Įkraunama...
Įkraunama...

Nesuprantu...

Prireikė ir man šiokios tokios pagalbos, kadangi širdis pradėjo vadovaut blaiviam protui. Bendraujam su vaikinu jau virš mėnesio, nors vienas kitą žinom jau pusę metų, kadangi esame kursiokai. Bet taip gavosi, kad pradėjom bendraut labiau. Atrodo viskas buvo idealus, per atostogas nei aš nei jis nepaleisdavom telefonų, nuolat bendraudavom, net per vakarėlius mes vienas su kitu nuolat palaikydavom ryšį. Didelis dėmesys iš jo pusės, bendravimas tikrai neatrodė šiaip sau draugiškas. Taigi grįžom iš po atostogų, susitikom atrodo viskas normaliai, bet pirmo žingsnio jis link bučinio kaip ir nedarė, buvo jo gimtadienis, tad teko pačiai iniciatyvą parodyt. Tada jis sakė kad su manim nežaidžia. Viskas tą vakarą lyg normaliai. Tačiau po to karto jokio bučinio daugiau nebuvo, nors išmiegojo jis pas mane ir nieko rimto neįvyko.Kitą dieną nebėjo susišnekėt, atrodo atšiaurus, nuolat užmesdavo ne itin malonias replikas, bet tuo pačiu vis lyg prisiglausdavo. O man trūkus kantrybei ir paklausus kodėl jo toks elgesys, tiesiog pasakė, kad pats nežino. Nuo tada bendravimas apmažėjo, iniciatyva lyg sumažėjo, kuris laikas ir telefonas tyli. Nerašau ir aš, nors labai man norisi, bet nusileist nenoriu, nes nemažai rodžiau aš iniciatyvos. Ką tai gali reikšt? Gal mano iniciatyvumas išgąsdino? Gal bijo kad aš galiu pabendravus palikt ir įskaudint?Gal jis išbando mano kantrybę kiek aš tempsiu? O gal tiesiog neskuba plėtot santykių ir kaip sakiau mano didesnis dėmesys išgąsdino. Tiesiog prašau pastebėjimų o ne piktų replikų, manau ne viena esate buvusi panašioje situacijoje ir galite patart, aš nebežinau kaip elgtis. verysad.gif
Atsakyti
Tai kad čia viskas labai paprasta - išblėso vaikino susidomėjimas. Tik nekaltinkite savęs, tiesiog simpatija neišsirutuliojo į nieką daugiau. Tokių istorijų merginos (ir vaikinai) išgyvena begales. Su laiku pasimirš 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Amelie* @ 2011 04 29, 21:33)
Tai kad čia viskas labai paprasta - išblėso vaikino susidomėjimas. Tik nekaltinkite savęs, tiesiog simpatija neišsirutuliojo į nieką daugiau. Tokių istorijų merginos (ir vaikinai) išgyvena begales. Su laiku pasimirš  4u.gif

pritariu,gyvenk toliau ir neparodyk kad tau jis rupi jei jis nerodo iniciatyvos,per prievarta mielas nebusi.bendrauk su kitais ir viskas pasimirs
Atsakyti
Yra buve ir man taip ir ne du kartus. Taip jau buna gyvenime, kad iškarto kažin ar surandame savo idealų varijantą, pavieniai atvėjai. Kartais laiko tarpas atšaldo jausmus, bet yra paaiškinimas, kad jeigu tai būtu buvusi tikra meilė iš jo pusės, jis butu nepasikeites, neatšales. Svarbiausia neužsidaryk savyje, aplink daug vaikinų, ir pamatysi laikui bėgant sutiksi kitą žmogų smile.gif
Atsakyti
Mhm pradedu ir aš tai suprast smile.gif . Žinau, kad išgyvensiu, tiesiog sunku suprast kaip viskas staigiai gali pasikeist, bet nieko, nesu iš tų žmonių, kurie nusivylę užsidarytų savyje smile.gif . Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš palikčiau viską ramybėje ir vyčiau mintis apie jį šalin. Vyrai moka padaryti taip, kad jautiesi neįvertinta, jie moka palikti neišpainiotus mazgus smile.gif Tebūnie.
Jeigu šito vaikino toks mąstymas, jeigu jis negali/nemoka aiškiai pasakyti kas ir kaip, o tik išlementi "nežinau" tai ir nereikia išvis daugiau prie jo lysti ir stengtis palaikyti kontaktą. smile.gif Labai nemėgstu tokių silpnavalių. Būna po to, jie sugrįžta, meilinasi ir vėl seka kita diena su "nežinau".... Vargas. Tokius iš tolo apeiti geriau 4u.gif mirksiukas.gif
Kita vertus, jeigu staiga supranti, kad nebepatinka žmogus - nieko tu jam ir nebepripasakosi. Tiesiog atsitrauki ir tam tikru momentu privengi, kol galiausiai viskas nutrūksta.
Atsakyti
Na ištiesų aš kai nemėgstu pati palikt žmonių nežinioje tai ir pati nemėgstu būti tokioje situacijoje, aišku dabar aiškina, kad nė pats nežino kas vyksta ir panašiai, kad taip nutiko ir tiek... Žodžiu, kad pats nežino tiksliai ar čia nutiko kas ar ne smile.gif . Bet pati žinau, kad atsakymas yra, bet tiesiog nenori nieko sakyt, tegul. Išgyvenau vieną žiaurią dieną, viską apmąsčiau ir tiesiog nusiraminau, kad neverta, nes yra milijonai aplink žmonių. Ačiū už patarimus, mane tai šiek tiek padrąsina ir stumia i kvailos situacijos smile.gif
Atsakyti
Kartais jie mėgsta bendrauti, atrodo viskas gerai, o kai pakvimpa kažkuo rimčiau deda į krūmus. Neaišku kodėl. Tai ir tegul susirasi tikrą vyrą irnesakyk.gif
Atsakyti
Arba tu jam nelabai patikai, arba jis tik siaip zaide...
Pamirsk ji, neskambink, nerasyk.
SEkmes! smile.gif
Atsakyti
Gal tas vaikinas bijo isipareigojimu ar kazkokiu rimtu santykiu paprasciausiai...Geriausiai aisku butu jokios iniciatyvos daugiau ir nerodyt
Atsakyti
Primena situaciją iš mano gyvenimo smile.gif Telefonas netyla, kiekvienas žingsnis pasakytas kur esu, ką darau... Ir vieną dieną jis dingo. Aš nebūčiau aš, jeigu anksčiau ar vėliau visko neišsiaiškinčiau. Na po pusės metų "per fuksą" susitikom... Ir išsiaiškinom. Dabar jau treti metai esam kartu smile.gif
Jo pasiteisinimas buvo toks: "turėjau problemų šeimoje (tėvo ir mamos skyrybos). Tuo metu tikrai nenorėjau jokių santykių."
Atsakyti
QUOTE(Dinastija @ 2011 05 23, 21:32)
Primena situaciją iš mano gyvenimo smile.gif Telefonas netyla, kiekvienas žingsnis pasakytas kur esu, ką darau... Ir vieną dieną jis dingo. Aš nebūčiau aš, jeigu anksčiau ar vėliau visko neišsiaiškinčiau. Na po pusės metų "per fuksą" susitikom... Ir išsiaiškinom. Dabar jau treti metai esam kartu smile.gif
Jo pasiteisinimas buvo toks: "turėjau problemų šeimoje (tėvo ir mamos skyrybos). Tuo metu tikrai nenorėjau jokių santykių."


Na bet tokių situacijų labai mažai smile.gif Dažniausiai vaikinai nemoka atvirai pasakyti kas ir kaip ir garbingai užbaigti santykių smile.gif Palieka mergina su viltimis ir ašaromis bei įsiskaudinimu. O galėtų palikti tik šiek tiek įsiskaudinusias, bet atvirumas ir ŽINOJIMAS kodėl - padeda lengviau išgyventi viską smile.gif
Atsakyti