Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą III

Atsakyti
tai, sena tema uzdare, o as kaip ir likau su savo beda... kaip sakiau, noriu pasidaryti daug tu paciu 3x4 nuotraukyciu ant 20x30 lapo formato, atsidarau susikurusi tokio dydzio lapa... , isismetu foto, bet ja man atidaro kitoje korteleje, kazkas man rase, kad reikia spausti CTRL+j ir taip kopijuosis, taciau man neiseina persikelti ta foto ant to lapo. tikriausiai kazkokios komandos nezinau... vilkti neina smile.gif
Atsakyti
Visų pirma pasidarai tuščią lapą , o paskui įkeli nuotrauką, jei reikia ją susimažini prieš kraudama ant to tuščio lapo. Paskui įrankių juostoje pasirink įrankį,kuris yra pats paskutinis bent jau CS3 versijoj, ir vadinasi jis Screen Mode, spaudi jį tiek kartų,kol su jo pagalba tuščias lapas ir nuotrauka kartu atsiras ekrane. Tada su move mygtuku perkeli tą nuotrauką į tuščią lapą. Jei nori daug tokių nuotraukėlių pasidaryti tame pačiame lape, laikyk nuspaudus Alt klavišą ir kilnok toliau (jos tada kopijuojasi ant skirtingų sluoksnių,kuriuos sujungusi turėsi tą ką reikia)
Atsakyti
Sveiki, gal as ir ne i ta tema pataikiau, bet gal pagelbesite blush2.gif blush2.gif Man reikia Adobe Lightroom programos, gal kas galetu nurodyti nuoroda, kur butu galima ja atsisiuti, bet ne bandomaja 30d. versija, o nuolatine? blush2.gif Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2011 05 27, 17:59)
Sveiki, gal as ir ne i ta tema pataikiau, bet gal pagelbesite blush2.gif  blush2.gif  Man reikia Adobe Lightroom programos, gal kas galetu nurodyti nuoroda, kur butu galima ja atsisiuti, bet ne bandomaja 30d. versija, o nuolatine? blush2.gif Dekui 4u.gif

atsisiųskit bandomają- raktus parinksim (ten labai paprasta) smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kur rasti atsisiusti nemokamai photoshop programą?noriu išmokti ja dirbti 4u.gif Ačiū
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Senai bedirbau su photoshopu ir daug kas užsimiršo verysad.gif

Gal galite padėti - kur rasti transperancy (peršviečiamumo) redagavimą? Noriu paveiksliuką peršviečiamą padaryti 4u.gif Niekaip nerandu doh.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2011 05 30, 00:26)
Sveikutės  4u.gif

Senai bedirbau su photoshopu ir daug kas užsimiršo  verysad.gif

Gal galite padėti - kur rasti transperancy (peršviečiamumo) redagavimą? Noriu paveiksliuką peršviečiamą padaryti  4u.gif Niekaip nerandu  doh.gif Ačiū  4u.gif

Programos dešinėje,ten kur yra sluoksniai, tai jų dešiniame viršutiniame kampe yra procentais reguliuojamas peršviečiamumas ir užliejimas.
Atsakyti
QUOTE(Lauragana @ 2011 05 30, 09:42)
Programos dešinėje,ten kur yra sluoksniai, tai jų dešiniame viršutiniame kampe yra procentais reguliuojamas peršviečiamumas ir  užliejimas.

Ačiū 4u.gif

Šiandien nuskubėjau į fotošopą, net SM neatsivertusi - jau ir pati buvau radus. IŠVADA - rytas už vakarą protingesnis biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas gali padeti 4u.gif
Pasirinkus Rectengular Marque Tool man visada buna kvadratas tik suapvalintais kampais ir niekaip nerandu kur nusistato kad butu ovalas arba kvadratas.
Atsakyti
QUOTE(sniegal @ 2011 05 30, 13:15)
Gal kas gali padeti  4u.gif
Pasirinkus Rectengular Marque Tool man visada buna kvadratas tik suapvalintais kampais ir niekaip nerandu kur nusistato kad butu ovalas arba kvadratas.

Ant mygtuko dešiniu pelės klavišu spausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2011 05 30, 12:00)
Ant mygtuko dešiniu pelės klavišu spausk  mirksiukas.gif

Aciu, ovala radau, bet paspaudus ant pirmojo vis tiek keturkampis su suapvalintais kampais, kaip padaryti stacius?
Atsakyti