Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo ko pradėt?

sveikos mamytės smile.gif turiu tokį šiokį klausimą kuris ir man ir mano vyrui neduoda ramybės...
šiuo metu gyvename pas mano mama verysad.gif o taip svajojam apie savo būstą bet aš nedirbu, nes laukiuosi (beto skaitosi , kad dar esu moksleivė) , o jis neseniai pradėjo dirbti legaliai.... gyvenam trijų aukštų name atseit nuosavam... čia neturim nei ramybės nei savo kampo... negausim spėju męs jokios paskolos , bet girdėjau kad išdirbus pusę metų duoda (gal ir klaidyngai girdėjau) bet dar viena bėda mum po 20 metų tik... doh.gif nežinau nei kaip gyvent nei ka daryt , abiem stogas važiuoja kartais tik nusišaut noris kai jauniem žmonėm nėra galimybių pradėti savo gyvenimą.....
Atsakyti
QUOTE(RamintaN @ 2011 04 20, 14:01)
sveikos mamytės  smile.gif  turiu tokį šiokį klausimą kuris ir man ir mano vyrui neduoda ramybės...
šiuo metu gyvename pas mano mama  verysad.gif  o taip svajojam apie savo būstą bet aš nedirbu, nes laukiuosi (beto skaitosi , kad dar esu moksleivė) , o jis neseniai pradėjo dirbti  legaliai....  gyvenam trijų aukštų name atseit nuosavam... čia neturim nei ramybės nei savo kampo... negausim spėju męs jokios paskolos , bet girdėjau kad išdirbus pusę metų duoda (gal ir klaidyngai girdėjau) bet dar viena bėda mum po 20 metų tik... doh.gif   nežinau nei kaip gyvent nei ka daryt , abiem stogas važiuoja kartais tik nusišaut noris kai jauniem žmonėm nėra galimybių pradėti savo gyvenimą.....

Nusiraminti, mokytis (bent jau išmokit be klaidų rašyti smile.gif ).
Ramiai laukti vaikelio dabar svarbiausia. Kur gyventi turit, nieks nevaro. Abiems vertėtų laikytis tuose namuose nustatytų taisyklių, nebandyti įvedinėti savų. Iškilus neaiškumams mandagiai ir tiksliai išsiaiškinti su artimamisiais.
Po kiek laiko siekti įgyti specialybę ir tapti savarankiškiems. Saugokit vienas kitą, tarpusavio ryšį. Tai ateinančiam mažiui svarbiausia.
Visos galimybės dar prieš akis. Drąsiai pirmyn. Gyvenimas Jums jau dovanoja vieną didžiausių stebuklų. Vertinkit ir saugokit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 20 balandžio 2011 - 14:10
QUOTE(Sunute @ 2011 04 20, 15:08)
Nusiraminti, mokytis (bent jau išmokit be klaidų rašyti smile.gif ).
Ramiai laukti vaikelio dabar svarbiausia. Kur gyventi turit, nieks nevaro. Abiems vertėtų laikytis tuose namuose nustatytų taisyklių, nebandyti įvedinėti savų. Iškilus neaiškumams mandagiai ir tiksliai išsiaiškinti su artimamisiais.
Po kiek laiko siekti įgyti specialybę ir tapti savarankiškiems. Saugokit vienas kitą, tarpusavio ryšį. Tai ateinančiam mažiui svarbiausia.
Visos galimybės dar prieš akis. Drąsiai pirmyn. Gyvenimas Jums jau dovanoja vieną didžiausių stebuklų. Vertinkit ir saugokit.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Su tėvais būna sunku darniai sugyventi, ypač jauniems ir turintiems kitokią savo nuomonę. Bet teks ieškoti kompromisų, nebent norisi gyventi nuomojamam butely pvz. pusbadžiu... g.gif
Padėti... tai tėvai jums argi nepadeda? Gyvenate jų namuose...
Prisimink vieną- vaikelis jaučia kiekvieną tavo emociją. Ir viską surenka į save.
Sekmės jums, siekite ir pasieksite. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RamintaN @ 2011 04 20, 15:01)
nusišaut noris kai jauniem žmonėm nėra galimybių pradėti savo gyvenimą.....

Kaip tai nėra galimybių "pradėti savo gyvenimą"? Kaip suprantu, prievarta Jūsų niekas neapvaisino, savo noru pradėjote tą suaugusiųjų gyvenimą. Dabar belieka prisiimti atsakomybę ir tvarkytis su pasekmėmis. Banalu, bet... Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi.
Atsakyti
pirmas dalykas taip mūsų niekas neapvaisino , patys to norėjome. kokios dar pasekmės ? man vaikas niekada nebus pasekmė ar vos kaip nelaimė to apvaisinimo. pas mus vaikelis yra labai laukiamas ir nemanau kad čia yra baisu , kad 20 metų turėsiu vaiką.
antra tėvai mum labai padeda , bet aš vistiek neatsisakau minties paskolai pasimti, kad nesedėt tėvam ant galvos...
vien dėl vaikelio ir stengiuosi nerodyti savo emocijų. ačiū tikrai bandysime siekti tikslo ir tikiuosi jo pasiekti nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
na del paskolos tai patarciau taip neskubeti, jus pradzioje turite susidelioti savo finansus , paziureti kiek per menesi jums lieka pinigeliu , kad butu aisku kokias menesines sumas sugebesite inesineti i banka.
be to, ir bankai labai neskuba duoti paskolas , jie pirma ivertina jusu galimybes, jie niekada neduoda 100 % paskolos butui , turite tureti ir savo pinigeliu , kad padengtumete busto kainos kazkoki procenta.
patarciau BUTINAI pasistengti baigti aukstuosius mokslus nors vienam is jusu , tai pliusa duoda netgi imant paskola is banko , gausite mazesnemis palukanomis.
Galiu pasakyti jei labai noresite savo pasieksite, aisku lengva nebus, bet kadangi jus dar sulaukiate pagalbos ir is savo teveliu, tai tikrai igyvendinsite savo norus, linkiu sekmes o siuo metu svarbiausiai ziureti savo sveikateles , kad auganciam tavyje zmogiukui nieko netruktu.
Atsakyti
QUOTE(RamintaN @ 2011 04 20, 14:01)
sveikos mamytės  smile.gif  turiu tokį šiokį klausimą kuris ir man ir mano vyrui neduoda ramybės...
šiuo metu gyvename pas mano mama  verysad.gif  o taip svajojam apie savo būstą bet aš nedirbu, nes laukiuosi (beto skaitosi , kad dar esu moksleivė) , o jis neseniai pradėjo dirbti  legaliai....  gyvenam trijų aukštų name atseit nuosavam... čia neturim nei ramybės nei savo kampo... negausim spėju męs jokios paskolos , bet girdėjau kad išdirbus pusę metų duoda (gal ir klaidyngai girdėjau) bet dar viena bėda mum po 20 metų tik... doh.gif  nežinau nei kaip gyvent nei ka daryt , abiem stogas važiuoja kartais tik nusišaut noris kai jauniem žmonėm nėra galimybių pradėti savo gyvenimą.....

Zinoma istorija...Mes ir su tevasi gyvenom kol nescia buvau doh.gif Nervindavo aisku viskas,o juolabiau kaip nescia buvau rolleyes.gif Kur vaikeliai einat? Ar gryzit pietu?Kelinta gryzit?Ar pinigeliu netrukstat? Cia zmogus aisku rupinasi jam neramu,jis viska nori zinoti kad jai beda ar ka ,kad zinotu kur ieskoti ir.t.t Bet as neiskenciau mano vyras vienas dyrbo tik,isikraustem gyventi i buta,nuomavomes.Bet poto kaip gime vaikelis,daug islaidu,uz nuoma moketi,ir visa kita,buvau net pasigailejus,jugi ne bereikalo taip jaudinasi,galima buvo tikrai gyventi bet va man hormonai savo padare,butume geriau iseje tada kaip pinigeliu daugiau butume tureja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RamintaN @ 2011 04 20, 16:14)
pirmas dalykas taip mūsų niekas neapvaisino , patys to norėjome. kokios dar pasekmės ? man vaikas niekada nebus pasekmė ar vos kaip nelaimė to apvaisinimo. pas mus vaikelis yra labai laukiamas ir nemanau kad čia yra baisu , kad 20 metų turėsiu vaiką.
antra tėvai mum labai padeda , bet aš vistiek neatsisakau minties paskolai pasimti, kad nesedėt tėvam ant galvos...
vien dėl vaikelio ir stengiuosi nerodyti savo emocijų. ačiū tikrai bandysime siekti tikslo ir tikiuosi jo pasiekti  nestuke.gif  smile.gif

Geriau nepradėkit kolkas su bankais, kol dar jauni ir neįsitvirtinot gyvenime, nes gali būti kad teks tėveliams ir išmokėt ir dar labiau busit ant jų kaklo.
Ar tikrai namuose neturit savo erdvės, kambario? Ar galite nuomotis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 20 balandžio 2011 - 17:42
Jus gal geriau atsigaukit, nes niekas (ty ne vienas bankas) neduos jums jokiu paskola, nu nebent vyro alga bent kokie 4000 minimum i rankas. Bankui gi reik ikeist kazka, ka jus ikeisit? Kelis metus dirbanti prasiau keliu tuks. vartojamosios ir tai nedave biggrin.gif

3 aukstu namas, bet savo kampo ner? tai kur jus miegat? kambary dar su kazkuo? jei jau turit kambari, tai ir yra tas kampas, rupinkites tuo kampu.

Ir kazkaip keistai man cia, tipo vaikas labai lauktas ir planuotas, o bet taciau stogas vaziuoja, ner kur gyvent ir tt, dirbt negaliu, nes mokausi. Gal tiesiog nusiraminkit ir stenkites uzdirbt? Nes pats durniausias dalykas butu jum nuo 20 metu uzsikraut 30ciai metu paskola doh.gif Nera galimybiu butui, tai ir stengiates gyvent graziai ir sutardami su visais, ten kur yra galimybes gyvent.

Jums planas chuliganas: 1. pasigimdot vaika, ramiai tevu padedami auginat, nesigincijat ir laikot stogus, kad nenuvaziuotu
2. dirba diedas labai labai, jau kai galesi eini dirbt ir tu labai labai. Ir ariat daug ir taupot.


as cia nepiktai, nu bet kartais kai uzklausia zmones doh.gif
Atsakyti
pritarsiu daugumai. esat labai jauni, tegul draugas spaudžia kiekvieną centą, neišlaidaukit. patys kai gyvenom pas tėvus atrodo pinigai nespėdavo pareiti į kortelę, kai jau tuščia būdavo, nors nereikdavo beveik už nieką mokėti ir atrodo kur jie dingo, nieko nepasitaupėm. išėjom gyventi "ant savęs" tada pajutom ką reiškia pirkti kiekvieną smulkmeną, visą maistą, dar ir nuomą mokėti, komunalinius. o per abu atlyginimas vos vidutinis. tavo metų ir aš "svaigau" nuo minčių apie paskolą, vienu metu jau buvau viską susitvarkiusi, tereikėjo parašą padėti keturiasdešimčiai metų ir tą akimirką kažkas sustabdė - dabar džiaugiuosi (kol kas), kad neturiu tos paskolos. spėsiu dar.

o ko tu ten nesutari su maniškiais?
Atsakyti
QUOTE(RamintaN @ 2011 04 20, 16:01)
sveikos mamytės  smile.gif  turiu tokį šiokį klausimą kuris ir man ir mano vyrui neduoda ramybės...
šiuo metu gyvename pas mano mama  verysad.gif  o taip svajojam apie savo būstą bet aš nedirbu, nes laukiuosi (beto skaitosi , kad dar esu moksleivė) , o jis neseniai pradėjo dirbti  legaliai....  gyvenam trijų aukštų name atseit nuosavam... čia neturim nei ramybės nei savo kampo... negausim spėju męs jokios paskolos , bet girdėjau kad išdirbus pusę metų duoda (gal ir klaidyngai girdėjau) bet dar viena bėda mum po 20 metų tik... doh.gif  nežinau nei kaip gyvent nei ka daryt , abiem stogas važiuoja kartais tik nusišaut noris kai jauniem žmonėm nėra galimybių pradėti savo gyvenimą.....

per greit visko norit, pradziai pabandykit nuomot pamatysit ar patempsite sita nasta, klausimas ar nereikes vel grist pas tevus doh.gif
Atsakyti