar tik 1 savaite praejus. lekiau iki pakaitu porai valandu. o tas pora valandu sedejau kaip ant adatu, parlekiau namo visa uzdusus ohmy.gif visa kele begau smile.gif o grizus maziu radau sau ramiai mieganti 2.gif
na dabar keliom valandom iseinu ramiai.
Atsakyti
Maniskiui uz poros dienu bus 21 menuo. Ilgiausiai esu palikusi gal kokiom 8 valandom, bet jau vakare, tai dali to laiko (gal ir kokias 4 val. ar daugiau) jis miegojo jau.
Atsakyti
Beveik niekada nepaliekam savo maziuko vieno be musu,
thumbup.gif clap.gif thumbup.gif man taip ramiau
bet teko Nes viresnelei oreravo angina,buvo klaiku del operacijos (ji buvo su komplikacijom ),bet nemaziau ir delto kad mazius liko vienas (cia aisku be manes ,nes namuos buvo tetis pode,ir mazius)
o jam tada buvo 2 metukai, tai vienintele naktis kuria praleidom ne kartu.jam greit bus 4 m.
Keistos tos mamos ,ar ne?Atrodo be ju tai jau bus blogai soske.gif
Atsakyti