Įkraunama...
Įkraunama...

Į kurią rankytę duoti žaislą?

Kai vaikas pradeda domėtis žaislais ir tiesia rankytes jį paimti, ar teikiat "pirmenybę" dešinei rankai? Kažkaip aš apie tai negalvojau, bet vat mano mama vis pasako: "žiūrėk, anūkėlė pirmai tiesia kairę ranką, tai duok žaislus į dešinę, lavink šitą rankutę"... ir t.t.
Tai ar tokie dalykai įtakoja mažylių dešin/kairiarankystę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssvetik @ 2011 05 02, 20:29)
Kai vaikas pradeda domėtis žaislais ir tiesia rankytes jį paimti, ar teikiat "pirmenybę" dešinei rankai? Kažkaip aš apie tai negalvojau, bet vat mano mama vis pasako: "žiūrėk, anūkėlė pirmai tiesia kairę ranką, tai duok žaislus į dešinę, lavink šitą rankutę"... ir t.t.
Tai ar tokie dalykai įtakoja mažylių dešin/kairiarankystę?  g.gif

Manau jokio skirtumo i kuria rankyte duosite zaisliuka smile.gif .Cia seniau is kairerankio zmoguciu darydavo desneranki bash.gif Tegul lialius pats sprendzia su kuria rankute jam patogiau pasiimti zaisliuka.
Atsakyti
QUOTE(Ssvetik @ 2011 05 02, 20:29)
Kai vaikas pradeda domėtis žaislais ir tiesia rankytes jį paimti, ar teikiat "pirmenybę" dešinei rankai? Kažkaip aš apie tai negalvojau, bet vat mano mama vis pasako: "žiūrėk, anūkėlė pirmai tiesia kairę ranką, tai duok žaislus į dešinę, lavink šitą rankutę"... ir t.t.
Tai ar tokie dalykai įtakoja mažylių dešin/kairiarankystę?  g.gif

mes tai duodame pakaitom tai i viena tai i kita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssvetik @ 2011 05 02, 19:29)
Tai ar tokie dalykai įtakoja mažylių dešin/kairiarankystę?  g.gif

Neteikiu pirmenybės. Ima abiem smile.gif
Manau, kad neįtakoja. Jei kairiarankis, tai ir bus kairiarankis. Ir nieko čia tokio wink.gif
Atsakyti
Prietaras ir tiek irnesakyk.gif

Kairiarankyste/desiniarankyste susiformuoja dar negimus, taigi nesvarbu, i kokia ranka zaisliuka duosi, prigimties nepakeisi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 05 03, 21:51)
Prietaras ir tiek irnesakyk.gif

Kairiarankyste/desiniarankyste susiformuoja dar negimus, taigi nesvarbu, i kokia ranka zaisliuka duosi, prigimties nepakeisi bigsmile.gif


Pritariu. Gali duoti i kaire arba i desine, greitai pats perima i patogesne smile.gif
Atsakyti
pakišu po nosim, o jis jau pats pasiima su kuria patogiau smile.gif jei primigtinai grūsi į kurią nors ranką, jis vis vien pasiims taip kaip jam patogu smile.gif šiaip aš kairiarankė, todėl man buvo įdomu ar vaikai nepaveldės, bet nei vienas nepasekė mano pėdom biggrin.gif nors aš tai paveldėjau iš mamos, o mama iš savo mamos smile.gif
Atsakyti
Tarybiniais laikais bijojo kairiarankiu ,manau jokio skirtumo su kuria rankyte paima,nereikia spec. kisti tegu patys sprendzia rolleyes.gif
Atsakyti
as pati kaireranke o vaikas ziuriu kaip kada viena diena vienoj rankoj laiko zaisla kitakart kitoj bet stengiuosi duoti i desine
Atsakyti
QUOTE(Ssvetik @ 2011 05 02, 18:29)
Kai vaikas pradeda domėtis žaislais ir tiesia rankytes jį paimti, ar teikiat "pirmenybę" dešinei rankai? Kažkaip aš apie tai negalvojau, bet vat mano mama vis pasako: "žiūrėk, anūkėlė pirmai tiesia kairę ranką, tai duok žaislus į dešinę, lavink šitą rankutę"... ir t.t.
Tai ar tokie dalykai įtakoja mažylių dešin/kairiarankystę?  g.gif

Visiskai to nesureiksminu. Nes kaip jau cia minejo,tokie dalykai formuojasi dar pilvelyje,todel nieko nebepakeisi,vaikas vistiek darys,kaip jam geriau.
Atsakyti
taip jus visiskai teisios mergytes, visa tai formuojasi zmogaus smegenelese jam dar negimus kaip ir visa kita. As is prigimties esu kairiaranke,nes jauciu ,kad mano kaire stipresne uz desine,bet matyt tevai padare klaida viska grusdami i ta desine,tad dabar puse darbu atlieku desine, puse kaire ranka,bet siaip is principo viska sugebu abiem g.gif mano sunus desiniarankis,o stai dukryte kuriai 3 men. jau ima daiktus ir vis dazniau pastebiu,kad aktyvesne jos kaire ranka,kaip bus veliau nezinau,bet tikrai nezadu brukti jai visko per prievarta i desine(nedarysiu tos klaidos,kaip su manim padare) bus kaip bus smile.gif
Atsakyti
Kai mes ejome pasirodyti pas fizioterapeute ,tai ji sake ,kad iki metuku reikia lavinti abi rankas vienodai ,o paskui pas vaikiukas pasirenka pats.
Atsakyti