Įkraunama...
Įkraunama...

Sibiro sveikata - ar bandėt?

Gal kas nors spėjot išbandyti "Sibiro sveikatos" papildus?
Atsakyti
QUOTE(Dovainė @ 2012 03 03, 00:51)
Dėkui už išsamų atsakymą 4u.gif Aš (pagal aprašą, kur nurodyta viena kapsulė) taip pat turėjau abejonių dėl Novomin kiekio - tokį patarė gera pažįstama. Todėl pasidomėjau rusiškais saitais- ten šie MP žinomi daug seniau. Susidariau nuomonę, kad vistik profilaktiškai geriausia dozė yra 4 kapsulės(išpiltos), o apie vieną daug kas atsiliepia iš vis kaip apie juokingą. Dar yra paminėta ir 10 kapsulių dozė, "smūginė" pagal poreikį ar net prie onkolologijos.
Programą, bent man taip minėjo, galėtų parekomenduoti gydytojas, nusiuntus jam savo nusiskundimų sąrašą.
O dėl temos? g.gif Aš SM radau Sibiro sveikatą, ir kažkaip nesupratau, kad čia vien tik apie kosmetiką, juk ši kompanija gamina ir maisto papildus?   O gal tada yra kita tema? ax.gif


Perkeliu susirašinėjimą iš kosmetikos temos 4u.gif
Taip, esant tam tikroms situacijoms, išties jo rekomenduojama 10 kapsulių per dieną, bet tik ribotą laiką, vėliau vis tiek reikia mažinti.
Aš kalbėjau apie variantą, kai jį ketinate vartoti profilaktiškai. Šiuo atveju 4 kapsulių tikrai nenaudočiau, nes pažiūrėkime į sudėtį (1 kapsulės):
* Vitaminas E - 500% rekomenduojamos paros normos (RPN)
* Vitaminas C - 225%
* Vitaminas A - 187,5%

Tai jei gertume po kelias kaps. per dieną, nesant jokių bėdų, tai gautųsi 20 kartų didesnė, nei rekomenduojama, vit. E dozė, 10 kartų didesnė - vit. C ir 7,5 karto didesnė - vit. A. Turint omeny, kad vit. A ir E kaupiasi organizme ir gali sukelti hipervitaminozę, aš tokiais kiekiais tikrai nevartočiau (dar kartą pasikartosiu - ilgiau nei mėnesį ir profilaktiškai).
Iš dalies dėl šių priežasčių aš sau pasirinkau "lengvesnį" antioksidantų kompleksą (Švaros šaltinių 3 formulę).

Kokiam gydytojui jūs siųstumėte savo nusiskundimus, kad gautumėte rekomendacijas dėl "S.S" programos sudarymo? Savo gydytojui ar būtent šios kompanijos atstovui? Šiaip parinkti programą yra konsultanto darbas, bet, žinoma, ne kiekvienas tai sugeba normaliai, nes daugelis su medicina neturi nieko bendro, o kartais ir apie produkciją ne per daugiausiai žino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunday: 03 kovo 2012 - 12:09
Labai ačiū už šią temelę, smile.gif mielai persikeliu čia. bigsmile.gif
Aš tik pradėjau domėtis šios kompanijos papildais, o tiksliau, pažįstama prišnekino, o ja tikiu. Tad pirmiausia bandau susirinkti daugiau informacijos. Yra ir tam tikro skepsio, nes įv, kompanijų MP pasiūla ir garantuojami "stebuklai" tiesiog milžiniški, aišku, juk ir biznis neblogas. Be to, skaičiau rusiškuose saituose, kad senesni vartotojai pastebi kokybės suprastėjimą. Deja, tai jau reiškinys -įvedant į rinką kokybė būna gana aukšta, o vėliau pastebimai suprastėja. Ir vis tik, pastudijavus katalogus, kai kurie produktai sudomino. Na, bus matyt.
Ačiū už pastebėjimus dėl Novomino, reikės atidžiau pastudijuoti. ax.gif
O dėl programos,gavau anketą, kurią pažįstama siųs, kaip ji sakė, kompanijos daktarui, o jis atsiųs rekomenduojamą programą. Tad to pradžioj ir lauksiu. smile.gif
Geros nuotaikos - šiandien pavasariška saulė tokia smagi ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui už palinkėjimus smile.gif Ir jums gražaus pavasario ir sveikatos!
Parašykite, kaip seksis su šiais papildais 4u.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif išbandžiau arbata Švarus ežeras labai patiko, malonus skonis, savijauta pagerejo smile.gif taip pat Adaptovit, suteikia visai dienai energijos, noresi vis daryti ir daryti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kadangi pati esu konsultantė,tai bandau visus produktus ant savęs,bei savo šeimos biggrin.gif
Išbandžiau "Švaros šaltinius" organizmo valymui.Rezultatas geras-reguliarus tuštinimasis,iš pradžių bėrė spuogais,dabar oda pasitvarkė.Buvo chroniška sloga,bet po valymo kvėpavimas pasidarė žymiai geresnis.Dukrai dingo nemalonus kvapas iš burnos rolleyes.gif
Šiuo metu geriu "Trigelmą"-valau kirminus.Rezultatas žaibiškas-jau antrą dieną naudojimo taip laksčiau į tualetą,kad galvojau išprotėsiu blush2.gif Galiu pasakyti,kad valymasis superinis -pavalgai ir pradeda viskas virti pive biggrin.gif
"Živokost"tepalas per kelias dienas nuėmė sprando skausmus.Beje jis maloniai vėsina ir gana skystas-reikia nedaug.
Mama naudojo universalų gydomąjį balzamą Medesa-gydė rankų delnų odą-kažkas panašaus į grybelį buvo.Sugijo greitai,per 5 dienas.Aš buvau įsipjovusi peiliu pirštą. Patepiau balzamu prieš naktį-ryte pirštas kaip naujas mirksiukas.gif
Girdėjau gerą atsiliepimą apie Pantoral.Vienam vyrui taip gerai suveikė,kad ir potencija atsistatė ir darbingumas pakilo thumbup.gif
Labai veiksmingi Mamavit dražė ir sirupas.Pastarasis labai pagerino mažam vaikui apetitą-valgo nesustodamas bigsmile.gif
Atsakyti
Gitana, labai gerai darote, kad patys išbandote, nes taip bent žinai, ką rekomenduoti kitiems.
Aš tai per šią žiemą irgi nemažai visko išbandžiau smile.gif
Juntamiausią poveikį turėjo balzamas "Koren" - juo tepiau ir vyrą, ir dukrą, kai jie susirgo gripu ir labai maudė raumenis. Vyras net miegot negalėjo, o patepus - kaip ranka nuėmė. Tas pats buvo ir dukrai.
Na o sportuojančiai ir labai įtempto grafiko draugei padovanojau "Vita Cinko", kad imunitetą palaikytų. Tai ji ir dar prašė, nes nustojo slinkti plaukai, visai pradingo noras valgyti saldumynus ir nors labai daug teko darbuotis, mažai miegojo, bet per visą tą laiką nesusirgo.
Na, o man pačiai labai patiko "Švaros šaltinių 3 formulė". Turbūt pirmi papildai, kurie tiesiog kvepia natūraliu žolelių kvapu - čiobreliais.
Apie kasdienius vitaminus - irgi tik geriausi atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunday: 21 balandžio 2012 - 19:46
Sveiki,
turiu klausimą dėl kirminų valymo. Ar galima jį naudoti vaikams? Ir jeigu taip tai kaip? Mažesnę dozę?
Atsakyti
QUOTE(vabite @ 2012 04 24, 05:18)
Sveiki,
turiu klausimą dėl kirminų valymo. Ar galima jį naudoti vaikams? Ir jeigu taip tai kaip? Mažesnę dozę?


Galima nuo 7 metų, vaikams dozės mažesnės, yra atskira schema:

1-2 dienos:
1 formulė - po 1 kapsulę 1 k. per dieną ryte valgio metu.

3-6 dienos:
1 formulė - po 1 kapsulę 1 k. per dieną ryte valgio metu.
2 formulė - po 1 kapsulę 2 k. per dieną (ryte ir vakare) valgio metu.

7-14 dienos:
1 formulė - po 1 kapsulę 1 k. per dieną ryte valgio metu.
2 formulė - po 1 kapsulę 2 k. per dieną (ryte ir vakare) valgio metu.
3 formulė - po 1 kavos šaukštelį 2 k. per dieną, ištirpdžius vandenyje arba arbatoje.

15-16 dienos:
3 formulė - po 1 kavos šaukštelį 2 k. per dieną, ištirpdžius vandenyje arba arbatoje.
Atsakyti
QUOTE(sunday @ 2012 04 24, 09:36)
Galima nuo 7 metų, vaikams dozės mažesnės, yra atskira schema:

1-2 dienos:
1 formulė - po 1 kapsulę 1 k. per dieną ryte valgio metu.

3-6 dienos:
1 formulė - po 1 kapsulę 1 k. per dieną ryte valgio metu.
2 formulė - po 1 kapsulę 2 k. per dieną (ryte ir vakare) valgio metu.

7-14 dienos:
1 formulė - po 1 kapsulę 1 k. per dieną ryte valgio metu.
2 formulė - po 1 kapsulę 2 k. per dieną (ryte ir vakare) valgio metu.
3 formulė - po 1 kavos šaukštelį 2 k. per dieną, ištirpdžius vandenyje arba arbatoje.

15-16 dienos:
3 formulė - po 1 kavos šaukštelį 2 k. per dieną, ištirpdžius vandenyje arba arbatoje.

Aš pati daviau savo dukrai(11 metų) paragauti Trigelmo 3 formulę-tai ji griežtai atsisakė gerti,nes jai labai nepatiko gvazdikėlių skonis g.gif Ir man jis gana aštrokas unsure.gif
Nupirkau dukrai limfosaną antiparazitinį,tai žiūrėsiu kaip čia su jos skoniu bus,nes rinktis jau nebėra iš ko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gitancikas @ 2012 04 24, 20:17)
Aš pati daviau savo dukrai(11 metų) paragauti Trigelmo 3 formulę-tai ji griežtai atsisakė gerti,nes jai labai nepatiko gvazdikėlių skonis g.gif Ir man jis gana aštrokas unsure.gif 
Nupirkau dukrai  limfosaną antiparazitinį,tai žiūrėsiu kaip čia su jos skoniu bus,nes rinktis jau nebėra iš ko biggrin.gif


Aš nuo ryt pati pagersiu tą antiparazitinį Limfosaną drinks_cheers.gif
Jo, aš irgi mąsčiau, kaip ten vaikams tas gvazdikėlių medus, tikrai specifinis. Nors pažįstu moterį (suaugusią), kuri tiesiog alpsta gerąja ta žodžio prasme nuo tos 3 formulės. Klausė, ar galima būtų atskirai tik ją pirkti biggrin.gif
Atsakyti
Na va, išgėriau to limfosano. Žinokit, tikrai nebus skaniau už tą medų, nemanau, kad vaikas ištvers 2 savaites jį gerti.
Gitancikai, o gal pabandykite sugalvoti tiesiog kokią nors alternatyvą tam medui? Jo juk funkcija jau nėra antiparazitinė, o tiesiog žarnyno atstatymas. Tai tada galima būtų vaikui duoti pirmą ir antrą formulę kapsulėmis, o ant galo ar kokią arbatą, ar Agatinį balzamuką?
Atsakyti