Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... 15 namučiai

Šiandien grįžau į vėžes - Metabolism + 10 min. Abs smile.gif aišku, viską dariau kaip miršanti gulbė, bet įveikiau biggrin.gif
Atsakyti
Prisiduodu ir aš: Sculpt 1-2 (P90) 30 min., Mark, Move & Groove (15 min.) ir Hardcore Abs (11 min.) (Shaun T's Rockin' Body) cool.gif
Atsakyti
sveikos.
pagaliau ir as siandien turiu ka prisiduot tongue.gif bigsmile.gif
taigi 60 min su Shellie Blanks Cimarosti - Tae Bo PostNatal Power ir vyro mociutei is rusio prikroviau ir isnesiau 50 pintiniu bulviu biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kritike7 @ 2011 05 05, 16:23)
r ir vyro mociutei  is rusio prikroviau ir isnesiau 50 pintiniu bulviu  biggrin.gif  lotuliukas.gif

tas geriausias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kritike7 @ 2011 05 05, 16:23)
vyro mociutei  is rusio prikroviau ir isnesiau 50 pintiniu bulviu  biggrin.gif  lotuliukas.gif

o cia is kurio torrento sita galima parsisiusti? hihihi.gif

Na ir kaip visu savijauta prisidavimo isvakarese? biggrin.gif kuri ten su kasniu burnoj sedi? biggrin.gif geda peleda biggrin.gif

Prie sporto dasirasau valanda deginimosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džerimi @ 2011 05 05, 17:51)
o cia is kurio torrento sita galima parsisiusti? hihihi.gif

Na ir kaip visu savijauta prisidavimo isvakarese? biggrin.gif kuri ten su kasniu burnoj sedi? biggrin.gif geda peleda biggrin.gif

Prie sporto dasirasau valanda deginimosi  biggrin.gif


* nezinau ,man per skype atsiunte hihihi.gif hihihi.gif lotuliukas.gif
**gera sporto saka biggrin.gif gaila salta ir saules ner as irgi taip pasportuociau biggrin.gif
del kasnio tai cia gerai, man pasiseke nieko nekramtau siuo metu nes perskaicius iskart pasimeciau lotuliukas.gif
ir isvis super tavo postas man nerealiai nuotaika pakele thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(kritike7 @ 2011 05 05, 16:23)
sveikos.
pagaliau ir as siandien turiu ka prisiduot tongue.gif  bigsmile.gif
taigi 60 min su Shellie Blanks Cimarosti - Tae Bo PostNatal Power ir vyro mociutei  is rusio prikroviau ir isnesiau 50 pintiniu bulviu  biggrin.gif  lotuliukas.gif


Oho, tiek daug sunešiojai, šaunuolė thumbup.gif

QUOTE(Džerimi @ 2011 05 05, 17:51)

Prie sporto dasirasau valanda deginimosi  biggrin.gif


O kur deginaisi? ar ne per šalta? smile.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
griztu pas jus nuo siandien blush2.gif ,pabego mano mmm thumbup.gif ,tai jau as po rytinio kroso ,toliau palnuose treniruote su JM
Atsakyti
Labas, aš priduodu -400g, -0.5 cm nuo liemens ir +0.5 cm ant šlaunies. Reikia mitybą susitvarkyti verkiant, o tai sudėtinga, kadangi dėl susikrovusių papildomų darbelių neišsimiegu ir nuolat norisi užkandžiauti, saldumynai traukia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2011 05 06, 09:05)
Labas, aš priduodu -400g, -0.5 cm nuo liemens ir +0.5 cm ant šlaunies. Reikia mitybą susitvarkyti verkiant, o tai sudėtinga, kadangi dėl susikrovusių papildomų darbelių neišsimiegu ir nuolat norisi užkandžiauti, saldumynai traukia sad.gif

marusa,koks tavo ugis?
Atsakyti
160
Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2011 05 06, 09:21)

kokia mazute tu wub.gif
Atsakyti