Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su būsimais "švogeriais"

Sveikos radau temą apie santykius su būsima ir esama anyta, bet man taip pat labai aktuali ir opi problema, santykiai su būsimo vyro broliu , kurie tiesiog košmariški. Kaip jums sekasi sutarti su išrinktojo broliais ar seserimis?
Atsakyti
QUOTE(LEDUTIS @ 2006 02 26, 17:53)
Sveikos radau  temą apie santykius su būsima ir esama anyta, bet man taip pat labai aktuali ir opi problema, santykiai su būsimo vyro broliu , kurie tiesiog košmariški. Kaip jums sekasi sutarti su išrinktojo broliais ar seserimis?

niu as pasisakysiu kukliai, su brangiausiojo sesute (ji vyresne ir turi 2 vaikus jau) tai sutariam gerai, musu nuomones beveik visais klausimais nesutampa, skoniai visiskai skirtingi, bet nesipykstam - netgi gerai, parduotuvej del drabuziu niekada nereiktu mustis lotuliukas.gif
dar yra jaunesnis broliukas ir vyresnis brolis... bet su jais sutariu normaliai... nei pernelyg mes draugai, nei pernelyg priesai, tiesiog normaliai...
Atsakyti
Maniškio brolis už jį yra jaunesnis 2 metais, už mane vyresnis 2, jokių problemų aš asmeniškai su juo niekad neturėjau, netgi labai gerai pakalbam kai jis būna išgėres, pasiguodžia man ir taip sakant dūšią išlieja, tik vat buvo jis susižadėjęs (atleiskit) nu sutokia ....kaip čia geriau išsireiškus...... g.gif nu ....supratot žodžiu, tai prie jos jis visai kitoks žmogus būdavo, pasipūtęs ir nesukalbamas visiškai, jau maniau, kad iš vis Maniškis susipyks ir nebus jo net vestuvėse, bet ačiū aukščiausiajam jie išsiskyrė, visiems tai tik į gera, bet jie jau buvo išsiskyrę ir vėl susitaikę tai tikėtis tik belieka, kad daugiau nesusitaikys ph34r.gif tongue.gif wacko.gif
Atsakyti
mano santykiai su mano brangiausiojo vyresne seserim skayciau labai puikus.. su jaunesniu broliu tai nei geri, nei blogi nes nelabai mes bendraujam, nes jis neseniai baige mokykla tai studijuoja dabar... o su mazosiomis sesutemis dvynukemis tai nezinau... siaip jos nieko, bet labai nedrasios... niu su vaikais visada galima sutart ax.gif
Atsakyti
Maniskis turi broli vyresni 7m, tai sutariam gerai, pakalbam, jis visada pasiruoses padeti, dar maniskis turi sese kuri jaunes ne uz ji 7m, tai ji labai laukia kada mes atvaziuosim ir mes sutariam l.gerai, ji desimtoke. 4u.gif [FONT=Times][FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]
Atsakyti
Maniškio broliukas (18 metų) mane tiesiog kartais veda iš proto doh.gif atrodo toks lepūnėlis viskas jam galima, kartais mano nervai neatlaiko tai aš jį pakritikuoju, bet visi kiti jį tik lepina ir viskas jam yra leidžiama.
Manasis nors jau gyvena su manim, viską turi padaryt ir klausyti savo tėvelių, tuo tarpu jaunėlis nieko nedaro neklauso ir jam viskas leidžiama, net lipti visiems ant galvų doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 02 27, 10:55)
Maniškio broliukas (18 metų) mane tiesiog kartais veda iš proto doh.gif  atrodo toks lepūnėlis viskas jam galima, kartais mano nervai neatlaiko tai aš jį pakritikuoju, bet visi kiti jį tik lepina ir viskas jam yra leidžiama.
Manasis nors jau gyvena su manim, viską turi padaryt ir klausyti savo tėvelių, tuo tarpu jaunėlis nieko nedaro neklauso ir jam viskas leidžiama, net lipti visiems ant galvų  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Mano situacija praktiškai identiška tavajai doh.gif doh.gif tik be lipimo ant galvų maniškio broliukas dar ir neblogas aktorius bei šantažistas, beja jaunesnis 8 metais už maniškį doh.gif
Atsakyti
mano vyras turi vyresni broli. nu ka as galiu pasakyti- pasakymas ''kaip suo su kate'' mums visiskai netinka, nes yra per daug svelnus. bliamba, as ji pirma karta kai pamaciau, iskart pajutau siokia tokia antipatija blink.gif na, bet juk zinau, kad pirmas ispudis dazniausiai buna klaidingas. pasirodo, cia ne tas atvejis schmoll.gif as visiskai negaliu jo pakesti! is jo puses man antipatijos nera, bet tai reikalo vis tiek negerina verysad.gif kaip jau sakiau, jis siek tiek vyresnis uz mano vyra, bet elgiasi taip, lyg butu koks ketvirtokas. absoliuciai nieko negali pasidaryti pats! prakeiktas mamytes lepunelis!!!! mad.gif ir mane labiausiai erzina tai, kad jis naudojasi mano vyru. jei ne tai, tai nekreipciau i ji demesio. bet dabar man tiesiog nervai nelaiko gun_bandana.gif ir nors persiplesk- vyro skaudint nenoriu, tad ir pakenciu jo broli, kai pas mus ateina, bet jei butu mano valia, tai jo nei kojos musu namie nebutu box.gif
Atsakyti
QUOTE(LEDUTIS @ 2006 02 27, 12:46)
Mano situacija praktiškai identiška tavajai doh.gif  doh.gif tik be lipimo ant galvų maniškio broliukas dar ir neblogas aktorius bei šantažistas, beja jaunesnis 8 metais už maniškį  doh.gif



uz manaji jis jaunesnis tik 5 metukais, nu bet negaliu as jo ... doh.gif
Atsakyti
as usvyru broliu tai sutariu PUIKIAI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif su seserim irgi gerai, buna, kad nesuporantam viena kitos, nors esam beveik vienmetes, bet jus visko pasitaiko, bet reikia moketi nusileisti ir viskas buna thumbup.gif thumbup.gif negaliu skustis as nei uosveis nei svogeriaias.
o dar geresni svogeriuka gausiu, kai sesuo istekes, jau toks fainas vyrukas, biski darboholikas, bet labai geras, turi liuks humoro jausma, taigi su juo nuobodu niekad nebuna lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes abu turim po vedusį brolį, tai su būsimojo broliu sutariam puikiai, ir pakalbam, ir pakvailiojam, o būsimasis su mano broliu bendrauja normaliai, bet jei juos vienus palieki, tai ginčytis/ diskutuoti iki ryto gali. Labai jau jų nuomonės skiriasi, o abu tokie, kad nenusileis... tongue.gif Labai nesibičiuliauja, bet draugiškai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 02 27, 15:16)
uz manaji jis jaunesnis tik 5 metukais, nu bet negaliu as jo ... doh.gif



Kaip aš tave suprantu, jei galėčiau tai mielai jo niekada nematyčiau ir negirdėčiau tongue.gif
Atsakyti