Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... 15 namučiai

QUOTE(maruša @ 2011 05 04, 08:39)
Ar bandei skaičiuoti kcal? Nustebtum sužinojusi, kiek daug kcal suvartoji. Nes mano galva svoris nekrenta todėl, kad suvartoji daugiau kcal nei išeikvoji, jei sportuoji pastoviai, reiškia, problema mityboje.

Labai gerai, jei tvarkeisi, deginai kcal reiškias, o ne sėdėjai ant sofutės su spurgų lėkšte thumbup.gif

o jau maniau ,kad gausiu velniu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, norėjau paklausti, ar sportuojate, kai esate peršalusios? Vakar vakare pradėjo skaudėti gerklę, naktį įsiskaudėjo dar labiau, o šiandien ryte neprakalbu verysad.gif jaučiuos nekaip, bet sportuoti dar galėčiau. Bet nežinau, ar nepakenksiu sau dar labiau... o taip nesinori praleisti sporto smile.gif
Atsakyti
Graikiskoji, intensyviai nesportuok, tegu organizmas visas jėgas skiria kovai su ta zaraza, bet tempimą ar jogą gali padaryti mirksiukas.gif

Aš ryte planavau prasibėgti su šuniu, bet orelis pagerintas ir nepanašu, kad nustos lyti. Tai eisiu su vaiku padaryt savo šios dienos treniruotę, o popiet pasigilinsiu į P90 bukletus apie tą programą ir mitybą, vis laiko pritrūksta.
Atsakyti
sveikos.
nu va vyras islidetas... verysad.gif
oras tai brrr. as dar tesiu sildimo sezona ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2011 05 04, 12:08)
Graikiskoji, intensyviai nesportuok, tegu organizmas visas jėgas skiria kovai su ta zaraza, bet tempimą ar jogą gali padaryti mirksiukas.gif

Aš ryte planavau prasibėgti su šuniu, bet orelis pagerintas ir nepanašu, kad nustos lyti. Tai eisiu su vaiku padaryt savo šios dienos treniruotę, o popiet pasigilinsiu į P90 bukletus apie tą programą ir mitybą, vis laiko pritrūksta.

faina,kai gali sportuoti su vaikuciu 4u.gif
vakar as kai bandziau pasportuot,tai maniskis atvarė-atsigule,prisiglaude ir viskas biggrin.gif arba kikena,arba glaustosi ir daro "myliu myliu" biggrin.gif ir noredama su juo nepasportuociau,reiks siandien vyro prasyt kad uzsiimtu su juo nors pusvalanduka smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Insane Abs 30 min, Cardio recovery 33 min, 40 atsispaudimu. 4u.gif
Atsakyti
Maniškė irgi trukdo, bet pabosta kartu sportuot ir susiranda kuo užsiimt, pavyzdžiui, šiandien maliavojosi su flomasteriais, vos nenukritau pamačius veiduką doh.gif

Merginos, pamenat, ne per seniausiai rašiau, jog skaitau knygą "Kaip gyveni, taip ir atrodai", tai va ten paminėta viena Holivude labai populiari asmeninė trenerė Tracy Anderson, pasižiūrėjau torrentuose, yra jos 90 dienų programa, kažkaip visai sudomino, siunčiuosi, žiūrėsiu kas ir kaip. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2011 05 04, 15:26)


Merginos, pamenat, ne per seniausiai rašiau, jog skaitau knygą "Kaip gyveni, taip ir atrodai", tai va ten paminėta viena Holivude labai populiari asmeninė trenerė Tracy Anderson, pasižiūrėjau torrentuose, yra jos 90 dienų programa, kažkaip visai sudomino, siunčiuosi, žiūrėsiu kas ir kaip. bigsmile.gif

as ir planuoju sia knyga pirkti,kiek mokejai?
Atsakyti
Apie 30 Lt berods, internetu turbūt pigiau galima gauti g.gif Šiaip tikrai nebloga, tik man nepatiko, jog treniruočių programa sudaryta sportklubio treniruokliams, varianto namuose nelabai yra, išskyrus pilvo preso pratimus.
Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2011 05 04, 16:19)
Apie 30 Lt berods, internetu turbūt pigiau galima gauti g.gif Šiaip tikrai nebloga, tik man nepatiko, jog treniruočių programa sudaryta sportklubio treniruokliams, varianto namuose nelabai yra, išskyrus pilvo preso pratimus.

kazin maxei nera? g.gif
dabar ten knygom 30% nuolaida knygoms
o ar verta ja pirkti,kokia tavo nuomone?ar nera ten parasyta,ka mes ir taip visos zinom biggrin.gif
Atsakyti
Na pasižiūrėk pati turinį, pavartyk, yra žmonių, kuriems ta knyga primityvoka pasirodė, man ji didžiausią įspūdį padarė iš skaitytų knygų apie lieknėjimą ir sveiką gyvenseną, o skaičiau tikrai nemažai. Joje nemažai vietos skiriama savimotyvacijai (ko kitose knygose beveik nėra), ir tik po to kalbama apie sportą ir mitybos reikšmę, yra skyrių apie papildų ir vitaminų reikalingumą ir t.t., be to, autorius turi 20 metų patirtį toje srityje. Ir man dar patiko jo, kaip vyro, rašymo ir mąstymo stiliukas, toks stačiokiškas kiek, pvz. rašo, svarbiausias lieknėjimo pratimas - pasiimti mažesnį šaukštą, kitaip savo šešis kubelius ant pilvo ir toliau matysit tik sapne biggrin.gif Na žodžiu aš pirkčiau, bet tau pačiai spręst.
Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2011 05 04, 16:52)
Na pasižiūrėk pati turinį, pavartyk, yra žmonių, kuriems ta knyga primityvoka pasirodė, man ji didžiausią įspūdį padarė iš skaitytų knygų apie lieknėjimą ir sveiką gyvenseną, o skaičiau tikrai nemažai. Joje nemažai vietos skiriama savimotyvacijai (ko kitose knygose beveik nėra), ir tik po to kalbama apie sportą ir mitybos reikšmę, yra skyrių apie papildų ir vitaminų reikalingumą ir t.t., be to, autorius turi 20 metų patirtį toje srityje. Ir man dar patiko jo, kaip vyro, rašymo ir mąstymo stiliukas, toks stačiokiškas kiek, pvz. rašo, svarbiausias lieknėjimo pratimas - pasiimti mažesnį šaukštą, kitaip savo šešis kubelius ant pilvo ir toliau matysit tik sapne biggrin.gif Na žodžiu aš pirkčiau, bet tau pačiai spręst.

aciu marusa,apie autoriu as ir esu faina nuomone susidariusi,tad pirksiu thumbup.gif
Atsakyti