Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų komentavimas

tik nesakykit kad aš neturiu ką veikt...
bet va pastebėjau tokį reiškinį -- kodėl taip populiaru vardams lipdyti visokias kvailokas asociacijas, iškart sakyti "mano kaimynas turi šunį tokiu vardu", ir šiaip išsidirbinėti?
gi damos esam, ne darželinukai blink.gif
Atsakyti
Bet vidinė kultūra labai skirtinga, deja... Išsilavinimas, amžius, patirtis - taip pat...
Atsakyti
O kita vertus, jei nenori tokių girdėt - tai nebūtina kurt temą "Ar jums labai gražus mano vaiko vardas, ar tik vidutiniškai" smile.gif Aš nei kiek neabejoju, kad jei atidaryčiau temą su savo vaikų ar kad ir pačios savo vardais, visokių komentarų sulaukčiau, nors vardai elementariausi - o velniam man reikia? smile.gif Aš pati žinau, kokie mano vaikų vardai turi būt, ir nebūtina man tam bendruomenės nuomonė smile.gif

Kiek žmonių, tiek nuomonių, visiems vis tiek neįtiksi. Vienam gražu Petras, kitam - Kandeliarija, nu ir peizevos vieni kitus susirinkę smile.gif O ką, geriau smailikus dėliot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 03 01, 22:01)
O kita vertus, jei nenori tokių girdėt - tai nebūtina kurt temą "Ar jums labai gražus mano vaiko vardas, ar tik vidutiniškai" smile.gif Aš nei kiek neabejoju, kad jei atidaryčiau temą su savo vaikų ar kad ir pačios savo vardais, visokių komentarų sulaukčiau, nors vardai elementariausi - o velniam man reikia?  smile.gif Aš pati žinau, kokie mano vaikų vardai turi būt, ir nebūtina man tam bendruomenės nuomonė smile.gif

Kiek žmonių, tiek nuomonių, visiems vis tiek neįtiksi. Vienam gražu Petras, kitam - Kandeliarija, nu ir peizevos vieni kitus susirinkę smile.gif O ką, geriau smailikus dėliot? g.gif

Nu jau kai Noa suskelia, tai geriau ir su ziburiu nerasi biggrin.gif Visiskai pritariu, kokiam velniui cia klausinet ar grazus ar ne?
Atsakyti
As paklausiu del vaiko vardo, bet tik is smalsumo kaip lietuviu visuomene reaguotu... jei ruosciausi varda rinkti jau greitai, tai mane liudintu ivairus pastebejimai - nekurciau tokios temos tada...

ir be to is tikro, tai jei asocijuojasi vardas su sunim, tai ir paraso zmogus, gi nuomones klausi... ar cia, jei su tavo nesutinka tai ne nuomone jau smile.gif?
Atsakyti
na juk lietuvių toks bruožas įkast, pasišaipyt ir t.t tongue.gif
na o dėl to, kodėl žmogus klausia "ar patinka jum tas vardas", paprasčiausiai aš manau, kad tas žmogus nori tuo vardu pasidžiaugt su kitais rolleyes.gif ir tai mamai, dukros ar sūnaus vardas yras pts pačiausias ax.gif , bet kai atein air pasako , jog "mano sena kalė" tokiu vardu tai atsiprašau doh.gif , bet iš kitos pusės to ir reikia tikėtis jug čia nuomonių išreiškimas ir niekas neprivalo sakyti, kad jam tas ar anas vardas yra gražus jei jis jam nėra gražus mirksiukas.gif na , o jei tokiu vardu yra pavadintas kieno tai katinas ar šuo tai tas žmogus tą ir pasako, vienas norėdamas pašiept, o kitas nieko pikto nenorėdamas tongue.gif
Atsakyti
ax.gif nu bet kazkaip LABAI JAU primityvu visalaik sakyt "suniuko vardas", o topine tema buvo kur prie vardu buvo klijuojami keiksmazodziai. blink.gif
nuomone nuomonei nelygu -- jeigu sakoma "man nepatinka, nes neskamba, nes nelietuviskas, nes...", bet kai zmogus tiesiog negirdejo tokio vardo ir sako nesamone vien tam kad sudirbt.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2006 03 02, 17:48)
o topine tema buvo kur prie vardu buvo klijuojami keiksmazodziai. blink.gif


nuomone nuomonei nelygu -- jeigu sakoma "man nepatinka, nes neskamba, nes nelietuviskas, nes...", bet kai zmogus tiesiog negirdejo tokio vardo ir sako nesamone vien tam kad sudirbt.

blink.gif o tokios temos tai neteko matyt


nu tai sakau. lietuvio maniera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 03 01, 20:01)
O kita vertus, jei nenori tokių girdėt - tai nebūtina kurt temą "Ar jums labai gražus mano vaiko vardas, ar tik vidutiniškai" smile.gif Aš nei kiek neabejoju, kad jei atidaryčiau temą su savo vaikų ar kad ir pačios savo vardais, visokių komentarų sulaukčiau, nors vardai elementariausi - o velniam man reikia?  smile.gif Aš pati žinau, kokie mano vaikų vardai turi būt, ir nebūtina man tam bendruomenės nuomonė smile.gif

Kiek žmonių, tiek nuomonių, visiems vis tiek neįtiksi. Vienam gražu Petras, kitam - Kandeliarija, nu ir peizevos vieni kitus susirinkę smile.gif O ką, geriau smailikus dėliot? g.gif



O aš pritariu Noa 100 proc. drinks_cheers.gif
Jei nenori išgirst nemalonių komentarų - neklausk. Juk nebūtinai visiems tas vardas turi būt gražus.
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2006 03 02, 00:29)
Nu jau kai Noa suskelia, tai geriau ir su ziburiu nerasi biggrin.gif Visiskai pritariu, kokiam velniui cia klausinet ar grazus ar ne?



teisingai kam cia klausinet, vistiek kiek zmoniu tiek nuomoniu
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2006 03 02, 17:48)
ax.gif nu bet kazkaip LABAI JAU primityvu visalaik sakyt "suniuko vardas", o topine tema buvo kur prie vardu buvo klijuojami keiksmazodziai.  blink.gif
nuomone nuomonei nelygu -- jeigu sakoma "man nepatinka, nes neskamba, nes nelietuviskas, nes...", bet kai zmogus tiesiog negirdejo tokio vardo ir sako nesamone vien tam kad sudirbt.

siaip ka nori ta ir sako. Lietuva laisva salis ir jei man nepatinka koks vardas-tai ta ir sakau,ypac jei klausiama. jei kamnors mano vardas atrodo kvailas- ka gi...tai to zmogaus asmenine nuomone,o man mano vardas grazus!
kur tu radai toki sakini,kad vat zmogus negirdejo tam tikro vardo ir sako nesamone,kad ta varda sudirbt? nu nurodyk man toki citata. man labai idomu butu paskaityt wink.gif
o jei kam nepatinka neigiami atsiliepimai-tai kam skaityti? man tai labai juokinga,kai zmones skaito temas,kurios juos vienaip ar kitaip zeidzia,o paskui skundziasi. mazdaug paklausia ka manot apie varda xxx, gauna visokiu atsakymu,zinoma,bet vat jei jau yra neigiamu-tai tragedija.
beje,norodyk man nuoroda i tema(butent tema,o ne posta), kur butu vardai + keiksmazodziai.
ir dar-kodel primityvu,kad zmogaus vardas asocjuojasi su suns vardu? jei taip yra-tai kas tada?
Atsakyti
O dėl "šuniuko vardo". Gal žmogus visai ne peizevojasi? Gal tikrai tauta įpratus tokiais vardais šunis vadint? Ir gerai, sakyčiau, kad pasako, tėveliai gali pagalvot ir neduot vaikui, nu smile.gif Jei tavo draugė vaiką sugalvotų pavadint Reksu, ką sakytum? Ajai, koks gražus vardelis? O gal jų kaime Reksų šunų bėra, visi Tūzikai? O tavo kaime - kas antras? Žmogus tau ačiū pasakys, kad per durnumą vaiko neapipozorino...

Aš nepamenu, ar rašiau, ar nerašiau, bet pažįstu mažiausiai 3 šunis Grantus. Nu pažįstu... Tai ką aš žinau, kas čia durnas, ar aš, ar šunininkai, gal ir abeji, va ir kaimynas tokį mažiuką buldogiuką tik parsinešęs, girdėjau, Grantu šaukia... Tai ko žmogaus nepainformuot...

O šiaip - dar suprantu, kai mama svarsto, ar duot tokį vardą, ar neduot, nu toks mini visuomenės nuomonės tyrimas gaunasi. Gal tikrai, paklausys tautos ir nepavadins, tarkim, Reksu smile.gif Bet kam klaust - ar jums patinka mano vaiko vardas? Gi jei tautai nepatinka, tai pakeist vis tiek vėlu smile.gif O komentarai tai vis tiek analogiški...

Aš pati kažkodėl norėjau savo vyresnėlį pavadint Liudviku, nežinau, kas man buvo užplaukę smile.gif Tai atkalbėjo aa mama, naujagimio močiutė. Ji pasakė, kad jų klasėj buvo Liudvikas, tai vaikai jį erzindavo "Liūdas bliūdas karvės šūdas" biggrin.gif Nu ir taip pagalvojau, ir anaip, ir nutariau, kad net man, kaip motinai, neblogai skamba, eilės gerai surimuotos, tai gal tiek jau to laugh.gif Ir pavadinau kitaip. Ir niekas jo niekaip nevadina smile.gif
O pagal šitą teoriją, kad negražu neigiamai komentuot vardus, turėjau nualpt įsižeidus ir su ašarom akyse vis tiek duot tą vardą? smile.gif
Atsakyti