Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau bendraminčių kartu vykti į užsienį

Sweikutes... atsitiko beda smile.gif 000189.gif
Atrodo dar tokios temos kur ieskotu pakeleiviu nera (bent jau neradau), todel uzvedu sia tema nes man ji labai aktuali

4u.gif

ieskau drauges ar draugiu gathering.gif kurias domintu bendros darbo paieskos kurioje siltoje salyje (Kipre, Graikijoje, Kretoje) arba kitoje panasioje salyje vacation1.gif .. Na zodziu uzsienyje smile.gif vacation4.gif
nes dar pati neapsisprendziau kur noreciau keliauti, o keliai siuo metu atviri smile.gif

Vienai vykti nesinori todel ieskau kompany... gal kas susidometu?

gathering.gif
Atsakyti
o tu ilgam nori isvykti ar tik per vasara?
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 05 02, 23:18)
o tu ilgam nori isvykti ar tik per vasara?




Mastau apie galimybe isvykti visam laikui, bet zinoma mano pasilikimas priklausys nuo to kaip patiks vieta, darbas, ar eis bent truputeli uzdirbti.
Atsakyti
as tai irgi galvoju isvaziuoti,bet as galvoju i anglija,norvegija ar airija.pirmiau bandyciau viena(na arba su kokia drauge) smile.gif o poto atsitemciau ir drauga savo jei pasisektu.o Jus buvote kada kur isvykusi?ir kur bandote ieskoti darbo?
Papildyta:
as tai va rytoj einu i pokalbi i agentura NST Baltija del darbo norvegijoje
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 05 03, 12:35)
as tai irgi galvoju isvaziuoti,bet as galvoju i anglija,norvegija ar airija.pirmiau bandyciau viena(na arba su kokia drauge) smile.gif o poto atsitemciau ir drauga savo jei pasisektu.o Jus buvote kada kur isvykusi?ir kur bandote ieskoti darbo?
Papildyta:
as tai va rytoj einu i pokalbi i agentura NST Baltija del darbo norvegijoje


Aš irgi ieškočiau kompanjonės į Norvegiją. Pradžiai norėtųsi bent keliems mėnesiams, mokslams užsidirbti. Irgi dairausi patikimų agentūrų. Parašykit po pokalbio kaip ta NST Baltija..?
Atsakyti
gerai parasysiu,o kaip kitaip darbo to ieskoti tai net nzn,man atrodo sunku su tais darbais,as jau dirbau uzsieni ir ten tik nuvaziavusi ieskojau darbo,buvau mazuose miesteliuose ir sunkoka rasti darba buvo.o seip issiunciau 6 cv tai is 3 gavau atsakimus kad tinku.bet tik i ta NST Baltija skambinausi,snd dar kalbejau,tai man isvaziuojant nieko nereiketu moketi.pabandykit ir Jus cv i ta baltija nusiusti.
Atsakyti
Na as noreciau i salis kur reikia anglu kalbos, kadangi man anglu kalba kaip gimtoji smile.gif
jeigu ka galiu ir i UK, bet tiesiog galvojau gal eitu rasti darba kur silciau smile.gif))) hehe smile.gif) cia tas atvejis kai galiu vaziuoti bet kur, bet vienai liudna smile.gif
praneskite butinai apie tai kaip seksis toje agenturoje.. nes as zadejau eiti i Persorenta, taciau kazkaip apsigalvojau kadangi prase 1200, ir kas tada lieka?

p.s. jus norite isvykti tik laikinai kaip speju?
Atsakyti
jei mane klausiat tai jei sektusi neblogai-likciau,gal net visam gyvenimui,tik as dar noreciau ir drauga isivesti veliau.o seip galiu ir as vaziuoti kur silciau,tai jei koki pasiulyma turesit tai parasykit smile.gif
Papildyta:
pipauske--o is kur Jus?
Papildyta:
dar nusiunciau cv i Baltic staff-gavau atsakyma kad man gali pasiulyti keleta darbu,Uk,Norvegijoje ar Danijoje,gal kas ka zinote apie sia agentura?
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 05 03, 16:54)
jei mane klausiat tai jei sektusi neblogai-likciau,gal net visam gyvenimui,tik as dar noreciau ir drauga isivesti veliau.o seip galiu ir as vaziuoti kur silciau,tai jei koki pasiulyma turesit tai parasykit smile.gif
Papildyta:
pipauske--o is kur Jus?
Papildyta:
dar nusiunciau cv i Baltic staff-gavau atsakyma kad man gali pasiulyti keleta darbu,Uk,Norvegijoje ar Danijoje,gal kas ka zinote apie sia agentura?



As is vilniaus. gal turite skype? pasakykite isivesiu, nes manes isivesti nepavyks as uzblokavusi smile.gif))
drauga issivesti ir as turbut turiu plana smile.gif kaip sakant nuo draugo viskas priklausys.

as tai vakar issiunciau apie 100 cv i visokius viesbucius kipre.. atsake iki siol tik du kad nereikia.. kiti tyli..
kitas dalykas, jog turbut irgi vykciau su planu pasilikti ilgam, jeigu tiks darbo ir gyvenimo salygos
Atsakyti
skype neturiu,vis neprisiruosiu susikurti.
oho daug issiuntet,taip geriau tiesiai siust cv i viesbuti,reikia ir man gal pabandyti ten kur dirbau anksciau smile.gif visada gailejausi kad isejau,aplamai gailiuosi kad i Lietuva sugryzau,man uzsieny gyvent laaaabai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 05 03, 19:52)
skype neturiu,vis neprisiruosiu susikurti.
oho daug issiuntet,taip geriau tiesiai siust cv i viesbuti,reikia ir man gal pabandyti ten kur dirbau anksciau smile.gif visada gailejausi kad isejau,aplamai gailiuosi kad i Lietuva sugryzau,man uzsieny gyvent laaaabai patiko smile.gif



O tai is kurio jus pati miesto? Ir kur dirbote kad taip patiko?

cv as ir siuntinejau tiesiai i viesbuti, taciau atrase tik du, jog neturi darbo pasiulymu biggrin.gif nu zodziu beweik jokiu rezultatu smile.gif))
Atsakyti
as is moletu,o dirbau airijoje radison sas viesbutyje,tikrai nepersidirbdavau,alga normali buvo o ir arbatpinigiu gaudavom,buvau gavusi 20 euru smile.gif is vieno kambario,tai neblogai skaitau smile.gif o ir seip linksma gyvent ten buvo,draugai,vakareliai,klubai smile.gif)) gamta grazi,zmones geresni nei lietuvoje 100kartu,tik gavau pasiulyma i norvegija pas drauge atvaziuoti ir darbas buvo bet tik vasarai,o as tikejausi kad pasiliks ten mane ar kitur darba rasiu,bet taip ir neradau nes saloje gyvenau,o ten tik vienas fabrikas ir keleta ukininku
Atsakyti