Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu

Tęsiam toliau 4u.gif Senoji tema:čia

REGITRA
Patikrinimo klausimai prieš praktinį egzaminą Regitroj

Praktikos egzamino vertinimo aprašas

Praktikos egzamino vertinimo aprašo 1 priedas

Praktikos egzamino vertinimo apršao 2 priedas

PARKAVIMAS

STATMENAS:
user posted image

1) važiuoji, kol pirma gairelė sutampa su dešiniu veidrodėliu
2) susuki vairą į kairę iki galo
3) važiuoji, kol pirma gairelė tik pasislepia už mažo langelio
4) susuki vairą į dešinę iki galo
5) jungi atbulinę pavarą ir važiuoji atgal žiūrėdama į veidrodėlį (patogiau į kairį, bet iš pradžių kol įsukinėji, tai ir į dešinį pasižiūrėk, ar nekliudai gairelių) važiuoji atgal, kol mašina atsistoja lygegriečiai linijoms
6) ištiesini ratus (kad ištiesintum, reikia vairą atsukt atgal 1,5 karto)
7) važiuoji atgal iki galinės linijos

ĮSTRIŽAS:
user posted image

1) važiuoji, kol antra gairelė atsiduria mažo langelio vidury
2) susuki vairą į dešinę iki galo
3) įjungi atbulinę pavarą ir važiuoji atgal, kol mašina atsistoja lygiagrečiai linijoms
4) ištiesini ratus ir važiuoji atgal iki galinės linijos, žiūrėdama į dešinį veidrodėlį

LYGIAGRETUS:
user posted image

1) važiuoji, kol pirma gairelė atsiduria mažo langelio vidury
2) susuki vairą į dešinę iki galo
3) įjungi atbulinę pavarą ir važiuoji, kol per kairį veidrodėlį pamatai linijų susikirtimo kampą
4) važiuoji atgal, kol dešinys veidrodėlis sutampa su pirma gairele
5) suski vairą į kairę iki galo ir važiuoji, kol per dešinį veidrodėlį pamatai, kad mašina atsistojo lygiagrečiai linijai (šaligatviui)

T FORMA:
user posted image

1) važiuoji truputį dešiniau, kol per dešinį veidrodėlį pamatai linijos užapvalinimą
2) susuki vairą į dešinę iki galo
3) įjungi atbulinę ir važiuoji atgal, iš pradžių žiūrėdama į dešinį, po to į kairį veidrodėlius, kol mašina atsistoja lygiagrečiai linijoms
4) įsidėmi dešinio veidrodėlio padėtį su linija
Šito žingsniuko reikia tam, kad žinotumum, kada susukinėt vairą išvažiuojant iš T formos. Tik dar priklauso, į kurią pusę liepia išvažiuot. Kaune liepia į dešinę. Gal visu taip, nežinau, bet paveiksliuke parodyta į kairę. Jeigu į kairę, tai tada reikia įsidėmėt iš kitos pusės.
5) ištiesini ratus ir važiuoji atgal iki galinės linijos
Visoms sėkmės! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 18 balandžio 2011 - 11:11
QUOTE(Nivan @ 2011 04 18, 13:20)
radau vieta antradieni  clap.gif nebereiks budet  biggrin.gif


Kelintai valandai?

Papildyta:
Man tai ką tik paskambino instruktorius, 15 val. pasiūlė nuvažiuoti į aikštelę. Tiesą sakant, jau atsibodo tie važinėjimai lotuliukas.gif doh.gif . Kažin ką numato mėnulio kalendorius rytdienai? Nes praeitas antradienis lyg ir turėjo būti labai sėkmingas visų sričių atžvilgiu, man, deja, ne verysad.gif . Sėkmės didžiausios ryt, Nivan 4u.gif ! Beje, kelintą kartą laikysi blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2011 04 18, 14:10)
Kelintai valandai?

Papildyta:
Man tai ką tik paskambino instruktorius, 15 val. pasiūlė nuvažiuoti į aikštelę. Tiesą sakant, jau atsibodo tie važinėjimai lotuliukas.gif  doh.gif . Kažin ką numato mėnulio kalendorius rytdienai? Nes praeitas antradienis lyg ir turėjo būti labai sėkmingas visų sričių atžvilgiu, man, deja, ne verysad.gif . Sėkmės didžiausios ryt, Nivan 4u.gif ! Beje, kelintą kartą laikysi blush2.gif ?


na siaip jau kaip ir skaitysis 3 doh.gif nes laikiau pries 3m viena karta, neislaikiau ir daugiau nebelaikiau biggrin.gif dabar vel sugalvojau vairuot, tai vel is naujo vairavimo kursa isvazinejau, 1 kartas buvo nesekmingas, tai ryt bus 2 smile.gif o laikau 9val

o as jau nusivyliau tais horoskopais biggrin.gif sake sekminga diena... doh.gif jei ry neislaikysiu eisiu kasdien kol pavyks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nivan @ 2011 04 18, 11:20)
ar visada tas pats instruktorius  vairuoja ta pacia masina?  ax.gif


Rašo, kad atsitiktinai parenkama mašina, maršrutas ir egzaminuotojas smile.gif
Bet tau ir sekas, aš turėjau trečiadieniui laiką, bet man reiktų bent keliom dienom vėliau ir vis nepataikau doh.gif tai dabar kitai savaitei persiregistravau, reiks bandyt pagaut ankščiau laiką
Atsakyti
QUOTE(beforesunrise @ 2011 04 18, 15:22)
Rašo, kad atsitiktinai parenkama mašina, maršrutas ir egzaminuotojas  smile.gif 
Bet tau ir sekas, aš turėjau trečiadieniui laiką, bet man reiktų bent keliom dienom vėliau ir vis nepataikau  doh.gif tai dabar kitai savaitei persiregistravau, reiks bandyt pagaut ankščiau laiką


tai bandyk vis ziuret, as vos ne kas 5min ziuredavau biggrin.gif arba bandyk vaziuot nesiregistravus unsure.gif

as vakar buvau uztikus penktadieniui... bet paskui pasikeiciau i antradieni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nivan: 18 balandžio 2011 - 14:58
Sveikos, rytoj bus pirmoji mano važiavimo pamoka. sakykit, kiek kartų per savaitę būna pamokos? tikiuosi, ne vieną g.gif
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2011 04 18, 16:27)
Sveikos, rytoj bus pirmoji mano važiavimo pamoka. sakykit, kiek kartų per savaitę būna pamokos? tikiuosi, ne vieną  g.gif


cia jau kaip susitarsi su instruktorium. buna kad ir i savaite karta, buna kad ir kasdien ax.gif bet sake kad kasdien vazinet nera gerai, nes nespeji isisavinti nauju ziniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2011 04 18, 15:27)
Sveikos, rytoj bus pirmoji mano važiavimo pamoka. sakykit, kiek kartų per savaitę būna pamokos? tikiuosi, ne vieną  g.gif

tai čia jau kaip suderinsi su instruktoriumi tiek ir bus pamokų per savaitę mirksiukas.gif
Atsakyti
aha,ta pati norejau sakyt,man jau ir antra karta vos kursa baigianciai isvazinet,praeina pusantros savaites-ir vel as spirgutis pasidarau,gazuoju,stabdau.

optimaliausia kazkur 2,max 3 kartai per savaite.
apie menesiuka taip gaunasi vazinet.


nu va,o as einu treciadieni laikyt antra karta.

Inkstruktore sake kad gerai vaziuoju ir nebeturi manes ko mokyt,tai sakau,jei dabar vel sukirs mane,as jam masina sudauzysiu.xDD

ir jis kaltas bus.xDDD

Atsakyti
Sveikos smile.gif kaip laikotės? smile.gif didelės sėkmės Nivan rytoj ,tu gali,pasitikėk savim smile.gif thumbup.gif o aš va šiandien išklausiau med mokykloj,penktadienį užsirašiau į pirmą važiavimą,skambinausi vairavimo mokytojai,jau tokia maloni pasirodė,pasaka smile.gif 4u.gif dabar taip laukiu smile.gif
Atsakyti
as 26d einu i regitra. kojos jau dabar dreba kaip bijau pravazevimo doh.gif o kas bus kai jau reiks lipti i masina? kazi ar gerai padariau. as is ryto pasiimsiu pravazevima ir tiesiai po jo i regtira. gal pernelyg pervargsiu vairuoti? g.gif bet pagalvojau kad gal taip geriau.
Atsakyti
ramune-pas moteri mokysites?
Gal zinot koks vardas?

Nedaug moteru instruktoriu lietuvoje,gal pazinosiu.xD
Atsakyti