Įkraunama...
Įkraunama...

Moteris privalo būti graži

Pradžia: http://www.supermama...howtopic=733813

QUOTE(Montekrista @ 2011 05 13, 16:05)
Pirma-tema apie išvaizdą, grožį. Pirmoji akivaizdžiai baisi.

user posted image user posted image

Antroji juk irgi gali būti baisi, veido gi nesimato biggrin.gif

Man asmeniškai žmogaus grožis (išorinis) labiau priklauso nuo veido. Jei veidas patrauklių bruožų, gerų akių, mielos šypsenos, tada ir žmogus gražus, nesvarbu ar storas, ar plonas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LandL84: 13 gegužės 2011 - 17:25
visiškai pritariu,kad džaniausia dėl veido nusprendžiama ar žmogus mums gražus ar ne.Gali būti superinė figūra,bet jei veidas atgrasus,tai abejoju ar kas nors laikys tą žmogų nepaprastu gražuoliu.
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2011 05 13, 19:27)
visiškai pritariu,kad džaniausia dėl veido nusprendžiama ar žmogus mums gražus ar ne.Gali būti superinė figūra,bet jei veidas atgrasus,tai abejoju ar kas nors laikys tą žmogų nepaprastu gražuoliu.

drinks_cheers.gif Bet nevisai biggrin.gif Stori zmones, kad ir taisyklingu graziu veido bruozu, bet budami stori yra skaudziai kritijuojami.
Atsakyti
QUOTE(Gute 2011 @ 2011 05 13, 17:34)
drinks_cheers.gif Bet nevisai biggrin.gif Stori zmones, kad ir taisyklingu graziu veido bruozu, bet budami stori yra skaudziai kritijuojami.

nu juk neatitinka standartu, todel ir kritikuojami mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kiwi13 @ 2011 05 13, 19:44)
nu juk neatitinka standartu, todel ir kritikuojami  mirksiukas.gif

Savajam parodziau sias merginu nuotraukas, tai ta su tuo ispudingu uzpakaliu patiko hihihi.gif O anos figura berniokiska nesudomino, vat taip lotuliukas.gif
Atsakyti
Tuomet viskas aisku, anot kai kuriu, liekni zmones kaip taisykle yra is veido baisus, tik figura, o jau apkunus kaip taisykle is veido grazuoliai.

Jezau Kristau lipk nuo kryziaus daryk tvarka.

Absurdas. Grazus zmones yra talentingi, nes kuryba, intelektas juos puosia. Nesvarbu koks veidas, kuno proporcijos. Idiotas, bet kokiam buvyje bus atgrasus. Na gal kaip toj patarlei, "toks toki pazino ant alaus pavadino".

Protingi investuoja i intelekta, nes jis niekur nedingsta, kaip grozis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 13 gegužės 2011 - 18:13
QUOTE(Moonte @ 2011 05 13, 20:06)
Tuomet viskas aisku, anot kai kuriu, liekni zmones kaip taisykle yra is veido baisus, tik figura, o jau apkunus kaip taisykle is veido grazuoliai.

Jezau Kristau lipk nuo kryziaus daryk tvarka.

Absurdas. Grazus zmones yra talentingi, nes kuryba, intelektas juos puosia. Nesvarbu koks veidas, kuno proporcijos. Idiotas, bet kokiam buvyje bus atgrasus. Na gal kaip toj patarlei, "toks toki pazino ant alaus pavadino".

Jezau doh.gif Mano uzpakalis nera toks storas lotuliukas.gif Tik vyrui patiko nuotrauka lotuliukas.gif
Liekni zmones, mano akims grazesni mirksiukas.gif Bet ne per daug kudi schmoll.gif Pas moteri mano nuomone, na brandesnio amziaus reikalingi siokie tokie apvalumai, na man grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
antroji gražesnė, su sąlyga, jei moka taip šypsotis, kaip pirmoji ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 05 13, 20:18)
antroji gražesnė, su sąlyga, jei moka taip šypsotis, kaip pirmoji ax.gif

Prikibom prie merginu :lotuliukas:Jums patinka jos sypsena, na gal taip atsiviepus pries saule, gal nieko, neisiziurejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 05 13, 18:18)
antroji gražesnė, su sąlyga, jei moka taip šypsotis, kaip pirmoji ax.gif

ir as savajam parodziau, verdiktas toks, pirmosios celiulitas perdaug ryskus, o pas antraja uzpakaliukas permazas biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(kiwi13 @ 2011 05 13, 20:28)
ir as savajam parodziau, verdiktas toks, pirmosios celiulitas perdaug ryskus, o pas antraja uzpakaliukas permazas  biggrin.gif

Na vat taip ir mano pasake, na tas celiulitas per ryskus g.gif Bet anos uzpakalis per mazas, visai nenagrinejo nuotraukos biggrin.gif
Atsakyti
O aš tai kažkaip pagal akis ir jų žvilgsnį apsisprendžiu- ar man gražus ir mielas žmogus, ar reikia jį detaliau apžiūrėti. g.gif

O šiaip tai, nuoširdi šypsena beveik visada patraukia į savo pusę...
Atsakyti