Įkraunama...
Įkraunama...

Elektriniai epiliatoriai

Senesnė tema.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Beža @ 2011 05 23, 14:19)
Žadu pirkti epiliatorių,nusižiūrėjau BRAUN SE1170 L pradžioj galvojau,kad čia Silk-epil,bet pasirodo ne  g.gif gal kuri turėjote tokį  4u.gif ?Ir dar toks klausimėlis,kiek laiko maždaug plaukeliai atauga po depiliavimo su epiliatoriumi? 4u.gif

Pabaigiau seną temą,tai įkėliu savo žinutę čia,gal kuri pagelbėsit biggrin.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
Neturiu Braun'o.
O per kiek laiko atauga - labai individualu, priklauso nuo epiliatoriaus, plaukuotumo, asmeninio plauku augimo greicio ir, zinoma, priekabumo siam dalykui: vienoms uztenka nusiepiliuoti 1 karta per menesi, kitoms - kas kelias dienas. Savoka "atauga" kiekviena supranta savaip. Vienai 3 mm jau yra normaliai atauge, kita dar ir su 1 cm diskomforto nejaucia biggrin.gif
Atsakyti
Labai teisingai pasakėt drinks_cheers.gif dėl epiliatoriaus tai blaškausi kokį pirkt doh.gif šitas Braun vilioja tik kaina,akcija šiuo metu kaip tik,bet tada galvoju,kad pigus daiktas bus prastas,bet juk ne visada taip doh.gif
Atsakyti
Pries kelias dienas pirkau toki epiliatoriu
Braun silk-epil
Jau isbandziau ir esu labai patenkinta juo thumbup.gif
Atsakyti
O gal turite kokių atsiliepimų (tiek bandžiusios, tiek nebandžiusios) apie Philips HP 6402/00 Satinelle Plus - user posted image

Kažkaip pirmam epiliatoriui norėtųsi pigesnio, nes visada gali būti, kad netiks kažkas visiškai individualiai. Iki brangesnių, manau, reikia "priaugti", patirties įgyti ( biggrin.gif ), kad pirkimas būtų užtikrintas, tiksliai žinant kas svarbiausia.

Būtent šis modelis man patiko tuo, kad maitinamas ir iš tinklo, ir akumuliatorius yra. O firmą Philips išsirinkau senesnius komentarus paskaičius - kad greitesnė ir efektyvesnė epiliacija nei su Braun..
Atsakyti
QUOTE(ausrinelt @ 2011 06 03, 20:45)
O gal turite kokių atsiliepimų (tiek bandžiusios, tiek nebandžiusios) apie Philips HP 6402/00 Satinelle Plus - user posted image

Kažkaip pirmam epiliatoriui norėtųsi pigesnio, nes visada gali būti, kad netiks kažkas visiškai individualiai. Iki brangesnių, manau, reikia "priaugti", patirties įgyti ( biggrin.gif ), kad pirkimas būtų užtikrintas, tiksliai žinant kas svarbiausia.

Būtent šis modelis man patiko tuo, kad maitinamas ir iš tinklo, ir akumuliatorius yra. O firmą Philips išsirinkau senesnius komentarus paskaičius - kad greitesnė ir efektyvesnė epiliacija nei su Braun..



Aš taip pat galvojau apie šį, bet jame nėra švieselės, tai teko pirkti kitą. smile.gif
Atsakyti
Tie daikčiukai geri bet turi minusą-plaukeliai įauga i odą,tas man labai nepatiko,nes paskiau juos reikia kažkaip ištraukti,o tai reiškia reikia šiek tiek padraskyti odą... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nuomone84 @ 2011 06 03, 22:31)
Aš taip pat galvojau apie šį, bet jame nėra švieselės, tai teko pirkti kitą.  smile.gif

O kokį pasirinkai su šveisele? Iš tos pačios kainų kategorijos?
Atsakyti
Pirkau štai šį . Ėmiau pigiausią variantą su šviesele, kuris buvo tuo metu parduotuvėje. Be švieselės net nepirkčiau. O kainavo daugiau, nei tas Philipsas. smile.gif
Ai, ir praeitoje žinutėje minėjai, kad pasirinkai Philips, nes su juo greitesnė epiliacija. Na, nežinau, dėl šito, bet manau, kad ir su Philipsu ir su Braunu ar kokiu Rowenta nusiepiliuotum vienodai, nes nemanau, kad būtų galima pešti plaukus greičiau nei Tau būtų priimta. Ta prasme jei skauda, tai skauda ir greičiau neparausi jų, o iš lėto ir gražiai braukysi. biggrin.gif Na, bent jau man taip atrodo. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuomone84: 05 birželio 2011 - 16:23
QUOTE(imdigo @ 2011 06 03, 23:06)
Tie daikčiukai geri bet turi minusą-plaukeliai įauga i odą,tas man labai nepatiko,nes paskiau juos reikia kažkaip ištraukti,o tai reiškia reikia šiek tiek padraskyti odą... blush2.gif


Tai reikia darytis depiliuojamu vietu pilinga, neiaugines. Siurkscia kempine, kavos tirsciais, ar spec. priemonem.
Atsakyti
Gal kas turi Zepter epiliatoriu ir galetu palyginti kuom jis skiriasi nuo Philips ar Braun? Esu turejusi du, ir abu Philips, bet nebeissirauna man tie plaukeliai graziai. Galvoju gal kitos firmos geresnis ar pereit prie vasko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bimbaM: 06 birželio 2011 - 19:07