Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiūlymai, pageidavimai, pastabos

Ši tema nėra skirta diskusijoms. Ji yra tiems atvejams, kada pašto dėžutė pilna, o norite su mumis susisiekti 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, kadangi Jūsų pašto dėžutė yra pilna tad rašau čia. 4u.gif
Niktė Jūs man šiandiena ryte parašėte ko trūksta mano temai , kad galetumete ją patvirtinti. Tad viska ko trūko surašiau čia.
Tai galerijos adresas štai šis http://public.fotki.com/zlibe08/
Miestas kureme gyvenu yra Tauragė.
Berods daugiau nieko ir netruksta, nuotraukas buvau įkėlusi į žinute duomenis palikau smile.gif . Bet vis delto jeigu ką praleidau praneškite. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zlibe @ 2011 06 03, 18:13)
Sveiki, kadangi Jūsų pašto dėžutė yra pilna tad rašau čia.  4u.gif
Niktė Jūs man šiandiena ryte parašėte ko trūksta mano temai , kad galetumete ją patvirtinti. Tad viska ko trūko surašiau čia.
Tai galerijos adresas štai šis http://public.fotki.com/zlibe08/
Miestas kureme gyvenu yra Tauragė.
Berods daugiau nieko ir netruksta, nuotraukas buvau įkėlusi į žinute duomenis palikau  smile.gif . Bet vis delto jeigu ką praleidau praneškite.  4u.gif

Temų nelaikome, triname jas lauk. Galiu garantuoti kad žinutėje buvo parašyta, kad perskaičius žinutę, skelbti naują temą smile.gif
Atsakyti
jūsų abiejų pašto dėžutė pilna 4u.gif

norėjau paprašyti, kad uždarytumėt mano rankdarbių temą, praėjo motinystės atostogų laikas, ir nebesiuvu jau... smile.gif


http://www.supermama...;#entry47336129
Atsakyti
Sveiki, bandziau Jums rasyti i asmenine zinute (Niktei), bet ji pilna.. todel bandau susisiekti su Jumis cia. Rasau del temos paskelbimo rankdarbiu skyrelyje.
Pirma karta ne viska pagal taisykles suraisiau, bandziau siusti Jums temos pataisymus, bet nutariau geriau IS NAUJO SKELBTI NAUJA TEMA. tikiuos pavyks. Lauksiu Jusu patvirtinimo arba pastabu..
Aciu. iki
Atsakyti
Labas smile.gif

QUOTE(Fedes @ 2011 06 12, 14:20)
jūsų abiejų pašto dėžutė pilna  4u.gif

norėjau paprašyti, kad uždarytumėt mano rankdarbių temą, praėjo motinystės atostogų laikas, ir nebesiuvu jau... smile.gif
http://www.supermama...;#entry47336129

Temą pakavojau. Galbūt dar apsigalvosite bigsmile.gif nes labai gaila naikinti temą blush2.gif

QUOTE(Princesė @ 2011 06 12, 18:37)
Sveiki, bandziau Jums rasyti i asmenine zinute (Niktei), bet ji pilna.. todel bandau susisiekti su Jumis cia. Rasau del temos paskelbimo rankdarbiu skyrelyje.
Pirma karta ne viska pagal taisykles suraisiau, bandziau siusti Jums temos pataisymus, bet nutariau geriau IS NAUJO SKELBTI NAUJA TEMA. tikiuos pavyks. Lauksiu Jusu patvirtinimo arba pastabu..
Aciu. iki

Radau Jūsų žinutę. Kadangi temą patvirtinau tai atsakymo neberašau. smile.gif
Atsakyti
Kadangi gavilkis pilnas, rašau temoje.

Nuoroda nebuvo paraše, ji buvo mano asmeniniame albume. Na, bet ištryniau ir ją. Nesu kvaila ir suprantu, jog aš kažkam užkliuvau, nes juk neturėtumėt tiek laiko, kad sutikrintumėte visų narių parašus, juk neleidžiama paraše vardinti leliukų pasiekimų, nepaisant to - pilna tokių parašų. Na, bet man įdomu kuo dėta tema, jei parašas blogas, kodėl netrinate to parašo, o trinat temą, kuri kaip ir nėra bloga? g.gif

Taip pat aš per dešimt minučių galiu Jums parodyti dešimt netvarkingų parašų vien iš rankdarbių skyrelio, kai kurios narės įdėjusios savo el. pašto adresą, naudoja tokias sąvokas, kaip susisiekite su manimi ar užsakymas, bet jų temos kuo gražiausiai sau veikia. Ar tai reiškia, kad trinate tik tas temas, apie kurias gavote kažkieno pranešimą?

Ir dar įdomu kodėl yra terminas temos šalinimui? Čia moderatoriai savo nuožiūra kiek nori tiek skiria?

Dėkui, jei atsakysite, nes jei jau rašote, SuperMama jau ne vienerius metus skatina tas moteris ir vaikus auginančias mamas, kurioms kūryba, rankdarbiai yra tik papildoma laisvalaikio veikla namuose, padedanti šiek tiek užsidirbti, tačiau tai nėra jų verslas (verslininkams turi kitokių pasiūlymų), suteikdama šioms supermamoms galimybę nemokamai atsidaryti temą, kurioje jos gali pademonstruoti savo kūrybą ir pasiūlyti forumo dalyviams įsigyti savo kurtų rankdarbių, nemokėdamos už tai jokio mėnesinio mokesčio.

Tai nejaučiu aš nei skatinimo, nei supratimo. Kur ta komercija, jei neatperka net žaliavos kainų?
Papildyta:
Na, va tikrai neklydau iš eilės sąrašo viršuje nuėjau į keturias temas dviejose radau ne tik el. pašto adresą bet ir telefono numeriuką. Čia kalbu apie atidarytų temų narių parašus... Ar jau galima rašyti, gal kažką praleidau?
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 07 02, 11:06)

Pas Jus paraše buvo nuoroda į Jūsų rankdarbių temą. Tai nebuvo galima nei tada kai prieš mane šį skyrelį prižiūrėjo Rustė ar Ambro.
Jums SuperMama yra suteikusi galimybę nemokant jokio mokesčio turėti čia, šiame forume, savo temą. Tad būtų malonu, kad laikytumėtės paprastų taisyklių. Jeigu jų nesilaikote ir vis bandote apeiti jas, nereikia kaltinti nei manęs, nei kitų narių. Tiek aš, tiek kita moderatorė esame tik tie žmonės kurie prižiūri tvarką. Jeigu pažeidžiamos taisyklės darome viską, kad pažeidimai daugiau nebesikartotų.
Jūs už parašą jau turite 3 asmeninius įspėjimus, tad Jums artimiausiu metu bus apribotos parašo galimybės. Negi taip sunku buvo pasitvarkyti parašą? O susigriebiama tik tada kai yra griebiamasi drąstiškų priemonių. Jūs man į až rašėte kad nieko nekeitėte, bet peržiūrėjusi Jūsų parašo printscrenus labai aiškiai matyti kad parašą redagavote. Visi įrodymai yra pateikti ir perduoti forumo moderatoriams, tad tikrai nereikia sakyti kad anksčiau buvo kitaip.
Temos šalinimui mes moderatoriai turim terminus, kurie yra mūsų tarybai žinomi. To viešai su nariais neaptarinėjame.
Vasara yra toks metas, kada prie kompiuterio būname mažiau. Mes moderatoriai, kaip ir kiti eiliniai žmonės taip pat išvažiuojame atostogų, leidžiame laiką su šeima, keliaujame, tad jeigu pastebite netikslumus, galite mums pranešti per až. Yra ir kiti moderatoriai, kurių sąrašas yra mano paraše, arba yra GRP kuriame galite skelbti žinutę ir nurodyti narius, kurių parašai prieštarauja taisyklėms. Ir bus imtasi tų narių atžvilgiu atitinkamų priemonių
Atsakyti
Ačiū už išsamų atsakymą, manau, kad moderatorių darbas yra per subjektyvus (taip sakau, nes ir pati esu buvus moderatore), kad galėtų tiek kištis į kiekvieno nario asmeninius reikalus.
Pranešinėti apie netvarkingus parašus galėčiau ir aš, bet nesu toks žmogus... Nejaučiu pagiežos. Apeidinėti taisyklių, kurios beje, prieštarauja viena kitai, irgi nesiruošiu, tiesiog nemaniau, kad nuoroda į temą gali būti traktuojama kaip skelbimas. Priešingai, tai netgi reklama Supermamai.
Tai jei parašas yra geras nėra nei kainų, nei kontaktų, kam jam bus taikomi ribojimai? Ar galima tai sužinoti ar irgi tik tarybos reikalas?
O dėl buvimo prie pc mažiau vasaros metu aš nesupratau komentaro, ar pasirodė, jog nesuprantu šito? Aš taip pat būnu mažiau, ir rankdarbių tema "miegojo", nes auginu mažą leliuką, neturiu laiko, bet va imat ir uždarot temą iš kurios ir taip jokios naudos nebuvo, beveik visi mano bet kada gauti užsakymai visai ne per SM, yra puslapių, kuriuose rankdarbiai tikrai yra skatinami.
Atsakyti
laba diena,

labai nenoriu ikyreti, bet radau atostogaujancia rankdarbiu skyrelio moderatore, o naktibaldos az buvo pilnas... tad pagalbos kreipiuosi cia... 4u.gif

bandau uzsivesti tema rankdarbiuose, tik nezinau ar viska teisingai padariau kad ji butu patvirtinta (lyg ir atidziai skaiciau reikalavimus), ir nezinau kiek laiko reiktu laukti jos patvirtinimo ir ar nepatvirtinimo atveju busiu kazkaip informuota... labai nesinori bandyti dar ir dar karta ir erzinti moderatoriu....

labai dekui wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inverse: 15 liepos 2011 - 15:59
O man įdomu, kodėl atimta galimybė redaguoti parašą g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 07 18, 08:55)
O man įdomu, kodėl atimta galimybė redaguoti parašą g.gif

Jūs už parašą turėjote du asmeninius įspėjimus. Kadangi parašo savo vistiek neitvarkėte, Jums buvo apribota redaguoti parašą galimybė. 4u.gif
Atsakyti