Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... 15 namučiai

Aha, mažutė, bet storuliukė, jei būčiau didesnė, šlaunys tokios storos neatrodytų doh.gif Na, bet o ką daryt biggrin.gif
samanta, kiek laiko tu maždaug bėgioji ir ką užkandi (jei užkandi) prieš treniruotę?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Prisiduodu ir as: -400g, -1cm nuo klubu 4u.gif


QUOTE(kritike7 @ 2011 05 05, 18:05)
* nezinau ,man per skype atsiunte hihihi.gif  hihihi.gif  lotuliukas.gif
**gera sporto saka biggrin.gif  gaila salta ir saules ner as irgi taip pasportuociau biggrin.gif
del kasnio tai cia gerai, man pasiseke nieko nekramtau siuo metu nes perskaicius iskart pasimeciau lotuliukas.gif
ir isvis super tavo postas man nerealiai nuotaika pakele thumbup.gif


biggrin.gif smagu, kad nuotaika pakeliau, vadinas abi viena kitai pakelem, nes tavo postas apie bulves nuosirdziai prajuokino laugh.gif. o del to kasnio-zinok as pati su kasniu tuo metu sedejau, tai ir pagalvojau apie tai. biggrin.gif Bet kai as maitinanti mamyte, tai negaliu labai prisiziuret, tiesiog stengiuos prie savo butinu kaloriju skaiciaus pridet dar pora simtu del sporto, ir pora simtu del maitinimo. kolkas neblogai sekas.
QUOTE(Graikiskoji @ 2011 05 05, 20:32)
O kur deginaisi? ar ne per šalta?  smile.gif

ne LT as gyvenu.. nebuvo ir pas mus labai karsta, bet musu terasa gan uzdara, tai joje buna labai silta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2011 05 06, 10:24)
Aha, mažutė, bet storuliukė, jei būčiau didesnė, šlaunys tokios storos neatrodytų doh.gif Na, bet o ką daryt biggrin.gif
samanta, kiek laiko tu maždaug bėgioji ir ką užkandi (jei užkandi) prieš treniruotę?

nestora dar ,nepasakok biggrin.gif begioju apie 40 min kazkur g.gif ,pries isbegdama isgeriu stikline vandens su citrinu sultimis ir puse saukstelio medaus
Atsakyti
Labas rytas, prisiduodu 4u.gif

be sporto be nieko bet pajudejo lotuliukas.gif

svoris -1kg
liemuo -1cm
klubai 0
slaunis -1cm

per pil va irgi kazkiek nukrito, bet kazkur nudanginau sasiuvini ir nezinau kiek tiksliai, tai nesigirsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
sweikutes, prisiduodu -400 gr. o kitur nulis ax.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

prisiduodu ir as, svoris 60,5kg, klubai 96cm, slaunis 56cm, talija 67,5cm. Rasau taip, nes nepamenu praeitos savaites rezultatu ax.gif kadangi ne namie, tai neturiu uzrasu unsure.gif
Atsakyti
Siandienai- Insane Abs 30min, TurboFire Upper 20min, Lower 20 min, TurboFire Stretch 40 min. 4u.gif o dabar begu tvarkytis kol maze dar miega doh.gif

Pandora* - kokia talija lieknute wub.gif

Ziuriu siandien dauguma -400g turi biggrin.gif
Papildyta:
Ai-ir dar. Labai rimtai pradejau mastyt ar man reikia tu 57 kg. Vakar su MB kalbejom, tai jis sako- ''o tu dar mest nori?'' nu, sakau, noriu truputeli, kokius 2 kg. tai issiziojo- ''gal nereikia, ka?''

Nezinau, po to pati nuejau i vonia, atsistojau.. man jau dabartinis vaizdas, apimciu prasme, atrodo puse velnio, gal talija tik paliekninciau, ir pilvuka, likusi po gimdymu, pamazint butu liuks,o siaip tik raumenukus noreciau isryskint. kazin kaip cia atrodyciau, jei dar 2 kg numesciau.. va koki 1kg tai jo.. g.gif ka jus i tai, jei as jusu albume pasirodyciau? pasakytumet savo nuomone. Jei manot, kad man dar per anksti i ji, tai tik savo foto galeciau atsiust. nezinau net, pasimetus kazkokia esu. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džerimi: 06 gegužės 2011 - 12:55
Sveikos 4u.gif

Sia savaite neprisiduosiu, nes: visai nesportavau, prie magistrinio sedziu, antra atejo tos dienos ir matmanis tikrai nesamoningi.

Zodziu susitvarkysiu su mokslais ir grisiu pas jus 4u.gif

Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif as dar negrysiu pas jus y lentele dar palauksiu. o siandien taip susinervinau, na ir sistema lietuvoje moki uz sveikatos pasauga pinigu ir tai nieko negauni. nuejau del akies y poliklinika sako ner daktaru nebent po menesio, sakau ar jums atrodo kad su tokia akim as galiu laukti menesi. nusiunte y ligonine ten tas pats. bet mama paskambino skyriaus vedejui tai uz 20lt prieme kazkokia daktare ir taip poras valandu pralaukiau. pasirodo man akies virusas, kaip sloga cia doh.gif sako laiku atejai butu paskui visokiu komplikaciju.
Atsakyti
laba 4u.gif + 300g doh.gif ir minus 1 cm nuo klubu,mistikas ne kitaip,visur kitur 0 doh.gif

QUOTE(aurute__ @ 2011 05 06, 13:39)
Labutis 4u.gif as dar negrysiu pas jus y lentele dar palauksiu. o siandien taip susinervinau, na ir sistema lietuvoje moki uz sveikatos pasauga pinigu ir tai nieko negauni. nuejau del akies y poliklinika sako ner daktaru nebent po menesio, sakau ar jums atrodo kad su tokia akim as galiu laukti menesi. nusiunte y ligonine ten tas pats. bet mama paskambino skyriaus vedejui tai uz 20lt prieme kazkokia daktare ir taip poras valandu pralaukiau. pasirodo man akies virusas, kaip sloga cia doh.gif sako laiku atejai butu paskui visokiu komplikaciju.

neturiu zodziu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute__ @ 2011 05 06, 14:39)
Labutis 4u.gif as dar negrysiu pas jus y lentele dar palauksiu. o siandien taip susinervinau, na ir sistema lietuvoje moki uz sveikatos pasauga pinigu ir tai nieko negauni. nuejau del akies y poliklinika sako ner daktaru nebent po menesio, sakau ar jums atrodo kad su tokia akim as galiu laukti menesi. nusiunte y ligonine ten tas pats. bet mama paskambino skyriaus vedejui tai uz 20lt prieme kazkokia daktare ir taip poras valandu pralaukiau. pasirodo man akies virusas, kaip sloga cia doh.gif sako laiku atejai butu paskui visokiu komplikaciju.

uz menesio doh.gif nesamone kokia,va MB nesenai irgi aki skaudeti pradejo,pasirodo jam tokia ziezirba dirbant i pati obuoliuka iskrido doh.gif ,mus prieme ta pati vakara ligoninej be jokio mokescio smile.gif
Atsakyti
nu va jei man butu gal kas ikrite gal butu prieme, o geriausiai kad atvariau y registratura sakau o galima anksciau, nes man lb skauda, tai registratore kuri visai neturi jokios kompetencijos tuo klausimu, sako ai tau cia tik uzdegimas, sakau is kur zinot, ana man kai atkirto kad ana mato doh.gif
Atsakyti