Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškom moderatoriaus "Tėčio puslapiui"!

Sveiki tėčiai ir kada nors jais tapsiantys,


"Tėčio puslapis" dar neturi "šeimininko", kuris būtų savotiškas skyrelio angelas sargas, kuris žiūrėtų, kad viskas veiktų puikiai, forumo dalyviai bendrautų paisydami taisyklių, skatintų skyrelio aktyvumą ir naujų (nesikartojančių) temų kūrimą, siūlytų naujų idėjų, kad skyrelis taptų patogesnis, tvarkingesnis ar patrauklesnis dalyviams.

Žemiau pateikiamos gairės, pareiginė instrukcija, kurios padės jums apsispręsti, ar norėtumėte imtis moderatoriaus darbo ir įsipareigojimų. Norėtume, kad suprastumėte, jog tai - savanoriškas darbas.


"Tėčio puslapio" moderatorius turėtų:


• Skatinti aktyvumą ir diskusijas savo moderuojamame skyrelyje;

• Kai tik galės, atsakyti į temas, kuriose yra „0 žinučių“ (į kurias niekas dar neatsakė);

• Tarpininkauti ir gesinti konfliktus, iškilusius tarp narių, rašančių jo skyrelyje, kai jų diskusija peržengia visas padorumo, nuoseklumo ir blaivaus proto ribas;

• Nedelsiant informuoti administraciją apie visas iškilusias (technines ir kt.) problemas bei konfliktus forume;

• Palaikyti tvarką forume: ištaisyti klaidas temų pavadinimuose, perkelti / padalinti/ ištrinti / sujungti temas, kai to reikia, pašalinti “offtop‘ines” ar “spam‘ines” žinutes.

• Raginti narius aktyviau dalyvauti bendruomenės akcijose, konkursuose, renginiuose ir pan. Prisidėti prie jų organizavimo idėjomis ir kt.

• Atsakyti į dalyvių klausimus apie forumą, nurodyti „DUK“ skyrelį.

• Laikytis Forumo ir Moderatorių Taisyklių.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Kviečiame visus šiame skyrelyje dalyvaujančius vyrus išsirinkti moderatorių. Diskutuoti ir balsuoti už siūlomą kandidatą galite tiesiog šioje temoje. Lauksime jūsų sprendimo ir siūlymų.
Atsakyti
Pritariu. Mums reikia gero moderatoriaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai gal gold man ir pasirasytum?
Atsakyti
Jei šioje temoje nedrąsu siūlytis, rašykit asmeninę žinutę SuperMamai. smile.gif
Atsakyti
kokie visi kuklūs smile.gif
Atsakyti
Ar čia karaliaus tik vyrai? g.gif wub.gif
moteris čia negali būti moderatore? unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,
Mano vyras skaito šį puslapį,bet prisijungia mano vardu blush2.gif
O kokios yra sąlygos keliamos moderatoriui? Šiaip tai mano vyras kuria interneto svetaines ir visą laiką būna online smile.gif
Jei dar neatsirado koks norintis,galite jam nusiųsti pasiūlymą į infoweb@infoweb.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2006 03 09, 11:09)
Ar čia karaliaus tik vyrai? g.gif  wub.gif
moteris čia negali būti moderatore? unsure.gif

Nu jau ne. Moteris tikrai negali buti cia moderatore.
Moteru logika moteriska, o vyru vyriska.

PS.: nei viena nei kita logika nera bloga.
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2006 03 09, 10:09)
Ar čia karaliaus tik vyrai? g.gif  wub.gif
moteris čia negali būti moderatore? unsure.gif


Moderatorius Tėčio skyreliui turi būti vyras.

QUOTE(Kamelija @ 2006 03 09, 11:29)
Sveiki,
Mano vyras skaito šį  puslapį,bet  prisijungia mano vardu blush2.gif
O kokios yra sąlygos keliamos moderatoriui? Šiaip tai mano vyras kuria interneto svetaines ir visą laiką būna online smile.gif
Jei dar neatsirado koks norintis,galite jam nusiųsti pasiūlymą į infoweb@infoweb.lt mirksiukas.gif


Jeigu vyras prisiregistruos savo vardu, bei padalyvaus šiame skyrelyje, tada ir galima bus pagalvot apie moderavimą mirksiukas.gif
Laukiam prisijungiant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 03 03, 09:48)
Jei šioje temoje nedrąsu siūlytis, rašykit asmeninę žinutę SuperMamai.  smile.gif

As noriu buti moderatorius,cia ivesciau tvarka kaip Hitleris ivede voketijoje gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2006 03 15, 06:55)
As noriu buti moderatorius,cia ivesciau tvarka kaip Hitleris ivede voketijoje gun_bandana.gif

As uz.. Seniai cia tvarkeles reiktu.
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2006 03 01, 13:17)
Pritariu. Mums reikia gero moderatoriaus drinks_cheers.gif



Mums reikia naujo vado. As galiu pabuti vadas... Jei as busiu moderatorius, bus kelios temos kur plepesim kaip patinka, visos kitos bus paskelbtos - mamoms ir gincams ne. Bet koks kylantis gincas ar mamiskas pasisakymas bus sniojamas uzsimerkus. Mano nuomone visai gerai, jei visi atsakymai i viena konkretu klausima telpa viename puslapyje.

Jei, vyrai, Jums tinka tokia tvarka, balsuokit uz mane.

Teciu susirinkimus organizuosiu kas ketvirti.
PS. balandzio pirmosios buvo visai smagus.
Atsakyti