Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS

Puošiamės, kuriam, diskutuojam toliau... wub.gif
Sena tema
Tema Nr.33

Įkeliu iš paskutinio puslapio suknytes 4u.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image

Atsakyti
labai graži lininė viliuteees suknelė, o kokie čia lininiai siūliukai, kokiu všeliu nėrete?
Atsakyti
QUOTE(shacHii @ 2011 04 17, 20:09)
labai graži lininė viliuteees suknelė, o kokie čia lininiai siūliukai, kokiu všeliu nėrete?


aciu 4u.gif

siulai buvo senokai pirkti.jie storesni uz maxi bet plonesni uz summer.neriau 1,75 vaseliu.
Atsakyti
tikra labai grazi suknyte thumbup.gif as ir pagalvojau, kad siuliukai storesni uz maxi. tikriausiai gan greitai darbas einasi.
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2011 04 17, 21:59)
tikra labai grazi suknyte  thumbup.gif  as ir pagalvojau, kad siuliukai storesni  uz maxi. tikriausiai gan greitai darbas einasi.


oi kaip ilgai man ji ejosi.siaip viskas,kas is atskiru detaliu daroma,labai ilgai uztrunka.ir ne kiek pats detaliu nerimas,o kiek ju jungimas doh.gif
Atsakyti
jusu teismui pora mano suknuciu:)
user posted image


user posted image

o siai pritrukau kantrybes tad suknute lai kol kas pabus palaidine, o prie progos gal pratesiu darba tongue.gif
user posted image
Atsakyti
turiu klausimuką. Kai mezgat sukneles, kokiu būdu pridedat akių krūtinei?
Kai aš mezgiau, tai platinau šonuose, taip pat ir nugaroj platinau, noriu pasitarti ar teisingai darau ar ne? Nes jei platinsi vien tik priekyje, tai tada nugara bus siauresnė, ar aš kažką ne taip darau, patarkit, prašau, kaip taisyklingai numegzti, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 04 20, 07:02)
turiu klausimuką. Kai mezgat sukneles, kokiu būdu pridedat akių krūtinei?
Kai aš mezgiau, tai platinau šonuose, taip pat ir nugaroj platinau, noriu pasitarti ar teisingai darau ar ne? Nes jei platinsi vien tik priekyje, tai tada nugara bus siauresnė, ar aš kažką ne taip darau, patarkit, prašau, kaip taisyklingai numegzti, ačiū 4u.gif


ir as taip darau.Nebent krutine labai didele,tada jai daugiau pridedu,o isimdama pazastis,daugiau isimu,kad susivienodintu su nugara
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 04 20, 08:18)
ir as taip darau.Nebent krutine labai didele,tada jai daugiau pridedu,o isimdama pazastis,daugiau isimu,kad susivienodintu su nugara

AČIŪ dar kartelį, kad man padedat 4u.gif
Atsakyti
La Perla gražios suknytės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2011 04 20, 10:21)
La Perla gražios suknytės 4u.gif

aciu kad pastebejai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 04 07, 15:14)

saunuole Miescionka , lauksim nuotraukyciu ant modeliuku:)

o kaip tu sakai "stora cioce" gal uzdengtu tokia wink.gif
user posted image

sveikos , praeitoje temoje radau cia suknele , gal kas zinot ir kur ji paimta ? smile.gif
Atsakyti