Įkraunama...
Įkraunama...

Savaiminio įdegio kremai

Tęsiam diskusijas 4u.gif

Sena tema

Papildyta:
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 05 24, 16:54)
Expose self tanning mousse
SITAS
labai aciu uz atsakyma 4u.gif
net nebuciau apie pirstines pagalvojus, tik kazin ar tepliotis su jom patogu.. bandysiu kita syki su riebiu kremu, dabar tik reikia bandyt tuos pirstus atplaut doh.gif

O tos putos turi kokį atspalvį? Ar ištepus nesimato nieko? 4u.gif
Na taip, pirštus atplauti sudėtingiau, man tik po kurio laiko galutinai nusiplaudavo, kažkaip baisu labai stipriai trinti, nes oda labai plona g.gif
Atsakyti
as labai retai bet karta i dvi savaites kokias nueinu i soliariuma dar.o seip visa ziema niekur nejau ir geriau tai oda buvo tokia vos rusva nes tai visai esu balta kaip suris ir mano drayges sakydavo kad gal as i soliariuma vaikstau ir pvz kai as tepdavau su kremu grynai ant savo baltos odos man gaudavosi vietom sviesiau vietom tamsiau o dabar tai tiesiog jokiu nelygumu nepastebiu ax.gif Ir tiesiog jis yra netgi kaip maisto papildas tavo odai.Matai as londone gyvenu tai vartoju sita o seip drauges mano kurios lt tai vartoja beta karotina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doliux: 24 gegužės 2011 - 17:33
QUOTE(Doliux @ 2011 05 24, 18:29)
Matai as londone gyvenu tai vartoju sita o seip drauges mano kurios lt tai vartoja  beta karotina  biggrin.gif

Na, ir jūsų vartojamo, ir draugių Lietuvoje vartojamų preparatų esmė ta pati - beta karotenas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(metamorphosis @ 2011 05 24, 17:59)
O tos putos turi kokį atspalvį? Ar ištepus nesimato nieko? 4u.gif
Na taip, pirštus atplauti sudėtingiau, man tik po kurio laiko galutinai nusiplaudavo, kažkaip baisu labai stipriai trinti, nes oda labai plona g.gif


Ne, jos pacios baltos, o uztepus nieko nesimato. Bet is tikro tai kai naudojau kremus tai ir po pylingo budavo ruozeliai kai kur, demeles. O po situ putu viskas labai tolygiai, matyt del to, kad jos daug greiciau isigeria.
bandysiu as tuos pirstus mirkyt vandeny siltam su muilu ir plaut, plaut biggrin.gif beto po 3 dienu vel kartosiu procedura, tai jau saugosiu rankas, gal po antro tepimo issilygins truputi spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 05 24, 18:46)
Ne, jos pacios baltos, o uztepus nieko nesimato. Bet is tikro tai kai naudojau kremus tai ir po pylingo budavo ruozeliai kai kur, demeles. O po situ putu viskas labai tolygiai, matyt del to, kad jos daug greiciau isigeria.

Nivea sun touch gelee autobronzante
Na, man iki šiol geriausia priemonė buvo ši želė, kuri žymiai tolygiau tepasi nei įprasti kremai:
user posted image
Bet labai sudominot tomis putomis, gal reikės jas išbandyti, įdomu, kur jų yra pirkti, kažkaip niekada nebuvau į jas atkreipusi dėmesio g.gif
Atsakyti
QUOTE(metamorphosis @ 2011 05 24, 19:10)
Bet labai sudominot tomis putomis, gal reikės jas išbandyti, įdomu, kur jų yra pirkti, kažkaip niekada nebuvau į jas atkreipusi dėmesio g.gif


Na as is UK, bet tikrai turi but ir Lietuvoj putu, atsimenu dar lietuviskam kosmopolitane skaiciau kad yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Doliux @ 2011 05 24, 10:50)
Dior Bronze Auto-bronzant
http://www.sephora.c...183316_hero.jpg
Man tai sitas pats geriausias ir lygiai issitepa ir jokiu demiu nelieka plius as dar geriu tabletes skatinancias rusva odos atspalvi ax.gif


Man irgi sis neblogas buvo,bet spalva nelabai patiko ax.gif

QUOTE(metamorphosis @ 2011 05 24, 18:10)
Na, man iki šiol geriausia priemonė buvo ši želė, kuri žymiai tolygiau tepasi nei įprasti kremai:


As vis ziurinejau ja parduotuvese,dar ir nuolaida buvo,bet nepirkau,nes kazkada turejau Nivea savaiminio idegio krema kunui ir veidui,tai kvapas baisus ir spalva geltona buvo doh.gif Bet jei sakot,kad labai gera reikes pasitaikius progai nusipirkti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 03 birželio 2011 - 22:08
QUOTE(white kitty @ 2011 05 24, 21:59)
As vis ziurinejau ja parduotuvese,dar ir nuolaida buvo,bet nepirkau,nes kazkada turejau Nivea savaiminio idegio krema kunui ir veidui,tai kvapas baisus ir spalva geltona buvo doh.gif  Bet jei sakot,kad labai gera reikes pasitaikius progai nusipirkti  bigsmile.gif

Man kitos Nivea savaiminio įdegio priemonės nepatiko, visas išbandžiau. Bent jau man geriausia - ši.
O iš tų, kurie palaipsniui suteikia įdegį, bent jau man geriausias šis:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(metamorphosis @ 2011 05 25, 00:03)
Man kitos Nivea savaiminio įdegio priemonės nepatiko, visas išbandžiau. Bent jau man geriausia - ši.
O iš tų, kurie palaipsniui suteikia įdegį, bent jau man geriausias šis:
user posted image

Sutinku del GARNIER, man irgi labai patinka (tamsesnio atspalvio), tik paskutiniu metu retai, kur ji randu g.gif
Atsakyti
QUOTE(metamorphosis @ 2011 05 24, 23:03)
Man kitos Nivea savaiminio įdegio priemonės nepatiko, visas išbandžiau. Bent jau man geriausia - ši.
O iš tų, kurie palaipsniui suteikia įdegį, bent jau man geriausias šis:


O man Dove tamsesnei odai geresnis,malonesnis kvapas,Garnier per intensyvus buvo ir efektas labiau patinka. Praeita vasara tepliojausi tepliojausi Garnier,bet nusibodo,nes vos matesi idegis,galvojau isvis daugiau nepirksiu tu palaipsniu, kadangi nesideginu tai man visi savaiminai slipniau veikia,del to vis renkuosi kuris cia geresnis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 25 gegužės 2011 - 10:26
QUOTE(kaledukas @ 2011 05 25, 08:19)
Sutinku del GARNIER, man irgi labai patinka (tamsesnio atspalvio), tik paskutiniu metu retai, kur ji randu  g.gif

Kaip keista, aš maniau, kad jų tik vieno tamsumo būna, niekur nemačiau kelių rūšių, visad perku vieną ir tą patį, net neradau, kur būtų parašyta, jog skirtas tamsesnei ar šviesesnei odai g.gif
Papildyta:
QUOTE(white kitty @ 2011 05 25, 11:26)
O man Dove tamsesnei odai geresnis,malonesnis kvapas,Garnier per intensyvus buvo ir efektas labiau patinka. Praeita vasara tepliojausi tepliojausi Garnier,bet nusibodo,nes vos matesi idegis,galvojau isvis daugiau nepirksiu tu palaipsniu, kadangi nesideginu tai man visi savaiminai slipniau veikia,del to vis renkuosi kuris cia geresnis ax.gif

Beje, ta Nivea želė irgi turi specifinį kvapą ax.gif Bet po pirmo prausimosi aš to kvapo nebeužuodžiu biggrin.gif
Dove priemonės apskritai nepatinka, jaučiasi kažkoks dusinantis muilo kvapas, net nemoku apibūdinti, aš visad pradedu čiaudėti, gal alergija g.gif
Aš, matyt, baltesnė už jus, nes man Garnier gana tamsų atspalvį suteikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(metamorphosis @ 2011 05 25, 14:44)
Beje, ta Nivea želė irgi turi specifinį kvapą ax.gif Bet po pirmo prausimosi aš to kvapo nebeužuodžiu biggrin.gif
Dove priemonės apskritai nepatinka, jaučiasi kažkoks dusinantis muilo kvapas, net nemoku apibūdinti, aš visad pradedu čiaudėti, gal alergija g.gif
Aš, matyt, baltesnė už jus, nes man Garnier gana tamsų atspalvį suteikia smile.gif


Na del kvapo visiems skirtingai,o del atspalvio manau kaip tik jus tamsesne,nes kuo tamsesne odos spalva tuo intensyvesnis savaiminio atspalvis gaunasi ax.gif
Atsakyti