Įkraunama...
Įkraunama...

Randai

Neseniai teko malonumas patirti apendicito šalinimo malonumus. Taigi liko gana riebus, rodomojo piršto ilgio randas. Moteriškė palatoje užsiminė, jog galima kreiptis į polikliniką, kad paskirtų fizioterapiją rando gijimui/mažinimui. Paklausiau savojo chirurgo, tai jis apie tokį dalyką ir girdėt negirdėjęs. Tik sakė, kad po 3 mėn galima kokiais nors spec. tepalais pasimozot, kad truputį suminkštintų rando odą. Suprantu, kad panacėja, jog randus galima panaikinti be lazerio (o ir su juo, vargu ar visada išeina). Tačiau gal ką nors girdėjote ir išbandėte? Nes pasikliovus reklama, tai ir randus, ir strijas, ir visą kitą nepageidaujamą brudą galima panaikint tik stebuklingu tepalu pasitepus. Reiktų praktiškų patarimų... gossip.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu randą, bet ne ant šono, o labai matomoje vietoje ant kaklo. Man išoperuota skydliaukė. Aš savo randelį tepu su contractubex. Kiek kalbėjau su savo chirurgu, tai jis sakė, kad dėl tų visų tepalų jų nuomonė nėra vieninga. Kaip jis man sakė, jei randas gyja gražiai tai gali sugyt ir be jo. O kas liečia laiko tarpą, tai man liepė tept jau po 2 savaičių, kai tik žaizda sugyja. Nes išsisenėjusio rando tepk netapęs, jau nieko nepakeisi. Dabar kokie pojūčiai: niežti, lupasi oda. manau, kad tie tepaliukai taip ir veikia, kad vis skatina ataugt vis naujam odos sluoksiui. Bet čia tik mano nuomonė g.gif
Ot kiek daug prirašiau blush2.gif
Atsakyti
tai kad fizioterapija- tai masazas. Man irgi nera teke apie tai girdeti.
Kosmetikos kabinetuose veido randus ir pan. naikina su glikolio rugstimi, gal ir chirurginius taip pat naikintu. Vilniuje toks kabinetas yra Jogailos gatveje. Tik proceduras atlieka nuo rugsejo 15 iki gal geguzes 15 d. zodziu, kol nera saules.
bandykite kreiptis, gal dar iki vasaros spesit, o gal dar per jauni randai bus ir negles nieko daryti. Nezinau tu smulkmenu.
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2006 03 29, 20:12)
Aš irgi turiu randą, bet ne ant šono, o labai matomoje vietoje ant kaklo. Man išoperuota skydliaukė. Aš savo randelį tepu su contractubex. Kiek kalbėjau su savo chirurgu, tai jis sakė, kad dėl tų visų tepalų jų nuomonė nėra vieninga. Kaip jis man sakė, jei randas gyja gražiai tai gali sugyt ir be jo. O kas liečia laiko tarpą, tai man liepė tept jau po 2 savaičių, kai tik žaizda sugyja. Nes išsisenėjusio rando tepk netapęs, jau nieko nepakeisi. Dabar kokie pojūčiai: niežti, lupasi oda. manau, kad tie tepaliukai taip ir veikia, kad vis skatina ataugt vis naujam odos sluoksiui. Bet čia tik mano nuomonė  g.gif
Ot kiek daug prirašiau  blush2.gif


Aš ir manau, kad visi tie tepalai skatina odą sluoksniuotis ir taip atsinaujinti. Bet klausimas, kada galima pradėt juos naudoti, nes man kaip ir patarė tik po 3 mėnesių... Tai gal skiriasi dėl to, kad ir kūno vieta, ir operacijos tipas kirtingas. Bala čia žino, reiks gal terapeutės pasiklaust.
Atsakyti
Yra silikoninis pleistras - Mepiform, gydoma minimum 3 mėn., gali tęstis iki metų.
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2006 04 01, 12:12)
Yra silikoninis pleistras - Mepiform, gydoma minimum 3 mėn., gali tęstis iki metų.


O jis veiksmingas nors kiek? Gal bandėte?
Atsakyti
Aš irgi turiu randą ant kaklo po skydliaukės operacijos. Endokrinologė siūlė rintis iš trijų priemonių: Contractubex, pleistrų ir Dermatix. Contractubexas pasirodė labiausiai priimtinas variantas kainos ir kokybės atžvilgiu.

Vartoju jau pusę metų 3-4 k. per dieną (dar pusė tūbelės liko), rezultatai tikrai geri - oda aplink randą yra normalios spalvos (iš pradžių buvo didelė raudona dėmė), pats randas atrodo kaip mažytis įpjovimas, šiek tiek paraudęs.

Tiesiog reikia apsiginkluot kantrybę ir nepasiduot smile.gif
Atsakyti
Labai seniai, maždaug prieš 10 metų, prasiskėliau antakį doh.gif Siuvo. Liko randas, iš pradžių matėsi, niekuo netepiau, nes mama nesugalvojo, o pati dar per maža buvau doh.gif Na, tik sakė, kad jeigu nori mažesnio rando masažuok... Na ir ką... masažavau, masažavau ir dabar turiu beveik nematomą randuką bigsmile.gif Jeigu kam būtų įdomu, galėčiau nufotografuoti ir parodyti, kad jo nesimato beveik, o juk tik masažavau smile.gif smile.gif
Atsakyti
Fotografuokit, fotografuokit smile.gif
Atsakyti
Sveikos,as irgi turiu randeli po skydliaukes operacijos. Jau greitai bus trys menesiai po operacijos,o randas, mano manymu, gyja visai graziai.As patepu 1-2 kartus per diena su contraktubex. Nezinau,ar jis padeda ar tiesiog pats randas taip gyja,bet manau kazkada jo gal but visai nesimatys. Man zaizdos nesiuvo,o klijavo,todel nera tokiu dygsniuku kaip buna po susiuvimo, tik siauras bruksniukas,gal ir tai turi itakos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinuko leliuko mama- 2006 @ 2006 03 29, 20:52)
tai kad fizioterapija- tai masazas.


na gal ne tik... i fizioterapija ieina ir visokie sildymai, "voneles" su elektrolize ir pn.
Atsakyti
Na, mano randas irgi gražiai gijo, tačiau chirurgas sakė, kad likis "tik plonas siūlelis", o žiūriu, kad visai ne siūlelis lieka, o per puse piršto vos ne...
Atsakyti