Įkraunama...
Įkraunama...

Nei vardas, nei pavardė

Man dažnai pasitaiko dviprasmiškų vardų-pavardžių, nesuprasi, kas kur blink.gif , tai taip išeina, kad per ilgi, per mandri-ne į temą g.gif , ką galvoja tėvai duodami "sviestą sviestuotą" rolleyes.gif ?
Atsakyti
Buvo pas mane toks grupiokas : Vytautas Augustinas : kur cia vardas kur pavarde? Visi galvodavom kad cia du vardai o pavardes jis nesako ir is musu ryciojasi. biggrin.gif Man atrodo, vardas turi tureti ateiti, t.y. kol mazas vaikas gali buti algiukas, mantukas, o uzauges, Algirdas, Mantvydas ir t.t. Be to aisku jei ilga pavarde vardas geriau trumpas. drauges berniukas Aurelijus Namenstanavicius, jau ilgesnio derinio nebuna, butu geriau koks tomas ir viskas aisku.
Atsakyti
JEI NEAISKU NEJAUGI SUNKU PASITEIRAUTI DAR KARTA.... g.gif
Atsakyti
vakar teko zvalgytis po mokiniu sarasus mokykloje(sesuo laiko egzaminus ir ejom ziureti rezultatu).

ir pamaciau toki varda pavarde:

karolis ausra

ir nesupratom vaikinas tai ar mergina g.gif
Atsakyti
turiu kelias kursiokes... kai pirmakart isgridau kai skaite vardus pavardes tikrai nesupratau kur vardas, o kur pavarde unsure.gif
manau tevai kazkaip turetu jau parinkti, kad to nebutu g.gif
Atsakyti
mano vyro grupiokas buvo LAISVUNAS GAIDELIS laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Sejle @ 2004 06 16, 19:10)
turiu kelias kursiokes... kai pirmakart isgridau kai skaite vardus pavardes tikrai nesupratau kur vardas, o kur pavarde unsure.gif
manau tevai kazkaip turetu jau parinkti, kad to nebutu g.gif

Tai kaip parinkti,jei pavarde,tokia kaip vardas?Ka tada daryti,vietoj vardo duoti pavarde laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Sejle @ 2004 06 16, 19:10)
turiu kelias kursiokes... kai pirmakart isgridau kai skaite vardus pavardes tikrai nesupratau kur vardas, o kur pavarde unsure.gif
manau tevai kazkaip turetu jau parinkti, kad to nebutu g.gif

Beje jei pavarde kaip vardas tai koki varda beduotum atrodys taip pat. Draugo pavarde yra vincas. vardas domas nu i pasakyk tu kur vardas kur pavarde nezinant...domas vincas
Atsakyti
As irgi neperseniausiai radau toki idomu ,neaisku derini Tautvydas Deimantas.
Atsakyti
QUOTE (aktore @ 2004 06 16, 20:05)


ir pamaciau toki varda pavarde:

karolis ausra

ir nesupratom vaikinas tai ar mergina g.gif

aisku,kad vaikinukas,juk vardas rasosi pirmas paskui pavarde wink.gif
Atsakyti
As irgi pazistu du vyrukus 1. Tomas Marius (ji taip ir vadina visi, nes nesusigaudo kur vardas kur pavarde), ir dar kita rusiska jau Sergej Valerij (kadangi pazistu, tai zinau kad Sergei vardas). Bet musu lietuviski vyriski vardai kitakalbiam tikrai daznai maisosi, nes jie negali atskirti kur vardas kur pavarde, pvz. jau buvo Rimantas Tautvydas, ne lietuviui atskirti neimanoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fasolka: 22 birželio 2004 - 02:46
As tai esu girdejus is giminaiciu Stasys Dalius. Turbut geriausia butu pavadinti Stasys Stasys arba Dalius Dalius smile.gif
O kaip jums tokie "suderinti" variantai Tauras Stumbrys, Skaidrius Kristalinis, Bite Vabalaite? biggrin.gif
Atsakyti