Įkraunama...
Įkraunama...

Viduriuoja kūdikis, vaikas

mamytes nezinau ar tokia tema jau buvo..jei buvo tai nukreipkit mane.......

nezinau ar cia sutapimas ......ar cia kas....mano vaikas jau kelios dienas viduriuoja......sakyciau cia skiepu pasekmes....bet nemanau........gali buti ir nuo karscio.......gali buti ir nuo dantu dygimo.....nors dar neauga.......viernu zodziu priezasciu gali buti daug......bet juk reikia kazkaip sustabdyti ta viduraivima.....

ka tokiu atveju daryti......yra specialus misineliai nuo viduriavimo...bet juos galima naudoti tik nuo sesiu menesiu.....mano guzui tik keturi smile.gif .........kaip jus kovojote su viduriavimu......? is anksto aciu uz patarimus.....
Atsakyti
mums ir kazkas su viduriukais atsitiko unsure.gif gal irgi dantys g.gif
o kokie misineliai yra nuo viduriavimo? g.gif
Atsakyti
SIMILAC ISOMIL DF is the first and only infant formula created for the dietary management of diarrhea in infants older than 6 months and toddlers


taip pat yra ir PEDIALYTE....bet jis viduriu nesutvarko......tik atstato skyscius prarastus viduriuojant......
Atsakyti
MES TOKIAIS ATVEJAIS GERIAME KMYNŲ ARBATĖLĘ rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Jolanta1975 @ 2004 06 15, 21:10)
MES TOKIAIS ATVEJAIS GERIAME KMYNŲ ARBATĖLĘ rolleyes.gif

o mes gefillus bakterijas po 1 kapsule 2 kartus per para ir veikia thumbup.gif
Atsakyti
Mes Yogurth'o bakterijas gerem - 1 ryte ir 1 vakare - lux padejo thumbup.gif , dabar kartais profilaktiskai pageriam, tai ir kakoja daugiau ir lengviau cool.gif
Atsakyti
amerikoje kudikiams negalima duoti jokiu geruju bakteriju.....taip kaip ir arbatu.....

o viduriai mano maziui buvo atsilaisvine nuo perdozavimo vitaminu.......misiniliai turi daug vitaminu....dar papildomai daviau......aisku daktaras liepe duoti vitaminus tik ziemos metu.....o as buvau pamirsus doh.gif ...tai velniu biski gavau nuo daktaro tongue.gif

nebeduodu vitaminu ir viduriai susitvarke clap.gif
Atsakyti
Mus nuo viduriavimo gerai padedavo morku arbata: sutarkuoji morka paverdi gerokai ir duoti ta skysti isgerti maziukui. Gerdavo labai noriai (truputi saldokas jis) o ir padejo puikiai. Tada maziui buvo tik 2-3 menesiai, o viduriavo jis man koki men. Darem ismatu tyrimus, kraujo, bet taip ir nieko nerado. Pazystama gydytoja (is Lietuvos) man patare duoti toki gerima, beja jos nuomone tas viduriavimas buvo nuo skiepu.... O kai pasakiau savo vaiko pediatrui kuo sustabdziau viduriavima, tai tik pakraipe peciais, sako, jei padejo, tai ir gerai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovitaeva: 18 birželio 2004 - 14:01
Mums kai gulėjom ligoninėj davė Smectos gerti ir Linex bakterijų.Vaikui buvo tik 1,5 savaitės, tai jau nebeprisimenu ar greit padėjo. doh.gif
Atsakyti
Maniškė dvi savaites viduriavo, ir tyrimus pasidarėm (kažkokia bakterija buvo...), gėrem tas gerasias bakterijas 10 dienų, bet galų gale tik antibiotikai padėjo... Dabar jau mėnuo praėjo, bet man vis tiek atrodo, kad ji viduriuoja... Dar girdėjau, kad užplikyta ramunėlių arbata laisvina,o virinta kietina, bet maniškė nepripažysta ramunėlių arbatos (matyt iš manęs paveldėjo)... g.gif
Papildyta @ [mergetime]1087810056[/mergetime]
O nuo kokių vitaminų perdozavimo? Aš maitinu krūtimi, bet duodu Vitamino D, bet kai pagalvoju atrodo viskas tada ir prasidėjo g.gif ... Pati geriu vitaminus maitinančioms... Kaip dabar žinoti... g.gif
Atsakyti
QUOTE (INKOGNITO @ 2004 06 21, 11:25)

O nuo kokių vitaminų perdozavimo? Aš maitinu krūtimi, bet duodu Vitamino D, bet kai pagalvoju atrodo viskas tada ir prasidėjo g.gif ... Pati geriu vitaminus maitinančioms... Kaip dabar žinoti... g.gif

Mano pipiras taip pat (mano manymu) viduriuoja. Atrodo, kad viduriukai sustreikavo po skiepu. Maitinu pati, ir gydytojos nurodymu kasdien duodu pora lasu vitamino D (kartais ilasa ir trys).
Negi vaikis tikrai galejo suviduriuot nuo vitaminu? Kaip issiaiskint ar tai tikrai gali but vitaminu perdozavimas? Kokiu tyrimu reikalaut, nes mano gydytojai, ka bepasakyciau - viskas normalu?
Atsakyti
as duodu vitaminu kompleksa.... maitinant sojos misineliu reikia duoti papildomu vitaminu......nebeduodu vitaminu viduriai susitvarke....bet gal cia tik sutapimas......as vistiek linkus manyti kad viduriai sustreikavo del skiepu......
Atsakyti