Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... 15 namučiai

Sveikos! 4u.gif

Griztu ir as prie jusu blush2.gif Mokslai jau pabaigti, kita savaite atsiimsiu diploma, tai galima grizt prie reguliaraus sporto ax.gif

Cherry, ar nepanaikinai manes is lenteles?

O as radau toooki nerealu sporta siuo metu, kad uch - vakar 4 valandas be sustojimo prasportavau pati to nepajusdama biggrin.gif - o siandien atsikelt net neina doh.gif lotuliukas.gif Vyras irgi luzes biggrin.gif zodziu yra xbox'as ir toks daikciukas kinect'as prie jo - o zaidimai - nori nenori sportuoji smile.gif zodziu nerealu - jeigu kas turit galimybe butinai isigykit wink.gif
Snd pirma atsikeliau ir begu daugiau zaidimu parsisiust, nes ziauriai rupi pabandyt, nors ir nebepaeinu biggrin.gif

tai tiek, geros visoms dienos 4u.gif
Atsakyti
aga, zinau, teko ir man zaisti , ir lanka sukti, boulinga zaisti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tik mane neramina, kad tas skaneris isvien skanuoja zmoniu kuna, kad identiskai judesius per tv parodytu g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš vis dar sergu, tai tik mintimis palaikau jus smile.gif Diagnozė - angina, gydymas - antibiotikais wacko.gif Daugiau ledų nebevalgysiu doh.gif
Jaučiu, kaip vėl sunku bus grįžti į ankstesnį sportinį ritmą verysad.gif Per gerklės skausmus bent jau valgyt daug negalėjau, tai skrandis gerokai susitraukė, mažiau valgau, daugiau lieknėju lotuliukas.gif Labai sunku buvo persirist į 56 kg lygį, jau beveik savaitę svoris sukinėjasi vis į mažesnę pusę šitam lygy thumbup.gif Kaip pablūdus vis laipioju ir laipioju ant svarstyklių (keliuos paryčiais nuramint mažiuko, tai užsuku į WC ir būtinai užlipu pasisvert lotuliukas.gif ), nes niekaip negaliu patikėt lotuliukas.gif Po pirmo gimdymo reikėjo daug paprakaituot, kol bent trumpam buvau tokio svorio smile.gif

Gaila, kad gretos mūsų apretėjo unsure.gif Mergaitės, marš sportuot!!!!!

Jau turiu suknelę sesers vestuvėms thumbup.gif
Atsakyti
Delicious, sveikatėlės 4u.gif

QUOTE(3kitten @ 2011 06 15, 11:17)
Cherry, ar nepanaikinai manes is lenteles?
Nebepamenu jau doh.gif Jei ir panaikinau, tai duomenis vistiek turiu. Rytoj gali normaliai prisiduoti mirksiukas.gif

Tikrai mūsų retos labai apretėjo, kur išsilakstė visos unsure.gif Aš su sportu nelabai draugauju, baisiai laiko nėra. Prasidėjo priešsesinis periodas, visokie atsiskaitymai ir pan. Tuoj ir egzaminai prasidės, tai nežinau, bijau kad sportą teks nukelti iki liepos galo doh.gif Bet bent jau su maistu bandau tvarkytis, kad svorio dar labiau nepriaugčiau.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Aš sporto neapleidžiu, sportuoju kasdien po 40-60min bigsmile.gif(po kelių mėn mažas šiauš daržan, aš į darbą, tai bus sunkiau su sportu g.gif ) Pagaliau sveriu tiek, kiek prieš pastojant, tai ui kaip smagu tokius skaičius matyt po beveik 4 metų lotuliukas.gif
šian laukia turbo fire 30min ir stretch 10. Nuo turbo fire programos man šlaunikės pajudėjo,žiūriu vis po -0,5cm kas savaitę (bent jau kolkas thumbup.gif ).

Delicious 4u.gif vyk anginą kuo greičiau tolyyyyn mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif jungiuosi prie jusu smile.gif sian 40 min lankas, 30 min su jilian ir 8 min abs smile.gif taip kasdien. Stengiuosi nesimatuoti daznai, nes kai pacioj pradzioj visai niekas nemazejo, o didejo blink.gif tai nesigadinu nuotaikos ir neziuriu, o svarstykliu net neturiu ax.gif bet seip esu su jumis 4u.gif
Atsakyti
Rrasytia, sveika prisijungusi prie mūsų drinks_cheers.gif Dažnai matuotis ir nėra gerai mirksiukas.gif Paprastai iš pradžių apimtys/svoris gali padidėti dėl padidėjusios raumenų masės 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, prisiduodu, svoris nukrites 0.5kg, bet kadangi fiksuoju kai jau buna 1kg, tai si menesi nuliukas smile.gif
metra kazkur nukisau ir niekur nerandu tad irgi fiksuojam nuliukus smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
pas mane šią sav nuo šlaunų ir liemens po -0,5cm, svoris -1kg blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
o as per darbo savaite numeciau 1,5 kg,kadangi dabar apie 3 sav busiu vel namie tai reik stengtis negrizt vel i pradini taska prie 62kg, gaila kad tokia ilga pertrauka o tai buciau per menesiuka pasiekus norima tiksla jei taip ir toliau kristu svoris biggrin.gif reikes dar cm del idomumo pasiziuret smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti