Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių namučiai

Labas. 4u.gif
Dalinamės patirtimi bei visu sukauptu turtu naujoje temoje. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 12 gegužės 2011 - 11:26
Aciu uz naujus namukus 4u.gif
Tai merginos ka siulytumete rinktis man is baigiamuju ? idomiaja bet sunkia baudziamaja teise ar nuobodzia ir lengvesne (kiti taip sako kad lengva) administracine ??? ax.gif
Atsakyti
Del religijotyros kazkas klause...taip,reikejo tipo referata parasyt,tada ateit suzinot kaip ivertino ir jeigu destytojui kazkas neaisku tai klausimeliu uzduodavo..bet tikrai labai lengvai islaikiau..tik konspektu neliko..berods internete kazkur buvau radus...
Atsakyti
Taigi, tesiant temą, as apie AT baigiamaji, gal kas zino "is kokios operos" bus uzdavinukai?
Atsakyti
Dar turiu toki klausima,gal kuri is merginu galetumet pagelbet su Tarptaut.viesosios teises rasto darbu? rasykit i AZ, paaiskinsiu ko butent man reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oksi-k @ 2011 05 12, 14:31)
Dar turiu toki klausima,gal kuri is merginu galetumet pagelbet su Tarptaut.viesosios teises rasto darbu? rasykit i AZ, paaiskinsiu ko butent man reikia smile.gif


gal soc.sauga laikei jau? smile.gif kaip sekesi? rolleyes.gif
Atsakyti
Vėl nauji namučiai, tikėkimės šitų iki rugsėjo užteks biggrin.gif
Vėl nebe pamenu kam buvo aktuali politologija doh.gif Į AŽ raštelkit, naujos info yra mirksiukas.gif
O man atėjo eilė teisės teoriją mokytis, kaip nesinori unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besishypsanti: 12 gegužės 2011 - 15:16
Kokia apimtimi kursinius rasot? rasau is ES medziagos mazai, tai galvoju pakaks 20 lapu ar ne g.gif realiai ner ka rasyt, rodos viska jau parasiau
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2011 05 12, 17:33)
Kokia apimtimi kursinius rasot? rasau is ES medziagos mazai, tai galvoju pakaks 20 lapu ar ne  g.gif realiai ner ka rasyt, rodos viska jau parasiau


Tai, kad kursinis 20 lapu pats tas. Paskui jau visas diplominis iseis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2011 05 12, 12:42)
Aciu uz naujus namukus  4u.gif
Tai merginos ka siulytumete rinktis man is baigiamuju ? idomiaja bet sunkia baudziamaja teise ar nuobodzia ir lengvesne (kiti taip sako kad lengva) administracine ???  ax.gif



na, as irgi meciausi tarp civilines ir at, bet pasirinkau AT, kuris bus antradieni. paklausiau kursiokiu nuomones, kad gal geriau nerizikuoti smile.gif nors sirdis labai linko prie ct smile.gif
Atsakyti
Aš irgi planuoju rinktis civiline teisė g.gif kaip manot?
Atsakyti
Tai ir as is paskos i nauja tema su klausimu, kaip BT baigiamieji ar labai sunkus buna? Neislaikiusiu ar daug buna? Na, visokie atsiliepimai ir nuomones idomios, nes man paciai nelabai kazka ir teko girdeti smile.gif
Atsakyti