Įkraunama...
Įkraunama...

Bamba

Kas tai per kūno vieta energetine prasme? Ar iš tiesų blogai nešioti auskarą bamboje? Iš kur apsiradęs tas bambos pravėrimas?
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2011 05 25, 21:46)
Kas tai per kūno vieta energetine prasme? Ar iš tiesų blogai nešioti auskarą bamboje? Iš kur apsiradęs tas bambos pravėrimas?


Saulės rezginys, viena iš labiausiai pažeidžiamiausių vietų (kita- kaklo užpakalinė dalis). Jei veriesi auskarą sau ir savo vyrui grožėtis, mano nuomone, viskas tvarkoje. Jei visiems rodai savo nuogą bambą- esi tiesiog savižudė.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 05 25, 22:51)
Saulės rezginys, viena iš labiausiai pažeidžiamiausių vietų (kita- kaklo užpakalinė dalis).

Saules rezginys ne bamboje schmoll.gif Jis tarp krutinkaulio ir bambos. Sita zino kiekvienas, vartes 8 klases biologijos vadoveli cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 05 25, 22:51)
Saulės rezginys, viena iš labiausiai pažeidžiamiausių vietų (kita- kaklo užpakalinė dalis). Jei veriesi auskarą sau ir savo vyrui grožėtis,  mano nuomone, viskas tvarkoje. Jei visiems rodai savo nuogą bambą- esi tiesiog savižudė.

kas bloga gali nutikti nuo bambos rodymo? Skirtumas ar su auskaru ją kiti mato, ar be auskaro yra koks nors? Ir ar kaklo taip pat geriau niekam nerodyti?
sena pažįstama, čia matyt daugiau susiję su kokiais nors meridianų rezginiais, o gal šiaip kokia paslėpta reikšmė, nes kaip saulė viena ir labai svarbi, saulės sistemos centras, taip ir bamba va net ir lietuvių kalboje yra posakis "jaučiasi pasaulio bamba" ir pan.
Žodžiu susidomėjau, kas ta bamba ir kaip su ja dera elgtis blush2.gif Papasakokit, kas ką žinot ir kam negaila pasidalinti informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 05 26, 06:45)
Saules rezginys ne bamboje schmoll.gif Jis tarp krutinkaulio ir bambos. Sita zino kiekvienas, vartes 8 klases biologijos vadoveli cool.gif


Nuo kada biologijos vadovėliuose atsirado terminas "saulės rezginys"? Nuėjau ir paklausiau savo sūnų (devintoko ir septintoko). Jie sako, kad tokio termino iš savo biologijos mokytojos nėra girdėję, o girdėję iš draugų, kai šnekama apie muštynes.
Ir ar aš parašiau, kad saulės rezginys yra bamboje? Parašiau, kad tai yra pažeidžiamiausia vieta. O ten, kur bamba, yra bambos čakra.
Tai yra vieta, prie kurios prisisiurbia vampyrų čiuptuvai, kurią lengvai pažeidžia kerai (o tai gali būti paprasčiausi pavydūs moterų arba alkani vyrų žvilgsniai).
Visai nesvarbu, ar yra auskaras bamboje, ar ne, bet pilvas turėtų būti uždengtas. O blizgantis auskaras tik dar labiau atkreipia dėmesį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 26 gegužės 2011 - 17:30
QUOTE(vaižgantė @ 2011 05 26, 18:29)
Nuo kada biologijos vadovėliuose atsirado terminas "saulės rezginys"? Nuėjau ir paklausiau savo sūnų (devintoko ir septintoko). Jie sako, kad tokio termino iš savo biologijos mokytojos nėra girdėję, o girdėję iš draugų, kai šnekama apie muštynes.



Saules rezginys (lot. plexus solaris) – vegetacinės nervų sistemos dalis, esanti tarp krūtinkaulio ir bambos. Šis darinys dėl savo vidinio nervų skaidulų susipynimo veikia visus pilvo ertmėje esančius organus: skrandį, žarnyną, kepenis su tulžies pūsle, vidaus sekrecijos liaukas, kasą, lytines liaukas.

Atsakyti
QUOTE(Kiera @ 2011 05 26, 18:00)
Saules rezginys (lot. plexus solaris) – vegetacinės nervų sistemos dalis, esanti tarp krūtinkaulio ir bambos. Šis darinys dėl savo vidinio nervų skaidulų susipynimo veikia visus pilvo ertmėje esančius organus: skrandį, žarnyną, kepenis su tulžies pūsle, vidaus sekrecijos liaukas, kasą, lytines liaukas.


Jei tas terminas yra, matyt, per pamokas mano vaikai zuikius gano. Bet svarbu, kad žino.
Bet tema ne apie tai.
Gal būtų galima pateikti mokslinį bambos apibrėžimą? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 26 gegužės 2011 - 18:27
QUOTE(vaižgantė @ 2011 05 26, 19:26)
Jei tas terminas yra, matyt, per pamokas mano vaikai zuikius gano. Bet svarbu, kad žino.
Bet tema ne apie tai.
Gal būtų galima pateikti mokslinį bambos apibrėžimą?  bigsmile.gif


vesicula umbilicus (bamba)-Virkštelė, bambagyslė – virvelės pavidalo darinys, jungiantis placentą su vaisiumi. Virkštelę sudaro dvi arterijos, viena vena, jas supa drebutinis audinys, kurį daugiausia sudaro - hialurono rūgštis. Ji būna apie 50–60 cm ilgio. Pro virkštelės kraujagysles vaisius gauna iš motinos organizmo deguonies ir maisto medžiagų. Kartais nėštumo ar gimdymo metu virkštelė gali apsivynioti apie vaisiaus kūno dalį (ranką, koją ar kaklą), tuomet sutrinka vaisiaus vystymasis ir jis gali žūti. Bamba- virkstelės liekana
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiera: 26 gegužės 2011 - 19:09
QUOTE(vaižgantė @ 2011 05 26, 18:29)
Nuo kada biologijos vadovėliuose atsirado terminas "saulės rezginys"? Nuėjau ir paklausiau savo sūnų (devintoko ir septintoko). Jie sako, kad tokio termino iš savo biologijos mokytojos nėra girdėję,

Reikėjo klausti pas fizruką lotuliukas.gif O dėl auskaro, tai jis bus svarbus tiek, kiek jį sureikšminsit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2011 05 26, 20:26)
Reikėjo klausti pas fizruką lotuliukas.gif O dėl auskaro, tai jis bus svarbus tiek, kiek jį sureikšminsit ax.gif


Ir aš taip galvoju. Aš jį turiu penkti metai. Man patinka. Bet plika bamba būnu nebent baseine, prie jūros ar ežero...
Atsakyti
o tai jau ten - prie juros ar ezero - rodytis plikabambei - ne savizudybe?... hi hi rolleyes.gif tongue.gif P.S. Energetiniai vampyai nesnaudzia niekada!
Atsakyti
Bamba, ir pilvo vieta aplink bambą, yra energetiniai sielos vartai. Čia yra meridianų centras, per jį teka gyvybingoji universalioji energija.

Auskaras niekaip neįtakoja tavo energijos centro veiklos.
Atsakyti