Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė lėktuvu su kūdikiu

Ruošiuosi ilgam skrydžiui su 10 mėnesių vaiku. Jau keliavau su kūdikiu anksčiau, viskas praėjo sklandžiai. Bet dabar sužinojau, kad skrydžio metu negausiu lopšio (anot avialinijų, jis skirtas tik kūdikiams iki 6 mėnesių; nors kai skridau pirmą kartą, vaikas buvo 7 mėn ir lopšį davė).
Gal kuriai teko taip keliauti - 12 val skrydis su vaiku ant rankų? wacko.gif Skrisim naktį, tai įtariu, kad beveik visą laiką pramiegos. Tik kaip man ištverti, kaip sugalvoti patogiai vaiką laikyti, kad rankų nenutemptų ir dar liktų jėgų persėdimams ir likusiai kelionės daliai? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
esu skridus su savo mergaite kai buvo 8 menesiu,bet ne tiek daug valandu,su laukimais gal 6 valandos tik isejo g.gif Bet jokiu keduciu is vis niekas nesiule.Man buvo gerai,kad su vyru skridom,tai per musu kelienus vaikas pamiegojo.O cia daug daugiau valandu,nesisivaizduoju net.Gal netycia bus laisvu vietu,galesi paguldyt g.gif bet tai ir vel laimes dalykas,su vaiku noretus uztikrintos vietos.
Sekmes,gal kas ka patars geriau. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas mamos smile.gif

Noriu paklaust, gal kuri zinote - planuoju vasara skristi su 2 menesiu vaiku, su lufthansa oro linijomis, kaip ten su vaikiskom kedutem ar lopsiu? ar leidzia pasiimti su savim i lektuva, ar reikia kartu su bagazu atiduot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2011 04 26, 10:30)
Labas rytas mamos smile.gif

Noriu paklaust, gal kuri zinote - planuoju vasara skristi su 2 menesiu vaiku, su lufthansa oro linijomis, kaip ten su vaikiskom kedutem ar lopsiu? ar leidzia pasiimti su savim i lektuva, ar reikia kartu su bagazu atiduot?  g.gif

tai tu geriau pasiskambink,nes ten tau pasakys tiksliai.Vieniems duoda,kitiems neduoda. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cameron @ 2011 04 24, 23:41)
Ruošiuosi ilgam skrydžiui su 10 mėnesių vaiku. Jau keliavau su kūdikiu anksčiau, viskas praėjo sklandžiai. Bet dabar sužinojau, kad skrydžio metu negausiu lopšio (anot avialinijų, jis skirtas tik kūdikiams iki 6 mėnesių; nors kai skridau pirmą kartą, vaikas buvo 7 mėn ir lopšį davė).
Gal kuriai teko taip keliauti - 12 val skrydis su vaiku ant rankų? wacko.gif Skrisim naktį, tai įtariu, kad beveik visą laiką pramiegos. Tik kaip man ištverti, kaip sugalvoti patogiai vaiką laikyti, kad rankų nenutemptų ir dar liktų jėgų persėdimams ir likusiai kelionės daliai?  smile.gif  4u.gif


jei turesi vezima atidavinek prie trapo sutaupysi jegu laukiant kito skrydzio,del lopsio gali but ir kad duos,priklausomai nuo to kiek vaiku skris,jei bus daugiau ir mazesniu tada negausi,jei busi viena su vaiku turetum gauti,su kokia kompanija skrendi? as pries pora men skridau is/i P.Amerika su airfrance man lopsi dave tik kad mano ziogas buvo metu ir 10men biggrin.gif nakti skridau (buvau tik as is ziogas) i Europa,tai turejau 3 laisvas vietas,atgal diena ir lektuvas pilnas...kagi prabegiojau visas 11val...na kylant leidziantis ir 5min turbolenciojos metu pasedejom,viskas toliau judesys...turek gera nesiokle (as turejau mei-tai) jei bus daug zmoniu ir negausi lopsio pasirisi ir abu miegosit,nebus patogu,bet nereik laikyti ant ranku,miegos ant krutines,na sunku,bet tavasis manyciau dar nesiekia 15kg? o siaip sekmes
QUOTE(Sputnik @ 2011 04 26, 04:30)
Labas rytas mamos smile.gif

Noriu paklaust, gal kuri zinote - planuoju vasara skristi su 2 menesiu vaiku, su lufthansa oro linijomis, kaip ten su vaikiskom kedutem ar lopsiu? ar leidzia pasiimti su savim i lektuva, ar reikia kartu su bagazu atiduot?  g.gif

kur skrisi? jei transatlantinis skrydis gausi lopsi pakabinama ant sienos turesi laisvas rankas jei skrydis trumpas ir nepirkai atskiros vietos vaikiu tada jei lektuvas bus potustis tada gal ir leis
nors del ju saugumo reikalavimu vistiek kilant leidziantis turesi vaika tureti prisisegus prie saves,tokie reikalavimai vaikams iki 2 metu.
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2011 04 26, 11:30)
Noriu paklaust, gal kuri zinote - planuoju vasara skristi su 2 menesiu vaiku, su lufthansa oro linijomis, kaip ten su vaikiskom kedutem ar lopsiu? ar leidzia pasiimti su savim i lektuva, ar reikia kartu su bagazu atiduot?  g.gif


Va tada kai su 7 mėn vaiku skridau, buvo su Lufthansa - davė lopšį. Bet čia ilgiems skrydžiams. Jei vietinis - europinis - kelių valandų skrydis, tai neduos, reiks ant rankų laikyt.
O savo kėdutės tai neleis įsinešti į vidų, jei nepirkot atskiros vietos kūdikiui (įtariu, nepirkot?).

QUOTE(_eu_ @ 2011 04 26, 22:17)
jei turesi vezima atidavinek prie trapo sutaupysi jegu laukiant kito skrydzio,del lopsio gali but ir kad duos,priklausomai nuo to kiek vaiku skris,jei bus daugiau ir mazesniu tada negausi,jei busi viena su vaiku turetum gauti,su kokia kompanija skrendi? as pries pora men skridau is/i P.Amerika su airfrance man lopsi dave tik kad mano ziogas buvo metu ir 10men biggrin.gif  nakti skridau (buvau tik as is ziogas) i Europa,tai turejau 3 laisvas vietas,atgal diena ir lektuvas pilnas...kagi prabegiojau visas 11val...na kylant leidziantis ir 5min turbolenciojos metu pasedejom,viskas toliau judesys...turek gera nesiokle (as turejau mei-tai) jei bus daug zmoniu ir negausi lopsio pasirisi ir abu miegosit,nebus patogu,bet nereik laikyti ant ranku,miegos ant krutines,na sunku,bet tavasis manyciau dar nesiekia 15kg? o siaip sekmes


Su Finnair skrisiu. Jų websaite parašyta, kad lopšys iki 6 mėn, bet gal pasiskambinsiu, gal duotų visgi g.gif
Dėl nešioklės, nu rimts, super idėja, ačiū thumbup.gif Gal tikrai išeitų abiems pamiegoti taip. Maniškė bus kažkur 9+ kg, manau.

Ir pagarba už 11val skrydį su lakstančiu vaiku notworthy.gif biggrin.gif Man baisiausias amžius skrydžiams tarp 1 ir 2 metų, nes lakstyti jau moka, o susitarti dar neina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameron: 27 balandžio 2011 - 03:35
cia tikrai daugiau info ir operatyviau atsakys http://www.supermama...?...5164&st=468
Atsakyti
Aciu visoms uz atsakymus 4u.gif
QUOTE(sarafea @ 2011 04 26, 18:25)
tai tu geriau pasiskambink,nes ten tau pasakys tiksliai.Vieniems duoda,kitiems neduoda. smile.gif

vakar bandziau skambint neprisiskambinau smile.gif reikai dar siandien pabandyt, pamirsau jau doh.gif

QUOTE(_eu_ @ 2011 04 26, 22:17)
kur skrisi? jei transatlantinis skrydis gausi lopsi pakabinama ant sienos turesi laisvas rankas jei skrydis trumpas ir nepirkai atskiros vietos vaikiu tada jei lektuvas bus potustis tada gal ir leis
nors del ju saugumo reikalavimu vistiek kilant leidziantis turesi vaika tureti prisisegus prie saves,tokie reikalavimai vaikams iki 2 metu.

jei tik kilant ir leidziantis tai dar nieko. Skrisim i Frankfurta, tai cia tikrai ne transatlantinis skrydis, taciau kiek esu skridus tai vietu visada budavo laisvu...

QUOTE(cameron @ 2011 04 27, 04:28)
Va tada kai su 7 mėn vaiku skridau, buvo su Lufthansa - davė lopšį. Bet čia ilgiems skrydžiams. Jei vietinis - europinis - kelių valandų skrydis, tai neduos, reiks ant rankų laikyt.
O savo kėdutės tai neleis įsinešti į vidų, jei nepirkot atskiros vietos kūdikiui (įtariu, nepirkot?).
Su Finnair skrisiu. Jų websaite parašyta, kad lopšys iki 6 mėn, bet gal pasiskambinsiu, gal duotų visgi  g.gif
Dėl nešioklės, nu rimts, super idėja, ačiū  thumbup.gif Gal tikrai išeitų abiems pamiegoti taip. Maniškė bus kažkur 9+ kg, manau.

nepirkom, reikes vis delto dar paskambint i lufthansa ir paklaust ju
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2011 04 27, 14:07)
kiek esu skridus tai vietu visada budavo laisvu...

nebuk tuo labai tikra,as ir kiek skridau Europa-P.Amerika-Europa su 3 persedimais,visad budavo laisvu vietu,deja paskutines keliones metu is 4 skrydziu 3 buvo visiskai pilni....juk skrisi vietiniu reisu su 2 men vaiku,juk nepaguldysi salia jei neleis tureti savos kedutes,teks laikyti ant ranku pora valandu tai ne 11-12 smile.gif jei nori pasiimk nesiokle,pakilus isedesi,leidziantis vel prisisegsi prie saves,o gal turi toki lopsi,tada isvis super,ir tau patogiai ant keliu pasideti ir vaikas gules patogiai smile.gif
user posted image
cameron,as toki lopsi naudojau kai ziogui buvo 11men(tada jam buvo pirmoji ilgoji kelione) sunkai tilpo,bet buvo patogu tiek man tiek jam thumbup.gif jei neprireiks panaudesi kaip vaiko kelionini krepsi kuriame tures viska ko reik pampersus,sultis ir panasiai,pasiimk sau ko pagrausti,nes tavoji jau paaugus gali but sunku pavalgyti,viska bandys paragauti doh.gif jei lektuvas bus pilnas ir turesi mazute ant ranku tada prasyk siuardu,kad tau pirmai atnestu pavalgyti,taip apsidrausi kad ji nebandytu is kaimynu lekstes koki skanesta nugriebti ar neapsiplykytu arbata/kava,nes manasis 11men viska is manes atiminejo ir dar is kitu bande nugvelbti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_eu_ @ 2011 04 28, 19:18)
user posted image
cameron,as toki lopsi naudojau kai ziogui buvo 11men(tada jam buvo pirmoji ilgoji kelione) sunkai tilpo,bet buvo patogu tiek man tiek jam  thumbup.gif jei neprireiks panaudesi kaip vaiko kelionini krepsi kuriame tures viska ko reik pampersus,sultis ir panasiai,pasiimk sau ko pagrausti,nes tavoji jau paaugus gali but sunku pavalgyti,viska bandys paragauti  doh.gif jei lektuvas bus pilnas ir turesi mazute ant ranku tada prasyk siuardu,kad tau pirmai atnestu pavalgyti,taip apsidrausi kad ji nebandytu is kaimynu lekstes  koki skanesta nugriebti ar neapsiplykytu arbata/kava,nes manasis 11men viska is manes atiminejo ir dar is kitu bande nugvelbti  doh.gif


Ačiū už gerus patarimus thumbup.gif
O kas čia per lopšys, kokios firmos, kas gamintojas? Kiek supratau, nedidelis, jei telpa ant kelių ir galima kaip krepšį naudoti? Puikus daiktas būtų kelionei bigsmile.gif
Atsakyti
biggrin.gif cia paprastas minkstas vezimo lopsys biggrin.gif na mes turejom phil&teds firmos,nes toki vezima naudojam,realiai ji naudojom kokius pora men,o paskui bandziau parduoti niekam nereikejo,netgi dovanojamo niekam neprireike,o ismesti buvo gaila,tad ir panaudojom ax.gif nezinau kurioj sali esi,jei LT pasidairyk sitoje temoje o gal kas ir draugu toki turi ir galetu atiduoti,nes naujo ir brangaus pirkti neapsimoka,dideles jus jau esat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_eu_ @ 2011 04 29, 05:54)
biggrin.gif cia paprastas minkstas vezimo lopsys  biggrin.gif na mes turejom phil&teds firmos,nes toki vezima naudojam,realiai ji naudojom kokius pora men,o paskui bandziau parduoti niekam nereikejo,netgi dovanojamo niekam neprireike,o ismesti buvo gaila,tad ir panaudojom  ax.gif nezinau kurioj sali esi,jei LT pasidairyk sitoje temoje o gal kas ir draugu toki turi ir galetu atiduoti,nes naujo ir brangaus pirkti neapsimoka,dideles jus jau esat  4u.gif


Aa laugh.gif
Pamenu, kažkada mačiau kažkokią reklamą - krepšys išsilanksto į lopšiuką (tik dabar niekaip nerandu, kur mačiau). Maniau, čia iš tos serijos smile.gif
Ačiū, pasidairysiu vis 4u.gif
Atsakyti