Įkraunama...
Įkraunama...

Rumuniški nėriniai

Sveikos, nardyda internete tarp rankdarbiu atradau fantastiska grozi, Rumuniskus nerinius. Gal kas jau daro tokius darbelius, o gal kas susidomes. As jau uzsikreciau, greit bus iskeptas pirmas blynas... Laukiu prisijungianciu smile.gif
Atsakyti
Cia mano pirmas blynas "kepa",
user posted image

user posted image
Atsakyti
grazu wub.gif bet kaip cia viskas padaroma gal galima butu placiau siek tiek blush2.gif
Atsakyti
smile.gif daug zaidimo. Pirmiausia piesi norima piesini, po to, ji tvirtini prie medziagos. Neri virvute ir ja prisiuni pagal nupiesta piesini, (pirmoje nuotraukoje matosi ir prisiuta virvele, ir dalis piesinio). O tada uzpildai geles, lapelius, ir viska sujungi siulais. kai uzpildai visa plota, nukerpi siuliukus ir "paleidi" nuo medziagos. Tada lengvai isplauni, pastandini ir naudoji pagal paskyrti. Cia naudoji net kelis rankdarbiu budus...
Pas mane cia bliuzeles peciai bus. labai norejau iki velyku pabaigti, bet nebespesiu... sad.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izita: 22 balandžio 2011 - 20:44
http://www_prime-rss...e-kruzhevo.html uzeikit cia pasiziureti kaip tai atrodo uzbaigtam darbelyje smile.gif
Mane suzavejo thumbup.gif
Atsakyti
Labai įdomi naujovė. Dar nemačiau tokių nėrinių lens.gif Bet taip įsivaizduoju, kad tam kad gerai stovėtų reikia nemažai iškrakmolyt? Na servetėlėm ar staltiesėm tai normaliai, o kaip drabužiam pritaikyti g.gif Nebent tik ant kažko prisiūti kaip dekoraciją
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 23 balandžio 2011 - 08:51
QUOTE(izita @ 2011 04 22, 21:59)
http://www_prime-rss...e-kruzhevo.html  uzeikit cia pasiziureti kaip tai atrodo uzbaigtam darbelyje smile.gif 
Mane suzavejo thumbup.gif

labai įspūdinga, bet ne mano kantrybei cool.gif
Atsakyti
Šiaip panašu į airiškus nėrinius, tik motyvus gal lengviau susikurti iš paprastos virvelės. Reiks būtinai išbandyti. Ma patiko biggrin.gif
Atsakyti
labai įdomu... bigsmile.gif

vis ruošiuosi baltą apykaklę nusinerti, bet niekaip nerandu schemos tinkamos. O toks nėrimas labai tiktų šiam reikalui. Reiks būtinai pamėginti.
Tikiuosi greit čia atsiras daugiau nuorodų ir instrukcijų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2011 04 23, 09:50)
Labai įdomi naujovė. Dar nemačiau tokių nėrinių lens.gif Bet taip įsivaizduoju, kad tam kad gerai stovėtų reikia nemažai iškrakmolyt? Na servetėlėm ar staltiesėm tai normaliai, o kaip drabužiam pritaikyti g.gif Nebent tik ant kažko prisiūti kaip dekoraciją

As kaip tik darau bliuzeles pecius. kai pabaigsiu, parasysiu kaip laikosi. Siaip medziagos apacioje nesiruosiu deti.
Virvele ten ne visai paprasta, ji pakankamai kieta gaunasi ir gerai laikosi forma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izita: 23 balandžio 2011 - 21:03
labai gražu smile.gif
Atsakyti
atrodo super, labai idomu kaip atrodo pabaigtas darbelis g.gif
Atsakyti