Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip palengvinti issiskyrimo skausma?

Draugavau su vaikinu 2 metus, kartu gyvenom, dziaugemes kiekviena smulkmena, isirenginejom buta, kartu klijavom sienu plyteles ir t.t. Dziaugemes kiekviena akimirka kad esam kartu, kiekvienu nusipirktu daiktu, kartu gamindavom valgi.. lepinom vienas kita kaip tik sugebejom smile.gif Situacija tokia, kad buvom abu bedarbiai, diena is dienos buvom namuose,turbut atsibodom vienas kita, ypac as labai irzli pasidariau, kibdavau del smulkmenu, tie pykciai vis daznejo....bet visada giliai tikejau kad mes isbrisime is tos krizes, susirasim bent viena sis musu darbus ir viskas stosis i savo vezes...Viena vakara pasigaminom labai skania vvakariene, isijungem fima ir ipusejus filmui, jis apsikabino mane ir sako "zinai, tu esi pats geriausias zmogeliukas kuri as pazinojau savo gyvenime, bet mums kazkaip nesidelioja bendra gyvenimo puzle, padarom pertrauka"...as aisku nieko neitardama, sakau gerai as isaziuosiu pas tevus pabuti kokiam menesiui, o jis "tu ne taip supratai, as kalbu apie pertrauka neterminuotam laikui" ir dar pridejo "nezinau kas darosi su mano jausmais, as tave myliu kaip sesute"...Skaudziancia sirdimi isvaziavau pas tevus, galvojau preis koks menuo, jis paprasys grizti, deja praejo du menesiai, jis atvaziavo pas mano tevus ir atveze visus mano daiktus, be jokio jaumso juos sunese i virsu ir isvaziavo, dabar mano kambaryje yra 7-8 didziuliai maisai su mano daiktais o sirdyje visos ateities svajones suduzusios...nesugebu irtis tolyn gyvenimu, stovi viskas vietoje. Bukit geros papasakokit kaip atsistoti ant koju, kaip gauti stiprybes visa ta jausma isgyventi ir gyventi toliau, nes tustuma ir skausmas kartais taip slegia kad nebenoriu gyventi...
Atsakyti
stiprybes 4u.gif
laikas sugydys zaizdas. Pamirsite ji ir sutiksite ta, kuris jus myles ne tik kaip sese ir kuris nenores pertrauku
Atsakyti
Laikas...Vieniems jo prireikia daugiau, kitiems mažiau smile.gif Daugiau vaistų nėra. Sakau iš patirties.
Atsakyti
Labai skaudu būna, vienom ilgesnį laiką, kitom trumpesnį. Bet viskas ankščiau ar vėliau susitvarkys, tik neužsiciklinkit ant skausmo ir nesakykit, kad nenorint gyvent. Esate jauna ir sutiksite savo žmogų, stiprybės 4u.gif Pati šgyvenau tokį skausmą, skyrėmės po 7 metų, maniau neišsilaižysiu žaizdų, bet patikėk, viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Tokiu metu atrodo, kad niekad nepageres, kad nesinores kito zmogaus salia, bet patikekit, atsiras butent jums skirtas ir viskas susitvarkys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanelle @ 2011 05 04, 11:13)
Tokiu metu atrodo, kad niekad nepageres, kad nesinores kito zmogaus salia, bet patikekit, atsiras butent jums skirtas ir viskas susitvarkys smile.gif

Ir ne vienas. Kol tupit santykiu su buvusiu siknaskyleje, aisku, silta, tamsu, bet ne itin patogu, o ir kvapas ne koks. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laikas pades mirksiukas.gif . O kol kas susiraskit, bet koki darba, dabar vasara atsiras sezoniniu darbu, kad ir kokioj Palangoj. Geriausias budas negalvoti ir uzsimirsti tai kazka veikti. Jei ne darbas pradekit kazko mokintis, gal kokios kalbos naujos, gal kazkokiu pomegiu, dekupazo, siuvinejimo, mezgimo, aisku tam reikes pinigu, o kaip suprantu ju neturite.
Jei negalite sau to leisti tai sukites buityje, gaminkite maista, tvarkykites, kad mamai nereiktu, pradekit ryte vakare begioti, keiskit gyvenimo buda. Na zodziu kazkur nukreipkit mintis. O ten ziurekit gal koks sielos gydytojas pasijungs kartu palakstyti, ar Palangoj pavaisins ledais, o gal but suprasit, kad kuri laika jums taip gera pabuti vienai 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hondute: 04 gegužės 2011 - 12:25
QUOTE(hondute @ 2011 05 04, 12:25)
Laikas pades  mirksiukas.gif . O kol kas susiraskit, bet koki darba, dabar vasara atsiras sezoniniu darbu, kad ir kokioj Palangoj. Geriausias budas negalvoti ir uzsimirsti tai kazka veikti. Jei ne darbas pradekit kazko mokintis, gal kokios kalbos naujos, gal kazkokiu pomegiu, dekupazo, siuvinejimo, mezgimo, aisku tam reikes pinigu, o kaip suprantu ju neturite.
Jei negalite sau to leisti tai sukites buityje, gaminkite maista, tvarkykites, kad mamai nereiktu, pradekit ryte vakare begioti, keiskit gyvenimo buda. Na zodziu kazkur nukreipkit mintis.  O ten ziurekit gal koks sielos gydytojas pasijungs kartu palakstyti, ar Palangoj pavaisins ledais, o gal but suprasit, kad kuri laika jums taip gera pabuti vienai  4u.gif .

O jus pati savo gerais patarimais kada naudojates?
Atsakyti
QUOTE(xxkristixx @ 2011 05 03, 16:37)
visos ateities svajones suduzusios...nesugebu irtis tolyn gyvenimu, stovi viskas vietoje. Bukit geros papasakokit kaip atsistoti ant koju, kaip gauti stiprybes visa ta jausma isgyventi ir gyventi toliau, nes tustuma ir skausmas kartais taip slegia kad nebenoriu gyventi...

O gal turit kokių širdžiai mielų užsiėmimų, kurių metu galėtumėt užsimiršti, tiesiog pasinerti į veiklą ir joje išsilieti? Arba artimų draugų, kurie nieko neklausinėtų, bet su kuriais galėtumėt apie viską kalbėtis, išsiverkti ir net smagiai leisti laiką?
Atsakyti
QUOTE(xxkristixx @ 2011 05 03, 16:37)
Bukit geros papasakokit kaip atsistoti ant koju, kaip gauti stiprybes visa ta jausma isgyventi ir gyventi toliau, nes tustuma ir skausmas kartais taip slegia kad nebenoriu gyventi...

Laikas geriausias gydytojas. O dabar verk, liudek, nereikia begt nuo situ jausmu... O del nenoro gyventi, tai man visad sukelia sypsena, prisiminus buvusio grupioko zodzius, atsimenu, kai verkiau, guodziausi jam, o jis klause klause ir sako: visko maciau gyvenime, nu bet tokios durnos mergos, kad del berno noretu numirt nemaciau biggrin.gif
Bus dar tu vyru tavo gyvenime, net geresniu, tada net dziaugsiesi, kad kazkada issiskyrei...
Atsakyti
Suprantu kaip jautiesi console.gif issviverk, issiliek ir bandyk stotis ant koju. Ilgai manysi, kad jis yra tas vienintelis, bet pabandyk apie ji negalvoti.. iseik kur su draugem, uzsiimk savo pomegiais.. As kibdavau i darba, tada nebudavo laiko "depresuoti", o ir iseidavo i nauda.. thumb_yello.gif
Atsakyti
o as dar patarčiau ištrinti visos jo kontaktus, telefono numeri, kontaktus iš facebooke ir panašių vietų, nes man po skirybų buvo skaudžiausia matyt, kad jis kažką veikia, linksminasi ar su kitom bendrauja. Todėl manau jei jau išsiskyrėt, tai geriau kad jo visiskai ir nebeliktų Jūsų gyvenime, o kai nematysit ką jis veikia tai ir širdelės neskaudės. Suprantu, kad sunku taip išbraukti jį iš gyvenimo, bet taip bus geriausia wink.gif
O šiaip pritariu visoms rašiusioms, kad geriausia užsiimti kažkokai veikla, tikrai ir aš patariu, išvažiuokit į Palangą sezoniniam darbui, pasigriebkit kokią draugę, tia bus ne tik Jums veikla, kuri leis užsimiršti, bet ir užsidirbsite pinigėlių (kas tikrai garantuota, nes vasaria ten visuomet reikia darbo jėgos) ir pakeisite aplinką ir turėsite galybe nuotykių. Ir manau tikrai jei susiorganizuosit tokią vasarą po jos tik su šypsena atsiminsit savo EX ir busite atsigavusi wink.gif na bent as taip manau ax.gif
Atsakyti