Įkraunama...
Įkraunama...

Javu gemalai

Parduotuveje maciau pardavime kvietinės sėlenos ir gemalai,ka galite apie juos pasakyti,as labai noreciau su savo kilogramu skaiciumi bent truputeli pajudeti link,,normalaus svorio,,nes mano diagnoze-nutukimas verysad.gif
Ar tie produktai gali man padeti.

000189.gif
Atsakyti
taip selenos ir gali padeti mazinti svori tuo, kad yra sudarytos vien (beveik) is augaliniu skaidulu... del to ju panaudojant pries valgant - maistas leciau virskinamas, organizmas naudoja daug daugiau energijos virskindamas augalines skaidulas --- del to zmogus ne taip greitai jauciasi alkanas (ne kaip uzvalgius kokiu labai perdirbtu maisto produktu, kurie virskinami iskart)...

na o, kaip tas selenas vartoti - dek i dribsnius ar koses pusryciams. tarp valgiu suvalgyk koki jogurta (be cukraus) su selenom, sumalk kavamale selenas i miltus ir det i kefyra/pasukas geriamas kokias 10 min pries maista. na galima ka nors dar sumastyti.... g.gif

del gemalu zinau tik tiek, kad juose daug visokiu ten geru medziagu, bet kaip ir jei itakoja svorio metima negaliu pasakyt - na aisku gerai kvieciu gemalai tuo, kad mazina cholesteroli, kas visada yra problema zmonems su antsvoriu.

sekmes....

ps. yra ir neblogu dietu diskusiju forume cia - kaip antai pietu pakrantes dieta!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinute_m: 03 kovo 2006 - 00:29
o kaip tos selenos atrodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saolinis @ 2006 03 01, 11:12)
Parduotuveje maciau pardavime kvietinės sėlenos ir gemalai,ka galite apie juos pasakyti,as labai noreciau su savo kilogramu skaiciumi bent truputeli pajudeti link,,normalaus svorio,,nes mano diagnoze-nutukimas verysad.gif
Ar tie produktai gali man padeti.

000189.gif

as girdejau apie grudu misini SALI kuris sako padeda, mastau ir pati pabandyti, tik ju sunku gauti, snd vienoj vaistinej teiravausi tai sako juos greit isperka tad nebeturejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniuk@s @ 2006 03 04, 14:42)
o kaip tos selenos atrodo?  g.gif

SĖLENOS GEMALAI


QUOTE(Leilla @ 2006 03 04, 16:23)
as girdejau apie grudu misini SALI kuris sako padeda, mastau ir pati pabandyti, tik ju sunku gauti, snd vienoj vaistinej teiravausi tai sako juos greit isperka tad nebeturejo  schmoll.gif

salio pasidaryk pati mirksiukas.gif gausis daaaaaaaaaaaaaaug pigiau mirksiukas.gif
jo sudėtis tokia:
SUDĖTIS
Kviečių sėlenos,
Kviečių gemalai,
Neapdorotų grūdų kvietiniai javainiai,
Žemės, lazdynų riešutai,
Moliūgų, melionų sėklos,
Saulėgražų sėklos,
Sezamo ir juodųjų garstyčių sėklos,
Rapsų aliejus.


o
Atsakyti