Įkraunama...
Įkraunama...

Iš nosies į burną...

Zodziu, turime pusbroli, kuris yra vyresnis -7 metu, ir valgo snarglius...
na ir ka, nemalonu buvo pamatyt, bet teko pamatyt mano sunu daranti ta pati doh.gif
kaip atpratint vaika nuo sito? gasdinau, gedinau -jauciu tas nesuveiks... bandziau aiskint, kad uzsimirses valgys tai pamatys draugai ir saipysis... sakiau pririnksiu ir duosiu valgyt savo... niekas negelbeja sad.gif
Atsakyti
g.gif tai niekas niekad nesusidure su ,,is nosies i burna" ir neturi ka patart?
Atsakyti
Susidūrėm. Deja, kol kas pralaimiu santykiu 0:10.... Valgo toliau ir, kai paklausiu, sutinka, kad skanu. Save raminu bent tuo, kad kažkur skaičiau jog taip vyksta pasyvi vaiko imunizacija - virusas iš nosies patenka į skrandį, yra nukenksminamas.. doh.gif
Atsakyti
g.gif manajam neskanu. ir jis supranta kad taip nedaroma... bet tai kaip koks nezinau...vos ne kaip klyno krapstymas - iprotis kazkoks, kuri darant negalvoja...
Atsakyti
Mes irgi susiduerem,bet kazkaip trumpai skanavo savo bubius,as,kai pamaciau sakiau fui...mamyte daugiau tau nebeduos buciuko jeigu tu valgysi,tai jam taip buvo...jis po to man sako,mamyte as nevalgysiu daugiau,o tu man duosi buciuka...ir nesupratau ar tai padejo,ar tiesiog savaime atprato,dabar tai istraukia is nosies ir man atnesa biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi turim šitą problemą verysad.gif jis žino, kad taip daryti negalima, tai jei aš esu šalia, nusisuka ir iš nosies - į burną.Kiek jis ir gėdintas yra, ir bartas, ir gražiai aiškinta, kad taip daryti negalima, bet vis tiek verysad.gif kai paklausiu ar skanu, sako taip blink.gif doh.gif
Atsakyti
Kai sugėdisn koks jam svarbus zmogus manau atpras patys
Atsakyti
QUOTE(Vejeetau @ 2011 05 20, 09:37)
Kai sugėdisn koks jam svarbus zmogus manau atpras patys

blush2.gif siaip tai as jam esu svarbus zmogus...aisku, man viska galima sakyt ir tt...
ale pradejau as jam aiskint kad niekas nenori su snarglajiedais bendraut, kad man baisu ziuret, net zinot. kad draugu netures ir tt.. nu ir ka, bijau dar dziaugtis, ale suveike atrodo thumbup.gif
tikrai nesislepia, nes budavo nevalingai taip - ziuri multika ir obas - eina... o daba nebepasitaiko smile.gif
Atsakyti
mes kolkas neturime sios problemos, tfu tfu tfu.. visus istrauktus atnesa mums lotuliukas.gif bet pagalvojau, o jei uztept ant pirstu tu vaistuku, kur vaistinese pardavinejama, kai vaikas kisa pirstus i burna, kad neciulptu, gal tada ne tai kad snargliu nebevalgys, bet pirstu nebekis i burna su snargliais, nes bus kartu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_x2 @ 2011 06 02, 22:28)
blush2.gif  siaip tai as jam esu svarbus zmogus...aisku, man viska galima sakyt ir tt...
ale pradejau as jam aiskint kad niekas nenori su snarglajiedais bendraut, kad man baisu ziuret, net zinot. kad draugu netures ir tt.. nu ir ka, bijau dar dziaugtis, ale suveike atrodo  thumbup.gif
tikrai nesislepia, nes budavo nevalingai taip - ziuri multika ir obas - eina... o daba nebepasitaiko smile.gif



man neveikia sitas variantas, bet va senelis pagedino mociute tai jau man nesti pradejo lotuliukas.gif
Atsakyti
turim ir mes tokią bėdą, pasislėpęs tai dažniausiai dar, nes žino kad negalimą, bet....

QUOTE(jurgitulisb @ 2011 04 18, 10:12)
Mes irgi susiduerem,bet kazkaip trumpai skanavo savo bubius,as,kai pamaciau sakiau fui...mamyte daugiau tau nebeduos buciuko jeigu tu valgysi,tai jam taip buvo...jis po to man sako,mamyte as nevalgysiu daugiau,o tu man duosi buciuka...ir nesupratau ar tai padejo,ar tiesiog savaime atprato,dabar tai istraukia is nosies ir man atnesa biggrin.gif

reikės šitą variantą išbandyt
Atsakyti
išbandėm, bijau prisišnekėt, bet atrodo suveikė "nebučiavimas"
Atsakyti