Įkraunama...
Įkraunama...

Epikondilitas - tenisininko alkūnė

Prašau pasidalinti patyrimu, kaip gydėte šią įkyrią ir sunkiai pagydomą ligą. Literatūroje rašo, kad tai sunkiai pasiduodanti gydymui liga. Po ilgai trukusio nesėkmingo medikamentinio ir fizioterapinio gydymo, į alkūnę buvo sušvirkšti vaistai. Po sušvirkštimo praėjus 5 mėnesiams skausmas vėl atsinaujino. Vėl buvo skirtas medikamentinis ir fizioterapinis gydymas, kuris nieko nepadėjo.
Atsakyti
Ir mane domina, nes MB pripazino sia liga, nuo Kaledu kankinasi...
Girdejau, kad tie vaistai, kuriuos svirkscia i alkune, tirpdo sanari doh.gif

Dia.dia, kokiais vaistais dar gydeetes? Kas per fizioterapija buvo? ax.gif

MB dabar geria Xefo
Atsakyti
MB alkunes skausmas pamazejo ir savijauta pagerejo tik tada, kai nusipirko specialu itara is ortopedijos thumbup.gif Ir vienas privatus gydytojas sake, kad tai geriausiais budas sau padeti - tas itvaras prilaiko raumeni darbo metu, neleidzia isitempti.
Atsakyti
Bijau,kad ir mangali būti ši liga. g.gif Nes MB jau turi šitą bėdą kelimetai.Kaimynas,gydytojas buvo suleidęs vaistų,bet laikinai padėjo.
O man prasidėjo jau žiemą po truputi,o dabar paravėjus daržuose,skausmas nebe pakeliamas,ypač naktimis. doh.gif MB turi tą įtvarą,bet sako,jį negalima nešioti visą dieną? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 05 31, 19:20)
Bijau,kad ir mangali būti ši liga. g.gif Nes MB jau turi šitą bėdą kelimetai.Kaimynas,gydytojas buvo suleidęs vaistų,bet laikinai padėjo.
O man prasidėjo jau žiemą po truputi,o dabar paravėjus daržuose,skausmas nebe pakeliamas,ypač naktimis. doh.gif MB turi tą įtvarą,bet sako,jį negalima nešioti visą dieną? g.gif

taip, negealima nesioti ilsintis, miegant... o dirbnt, vairuojant butina.
Atsakyti
Ir as turiu si dziaugsma doh.gif Tepliojuos su visokiais tepalais,bet dar taip ir neatradau,kas padetu unsure.gif Gal siek tiek geriau,kai issitepu rusisku barsuko tauku tepalu.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Pasirodo būna ir tokių ligų g.gif
Jau kurį laiką skaudėjo ranką, lenkiant ją į viršų. Prasidėjo gana senokai, bet porą dienų paskaudėdavo ir praeidavo, o paskutiniu metu tęsėsi gana ilgai, tai nuėjau pas chirurgą, pamaigė truputį ir iškart pasakė mano ligos pavadinimą "tenisininko alkūnė" blink.gif Laukia procedūros su ultragarsu.
Gal dar kam nors yra ši liga? Kaip gydote? Kokie vaistai? ar tiesiog nejudinate rankos? Ar ilgai gijote, o gal labai greitai? Pasidalinkit patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Niekas neturi kuom pasidalinti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Red&Red @ 2011 06 15, 16:24)
Sveiki  4u.gif
Pasirodo būna ir tokių ligų  g.gif
Jau kurį laiką skaudėjo ranką, lenkiant ją į viršų. Prasidėjo gana senokai, bet porą dienų paskaudėdavo ir praeidavo, o paskutiniu metu tęsėsi gana ilgai, tai nuėjau pas chirurgą, pamaigė truputį ir iškart pasakė mano ligos pavadinimą "tenisininko alkūnė"  blink.gif Laukia procedūros su ultragarsu.
Gal dar kam nors yra ši liga? Kaip gydote? Kokie vaistai? ar tiesiog nejudinate rankos? Ar ilgai gijote, o gal labai greitai? Pasidalinkit patirtimi  4u.gif

Mb si problema. Kai saugo ta ranka ir nesioja specialu ortopedini raisti, tai maziau skausmo, kartais visai nebejaucia. Bet buna, kad nepatogiai padejus ar pasukus rnaka suskausta. Vaistu jokiu nenaudoja, ir tuo labaiu i sanari neleidzia, nes jie padeda tik laikina ir tirpina sanari.
Dar traumatologas liepe daryti specialius pratimus rnakai, reikia stiprinti raumeni.
MB sake bandys dar akupunktura g.gif
Kaip supratome, tai skausmai lydes visada... tik papildomomis priemonemis galima ta skausma susimazinti kuriam laikui.
Jam skauda nuo Kaledu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 21 birželio 2011 - 09:48
panasu, kad ir mano problemele tokia pati sad.gif
Atsakyti
Gąsdina, kad ta liga neišgydoma ir jau visam gyvenimui.. o man čia dešinė ranka (aš dešiniarankė unsure.gif ), tai tikrai sunkiai išeina mažai lankstyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Red&Red @ 2011 06 25, 17:13)
Gąsdina, kad ta liga neišgydoma ir jau visam gyvenimui.. o man čia dešinė ranka (aš dešiniarankė  unsure.gif ), tai tikrai sunkiai išeina mažai lankstyti  unsure.gif

Tai va... dazniausiai ta ranka ir "suserga", kuri yra svarbiausia. O dar buna, kad kai desine saugai, kaire irgi taip pat "atsisako"...

Reikia tiesiog saugotis. Niekas kitas neprisaugos, jei ne pats.
MB saugojos, tai as stengiausi daugiau pati kazka panest, vezima i 5 auksta uzsinesti... uzsitampiau, man paciai nugara "parejo"...
Va - salutinis epikondilito pozymis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti