Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

Nu ką gi. Tęsiam. Vandenės-pleputės.

Aš tai domiuosi daug ko, bet tikrai nei viename nesu profė. man svarbiausia prakąsti esmę, bet nebūtinai siekti tame reikale aukštumų. Nu neįdomu tiesiog. nes aš žinau kaip ką daryti, kad pasiekti tame aukščiausią rezultatą ir man to pakanka. Žinojimo kaip ką daryti. O jeigu jau žinai - tai kam leisti laiką, kad įsitikinti dar kartą? biggrin.gif Juk tiek dar neišrastų dalykų ir temų... rolleyes.gif

Aushrita, dievas su tavim. putuokis sau toliau ir prisigalvok toliau. ne motais. beje, tu klausei vandenių nuomonės - ją ir gavai. o tai, kad ieškojai pritarimo savąjai nuomonei - čia jau nebe niekieno bėda, tik tavoji. Ir iš kokios pusės aš dar turėjau tau atsakyti? iš tavosios/ aišku, dėstau vien tik savo nuomone ir vien tik iš savo varpinės ir vien tik savo mintis. Neįsivaizduoju, kaip galėčiau išdėstyti kitų mintis... Kvaila juk.
Atsakyti
“Apie tuos, kurie gimsta per pūgas…”

user posted image
sausio 21 – vasario 19
Atsakyti
Velnias, sukūriau temą ir aš biggrin.gif Nu tai gal metuos aną į favoritus ir kai prikalbėsim šitą, galėsim anoj tęst. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 31, 12:35)
Aushrita, dievas su tavim. putuokis sau toliau ir prisigalvok toliau. ne motais. beje, tu klausei vandenių nuomonės - ją ir gavai. o tai, kad ieškojai pritarimo savąjai nuomonei - čia jau nebe niekieno bėda, tik tavoji. Ir iš kokios pusės aš dar turėjau tau atsakyti? iš tavosios/ aišku, dėstau vien tik savo nuomone ir vien tik iš savo varpinės ir vien tik savo mintis. Neįsivaizduoju, kaip galėčiau išdėstyti kitų mintis... Kvaila juk.

o argi as putojuos doh.gif As savo nuomone pasakiau,jus savo,nu ir vsio,musu nuomones nesuejo,nu ir ka dabar,neimu as i galva,o jums sekmes plepant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2011 05 31, 12:39)
Velnias, sukūriau temą ir aš biggrin.gif Nu tai gal metuos aną į favoritus ir kai prikalbėsim šitą, galėsim anoj tęst. biggrin.gif
Kur? As specialiai ieskojau ir neradau.


QUOTE(Aushrita @ 2011 05 31, 19:06)
o argi as putojuos  doh.gif As savo nuomone pasakiau,jus savo,nu ir vsio,musu nuomones nesuejo,nu ir ka dabar,neimu as i galva,o jums sekmes plepant  4u.gif

Ne jums man aiskinti ka man daryti. nes as galiu pasakyti kur jums eiti.

P.S. vandenes, mes ka tik stebejome tipini vandenio ir avino bendravima. tiesiog darni seima rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 01 birželio 2011 - 09:39
joa, džiaugiuosi kad mano aplinkoje tokių nėra biggrin.gif
Atsakyti
Tai ka Vandeniai ir Avinai sitaip nesueina? unsure.gif Dabar kaiptik pradejau artimai bendrati su vienu Avinu,[As Vandene] atrodo, kad puikiai sutariam ir viens kita suprantam biggrin.gif Abu vertinam teisybe, nuosirduma, kas man asmeniskai santykiuose yra svarbiausia rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Enigma: 02 birželio 2011 - 10:56
Iskilo toks klausimas - Ar jus, vandenes (arba jusu vyrai vandeniai), esate drasus zmones?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besišypsanti: 03 birželio 2011 - 10:47
Nia siaip as tai nepasizymiu ypatinga drasa ar narsumu mastau.gif Bet siaip priklauso nuo situacijos, jei kazkas atsitinka mano brangiam zmogui tai galiu viska ax.gif
Ziurint kokioje situacijoje ta drasa turi pasireiksti? mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai nedrasi blush2.gif bet jei aplinkybes privercia tai galiu but drasi smile.gif
Atsakyti
Aš ir nesu drąsi g.gif Tik kartais, kai jau labai labai viskas sukyla ir matau, kad šalia manęs vyksta kokia neteisybė ar pan. tada jau drąsiai, nepaisant nieko, kažką pasakau ar padarau.
Atsakyti
na aš kaip ir dauguma atsakė, jei aštri situacija, kai kraujas užverda, galiu būti ir netgi labai drąsi
Atsakyti