Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo planavimas ir astrologija

NĖŠTUMO PLANAVIMAS IR ASTROLOGIJA


Kas yra planavimo/vaisingumo astrologija? ar teko su tuo susidurti?

Gal teko kreiptis į astrologą, dėl palankaus laiko pastoti? Ar prognozės išsipildė?

Pasidalinkim patirtimi ir nuomonėmis friends.gif




user posted image


Atsakyti
Aš kreipiausi į mergina iš supermamos, tai pagal jos prognoze turėjau pastoti kova-gegužę, bet taip neįvyko. Manau, kad tos prognozės pramogos dėliai, negalima į jas rimtai žiūrėti.
Atsakyti
Visiskai netikiu astrologija schmoll.gif Gal gerai ,gal blogai,nezinau... Bet beplanuojant pirmaji musu vaika,viena pagyvenusi moteriske(beje uzsieniete),mum pasake,kad geriausias laikas susilaukti vaikelio yra Geguzes men. Per daug nesigilinom i tai,kodel ji taip mano.
Atsakyti
Aš šiek tiek domiuosi astrologija, tai kažkaip norėtųsi vaikeliui iš anksto suteikti zodiako ženklą, kuris turės, mano manymu, gerų savybių. Aišku, viskas proto ribose biggrin.gif nes didžiausią dalį vistiek lemia auklėjimas ir saviugda.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 06 21, 14:46)
Aš šiek tiek domiuosi astrologija, tai kažkaip norėtųsi vaikeliui iš anksto suteikti zodiako ženklą, kuris turės, mano manymu, gerų savybių. Aišku, viskas proto ribose biggrin.gif nes didžiausią dalį vistiek lemia auklėjimas ir saviugda.

aš taip pat galvojau bet... jau kiek laiko nieko nesulaukiu tad viltis norint tinkamo ženklo num,irė,dabar jau nesvarbu,svarbu kad tik gautusi kas .
Atsakyti
Zinau mergaiciu kur daug kam issipilde pranasystes, zinau kam neissipilde. Esme, kad abu turi buti sveiki, netureti problemu. Astrologija tikiu smile.gif bet jei zmones turi problemu su pastojimu, o paskui saukiūa, kad netiki astrologija ar zmogumi, tai cia kita problema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemil @ 2011 06 22, 15:09)
Zinau mergaiciu kur daug kam issipilde pranasystes, zinau kam neissipilde. Esme, kad abu turi buti sveiki, netureti problemu. Astrologija tikiu smile.gif bet jei zmones turi problemu su pastojimu, o paskui saukiūa, kad netiki astrologija ar zmogumi, tai cia kita problema smile.gif



Nemanau,kad netikejimas astrologija ar zmogumi yra problema... schmoll.gif . Tas pats ,kas netiketi Dievu.

Man pvz. ,tai jokia problema. Netikiu Dievu,nesimeldziu,neinu i barnycia,netikiu ir astrologija.Kazin ar pradejus tiketi ,be medicinos kas pasikeistu,jeigu kalbama apie sveikatos problemas... rolleyes.gif
Atsakyti
O as vis tik manau, kad reiktu zvilgtelti i dangu... smile.gif Jei yra galimybe pasirinti... jau geriau gimdyti leliuka tokio zodiako zenklo, kuris tiktu tiek prie mamos, tiek prie tecio... Gal paskiau ir su vaiku lengviau bus susisneketi... ax.gif O cia, atrodo aukleji tinkamai, ugdai... ir vistiek ,,nesutampa" tevu ir vaiko charakteriai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemil @ 2011 06 22, 14:09)
Zinau mergaiciu kur daug kam issipilde pranasystes, zinau kam neissipilde. Esme, kad abu turi buti sveiki, netureti problemu. Astrologija tikiu smile.gif bet jei zmones turi problemu su pastojimu, o paskui saukiūa, kad netiki astrologija ar zmogumi, tai cia kita problema smile.gif

O jei problemų su pastojimu nėra, abu ištirti, bet pranašystė vistiek neišsipildė?
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2011 05 10, 13:36)

Gal teko kreiptis į astrologą, dėl palankaus laiko pastoti? Ar prognozės išsipildė?

Planuojant netycia pasitaike galimybe pagal zvaigzdes suzinot tiketina pastojimo data ir man pasitvirtino thumbup.gif
Atsakyti
Nu as buvau geguze pas bureja ir atvertus pirma korta pasake jei dar vaiku nenorit tai saugokites nes nori ateit biggrin.gif tada pagalvojau naudojam nutraukta lytini akta nieko nebus, bet birzelio gale uzvelavo mmm blink.gif galvojau rimtai cia bet arba buvo ankstyvas persileidimas arba tiesiog daug streso buvo kadangi keiciau darba 4u.gif
Atsakyti
Merginos, tik nepainiokite burtu su astrologija. Astrologija nieko nepranasauja, tiesiog tam tikra susiklosciusi planetu padetis paryskina tam tikras gyvenimo sferas. Bet jeigu tarkim, mano planetos yra susiklosciusios palankiai nestumui, bet as neturiu partnerio, tai savaime aisku, kad jokio nestumo nebus. Astrologija tiesiog nusako planetu padetis, kai yra palankiausia/nepalankiausia kazka daryti.
Atsakyti