Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai pliaže

Sveikos mamytės. Pasidalinkite savo patirtimi, džiaugsmais ir rūpesčiais su kuriais susiduriate pliaže būdami su savo atžalom. Kaip žiūrėtumėt į privačius valandinius vaikų darželius Palangos pliaže?
Atsakyti
as manau kad atostogos yra tam kad jas praleistum su seima ir zinoma su vaikais, as napatikeciau savo vaiko jokiems svetimiems zmonems schmoll.gif jei noriu pailseti tai vaziuoju be vaiku arba pasiemu savo mama, kuri isleidzia issimaudyti biggrin.gif
Atsakyti
Jei važiuoju su vaikais, tai aišku, kad ir jiems poilsis. Kitaip net nesivežčiau. Palikti vaiką darželje pliaže nesiryžčiau. Nerizikuočiau, kai tokia galybė žmonių, vieną vos spėji sužiūrėt, o ten sakykim jų keli, prižiūrėtojas dar įsidėmėt nespėja. Ne visi vaikai sėdi ramiai ir žaidžia. Nemanau, kad kas leistų aptvrti teritoriją pliaže būtent darželiui. Ir tai, kadangi neatitiktų sanitarinių reikalavimų, būtų nelegalu. Vadinasi kažkam atsitikus, kaltų nebūtų.
Atsakyti
QUOTE(Shihirizada @ 2011 05 10, 22:17)
Sveikos mamytės. Pasidalinkite savo patirtimi, džiaugsmais ir rūpesčiais su kuriais susiduriate pliaže būdami su savo atžalom. Kaip žiūrėtumėt į privačius valandinius vaikų darželius Palangos pliaže?

man nereikia visiskai schmoll.gif pati as nei degintis, nei maudytis nemegeja, tai daugiau ka veikt ir neturiu apart vaiku prieziuros biggrin.gif
Atsakyti
ai nezinau mano manymu kad nereiktu.. as tai ir viena pavyzdziui pliaze susitvarkau su vaiku , stovedama salia vaiko ir ziuredama kaip ji zaidzia ir pasideginu dar geriau nei guledama biggrin.gif ir jai karsta ibrendu greitai pora kartu paneriu thumbup.gif o mazyte tik stebi kur as blush2.gif na pokolkas tai del to problemos nera . tik oziukus parodo jei neleidziu eit pro zmoniu ranksluoscius doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kažkaip vaikai pleže visai nevargina manęs... Aš net nesugalvočiau taip... Tai vienas džiaugsmas kai gali matyti kaip tavo vaikai džiaugiasi saule, smėliu ir vandeniu. g.gif
Atsakyti