Įkraunama...
Įkraunama...

Ilektrinta aplinka

Labas. Idomi ir nesmagi problema mano namuos... As nezinau kodel, bet isikelus i nauja savo buta viskas taip ilektrinta. Prie ko prisiliesi - taukst doh.gif ir srove... ypac uzuolaidos ir pats radiatorius... Net kate ant ranku paimu - vargsiukes kailis visas traska... blink.gif jau apie savo ir vyro drabuzius, plaukus nekalbu. Ar cia del sauso oro? Vedinam namus pastoviai - jokio efekto.
Pasidalinkit mintimis mamytes mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mus tas pats, bet cia galioja tik man, vyrui taip nebuna unsure.gif man tai uztenka prisiliest prie masinos arba saldytuvo dureliu ir jau gaunu savo porcija biggrin.gif
Atsakyti
Aisku, nu o pas visi "pasisiausie" vaiksto... jau nervina. blink.gif sakau gal reikia drekinti kazkaip kambarius..?
Atsakyti
Kaip dėl katės nežinau, bet pati pabandyk pavaikščioti basomis. labai gerai per žolytę, bet dar šaltoka.... biggrin.gif
Atsakyti
Gal jusu grindys - laminatas? To ir galima buvo tiketis.
Atsakyti
QUOTE(vitta:) @ 2006 03 01, 21:19)
Gal jusu grindys - laminatas? To ir galima  buvo tiketis.

o ka nuo laminato viskas elektrinasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitta:) @ 2006 03 01, 20:19)
Gal jusu grindys - laminatas? To ir galima  buvo tiketis.


pas jus turbut ne laminatas, jei taip rasote smile.gif
Atsakyti

Man atrodo kad čia toks metas dabar. Gal ir klystu, bet kažkaip labai periodiškai man tie 'trankymai' pasireiškia g.gif
Atsakyti
4u.gif man persikrausčius į naujus namus lygiai tas pats. blink.gif Ypač kliūva per nagus kai nuo džiovyklos nuiminėju vilnonius rūbus g.gif . O grindų danga tai akmens masės ir keramikinės plytelės bei natūralaus medžio medienos. Oras tai pas mus tikrai sausas nes didelis plotas šildomų grindų. Aš jas dėl to ir kaltinau, nes tose zonose labiausiai ir krato. Ir dar pastebėjau.... kai dėviu šlepetes, tai laaaaabai viskas trankosi, o kai vaikštau basomis tai daug mažiau. Tai dabar visos šlepetės spintoje. tongue.gif o aš visada basakojė thumbup.gif
Atsakyti
o pas mane visuose kambariuose skirtinga danga, nu bet mane krato labaiiii daznai, ypac nuo kates,kuri guli ant radiatoriaus doh.gif
Atsakyti
Nu pas mus nera sildomu grindu, kilimine danga pagrinde, vienam kambary(kuriams nebunam laminatas)...jau tiktrai kilimus keisim kai tik lesu atsiras...labiausiai tai pavasario laukiu, kad kaip reikiant pratrauktu visus namus, langus issivalysiu ir pan... Tikiuosi tas ielektrinimas dings tongue.gif O dabar toliau plaukai siausiasi, limpa visur, traska drabuziai... doh.gif
Atsakyti
Būna toks purškalas, nuimantis statinį krūvį. Aišku, visų namų neišpurkši, bet bent jau drabužius, šukas ir pan. Ir plaukus, ir katę galima paglostyti tuo purškalu sušlapinus rankas.
Atsakyti