Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veikiate su vaikais namuose?

Turiu tokia problemele,man paliko priziureti 2 berniukus-3 ir 5 metu.viskas gerai,bet nezinau kuo juos uzimti kai lauke blogas oras,kaip sudominti?piesti ir zaisti stalo zaidimus jau nusibodo g.gif Gal patarkit,kaip uzimti vaikus ilgam,kad jiems nebutu nuobodu,kaip juos sudominti?Kaip jus zaidziat su panasaus amziaus vaikais?
Atsakyti
QUOTE (Mari-Love @ 2004 11 15, 21:33)
Turiu tokia problemele,man paliko priziureti 2 berniukus-3 ir 5 metu.viskas gerai,bet nezinau kuo juos uzimti kai lauke blogas oras,kaip sudominti?piesti ir zaisti stalo zaidimus jau nusibodo g.gif Gal patarkit,kaip uzimti vaikus ilgam,kad jiems nebutu nuobodu,kaip juos sudominti?Kaip jus zaidziat su panasaus amziaus vaikais?

sveika auklele
man irgi keistas tavo klausimas. kaip supratau (gal neteisingai) kad tu nori juos uzimti, kad pati galetum kuo kitu uzsiimti huh.gif jei taip, tai nezinau ka pasiulyti. jei su jais jau nezinai ka daryti, tai pasiulysiu mokyti eilerastukus, daineles.... visokius sokius, kaip jurgelis meistrelis, "antyciu soki", vaikam tai patinka. manau ir teveliam patiks kai ismoks eilerastuku.
mano trimetinukas ismoko viena stulpeli-
Baltuciu takuciu
su maisu ant peciu
kailineliais baltais
vaiksto senis rytais.
Jo ledine lazda
ir sesksnota barzda
akiniai dideli
saltis mato toli.
Sekmes! thumbup.gif

Atsakyti
Nueik į ankstyvojo ugdymo skyrelį forume. Ten mamos parašę nuododas įvairių tinklalapių. Juose būna labirintų ar taškų jungimo žaidimų. Gali pabandyti atspausdinti ir pamokinti juos spręsti. mirksiukas.gif
Atsakyti
maniškiams tai labai patinka žaisti slėpynes namuose thumbup.gif kol vienas slepiasi, kitas skaičiuoja iki 10. aišku mama irgi dažniausiai kartu žaidža lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis tai turi beprotiskai daug masinu, tai istisai jas sustatineja paeiliui ir i remonta veza ir siaip plauna, taip ir visa valanda prazaisti gali thumbup.gif
Atsakyti
tas klausimas tai man visai nekeitsas, gal moteriske visai ne aukle, o siaip paprase, kad kuriam laikui vaikus paziuretu.. unsure.gif

tik as manau jie gi dviese, tai tik kojas jiems padek apsilti, tai jau jie ras patys tu pramogu. vaikai isradingi. slepynes, gaudynes, masinytes, galu gale - kepit sausainius mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu du pusbroliukus. Vienam 4,kitam 2. gal žinote kokius nors žaidimus, kuriuos galime pažaisti, nes jiems nusibosta su manimi tik paišyti, dėti puzzles ir išdykauti. galbūt yra kokie idomūs žaidimai? galbūt su kamuoliu... netik jo ridenimas, bet ir su kažkokia prasme ar pan. vaikai judrūs, labai išsivystę (4metis naudojasi kompu jau,pats įsijungia, suranda savo papkę,įsijungia multikus)
laukiu Jūsų atsakymų ax.gif
Atsakyti
yra toks zaidimas memory, galim anusipirkti galima ir pasidaryti. Reikia prikarpyti apie 20 vienodo dydzio popieriniu kvardatuku (geriau storesnio popieriaus) panasiai 5 cm x 5 cm. Tada nupiešti po du vienodus paveiksliukus. Pats zaidimo pasidarymas jau bus savaime idomus uzsiemimas. Kai jau nusipiesete paveiksiukus, juos visus reikia uzversti ir paskui ieskoti du vienodus paveiksiukus.... Na gal aiškiai parašiau čia viską smile.gif
Atsakyti
Mano vaikui 3metukai.
Nuo mazens daznai zaidziu su juo. Zaidimai su suaugusiais labai patinka vaikams smile.gif
Atsakyti
Smidtana, pabandykit žaisti seną gerą žaidimą "Valgomas-nevalgomas" smile.gif . Vaikams paprastai patinka smile.gif. Žaidžiamas taip: yra vienas vedantysis (geriau iš pradžių suaugęs, kad vaikai suprastų, kokia žaidimo esmė), jis sako kokį nors daikto pavadinimą ir meta kamuolį vaikui. Jei daiktas valgomas - vaikas sugauna, jei nevalgomas - negaudo.

Su dvimečiu gal dar neišeis žaisti, nes žodynas gali būti negausus. Bet bandykit mirksiukas.gif . O keturmetis jau daug įvairiausių žodžių turėtų žinoti.
Atsakyti
QUOTE(smidtana @ 2009 11 06, 01:06)
Turiu du pusbroliukus. Vienam 4,kitam 2. gal žinote kokius nors žaidimus,  kuriuos galime pažaisti, nes jiems nusibosta su manimi tik paišyti, dėti puzzles ir išdykauti. galbūt yra kokie idomūs žaidimai? galbūt su kamuoliu... netik jo ridenimas, bet ir su kažkokia prasme ar pan. vaikai judrūs, labai išsivystę (4metis naudojasi kompu jau,pats įsijungia, suranda savo papkę,įsijungia multikus)
laukiu Jūsų atsakymų  ax.gif

labia daug visokių įdomių žaidimų gali rasti pasinaudojus visagaliu google, tik tam reikia laiko, saviškei daug radau visokiųir mokomųjų ir lavinamųjų
Atsakyti
Su kamuoliu galima pažaisti tokį lavinamąjį žaidimą: priešingybes. sakykim metam kamuolį vaikui sakydami šiltas, vaikutis turi kuo greičiau pasakyti priešingos reikšmės žodį šaltas. Šlapias - sausas, saldus rūgštus ir t.t.

Slėpti kambaryje daiktą, ieškant sakyti šilta, šalta...

Atsakyti