Įkraunama...
Įkraunama...

Airiški nėriniai

Darbuojamės toliau wink.gif
pirmoji tema
antroji tema
trečioji tema

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

apie nėrinius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 31 gegužės 2011 - 13:49
Va kaip La Perla gražiai "trinktelėjo" temos užbaigimui thumbup.gif wub.gif Nors aš ir vėl norėčiau tankesnio tinklelio mažoms mergytėms Turėtų labai gražiai žiūrėtis toks nėrinys ant suaugusios moters wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 05 31, 10:59)
saliui tai tokie tarpukai tinka,bet vat mazosios suknytei noretusi be tokiu dideliu tarpu,kad butu kazkaip smulkiau sunerta ax.gif
bet kiek darbelio bigsmile.gif  doh.gif kiek motyvu is viso? neskaiciavai?

būčiau tinkleliu sujungus, ale laikas spaudė, tai brydėm greičiau buvo. Kiek motyvų neskaičiavau, bet nemažai gavos tai tikrai
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 05 31, 14:57)
Va kaip La Perla gražiai "trinktelėjo" temos užbaigimui  thumbup.gif  wub.gif Nors aš ir vėl norėčiau tankesnio tinklelio mažoms mergytėms Turėtų labai gražiai žiūrėtis toks nėrinys ant suaugusios moters wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Lace,spec tau mano pasistumejimas biggrin.gif i virsu matosi,kad tankeja ir mane tai dziugina.toliau varysiu sijonine dali iki (.)(.) airiskais neriniais bigsmile.gif
ir tikriausiai pasuknele bus sviesesne,nes graziau atrodo,negu paskutinej foto ant rusvos.na bet cia jau veliau smile.gif siulai dar irgi nekaisioti

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 06 01, 19:15)
Lace,spec tau mano pasistumejimas biggrin.gif i virsu matosi,kad tankeja ir mane tai dziugina.toliau varysiu sijonine dali iki (.)(.) airiskais neriniais bigsmile.gif
ir tikriausiai pasuknele bus sviesesne,nes graziau atrodo,negu paskutinej foto ant rusvos.na bet cia jau veliau smile.gif siulai dar irgi nekaisioti



spyris į užpakalį doh.gif greitai tau gaunasi unsure.gif O tu čia darai iš vienodų elementų? g.gif Nesuprantu dar viso tavo užmanymo, bet šiaip gražiai žiūrisi tamsus lino nėrinys ant šviesaus lino thumbup.gif

reikia ir man susikaupti, pasistūmėti į priekį ir ką nors parodyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 06 01, 19:14)
spyris į užpakalį doh.gif greitai tau gaunasi unsure.gif O tu čia darai iš vienodų elementų?  g.gif Nesuprantu dar viso tavo užmanymo, bet šiaip gražiai žiūrisi tamsus lino nėrinys ant šviesaus lino thumbup.gif

reikia ir man susikaupti, pasistūmėti į priekį ir ką nors parodyti cool.gif

i virsu mazejancias pyneles darau wink.gif o jungiu paskutine eile nerdama
parodyk ir savo pasistumejima mirksiukas.gif kai pasistumesi smile.gif
Atsakyti
fasonas sukneles kazkas panasaus i toki:apacia platesne,paskui i virsu siaureja.o virsu planuoju tankesni panerti,neairinsiu turbut

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 06 02, 00:14)
fasonas sukneles kazkas panasaus i toki:apacia platesne,paskui i virsu siaureja.o virsu planuoju tankesni panerti,neairinsiu turbut


ech, o kur gauti tokios figūros schemą? doh.gif

Tai aš stumiuosi kasdien - po kokius du-tris kvadratinius centimetrus maždaug oh biggrin.gif Nes prisėst galiu tik kai mažė miega, o ji kažkodėl miega vis mažiau. unsure.gif O kai nemiega, tai labai nori man padėti gėlytes pakomponuoti (tik prieš tai paragauti reikia) biggrin.gif

Olaiva, o koks tavo terminas?
Papildyta:
Vis pasižiūriu į tavo įdėtą suknelės nuotrauką, bandau vizualizuoti taviškę - gražu wub.gif Vienintelio dalyko nesugalvoju - viršaus rašto, man kažkaip negražu tokioms nėriniuotos suknioms viršus paprastais stulpeliais su vienu užmetimu. Kažkaip iš karto padaro tokį bobutišką vaizdą iš tarybinių laikų mezgimo žurnalų cool.gif

Aš savo suknytei viršų ketinu daryti airišką tik žymiai tankiau ir mažesnius elementus jungsiu, matyt teks brydėmis daryti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 06 02, 07:45)
ech, o kur gauti tokios figūros schemą? doh.gif

Tai aš stumiuosi kasdien - po kokius du-tris kvadratinius centimetrus maždaug oh  biggrin.gif Nes prisėst galiu tik kai mažė miega, o ji kažkodėl miega vis mažiau.  unsure.gif O kai nemiega, tai labai nori man padėti gėlytes pakomponuoti (tik prieš tai paragauti reikia) biggrin.gif

Olaiva, o koks tavo terminas?
Papildyta:
Vis pasižiūriu į tavo įdėtą suknelės nuotrauką, bandau vizualizuoti taviškę - gražu wub.gif Vienintelio dalyko nesugalvoju - viršaus rašto, man kažkaip negražu tokioms nėriniuotos suknioms viršus paprastais stulpeliais su vienu užmetimu. Kažkaip iš karto padaro tokį bobutišką vaizdą iš tarybinių laikų mezgimo žurnalų  cool.gif

Aš savo suknytei viršų ketinu daryti airišką tik žymiai tankiau ir mažesnius elementus jungsiu, matyt teks brydėmis daryti. unsure.gif

per si menesi turiu butinai nunerti,nes liepos pirma savaite pasuknele sius

o as virsu turbut punelem su pumpuriukais darysiu,tik su labai mazais tarpukais

maniskiai jau man "nebepadeda" rankdarbiaujant smile.gif

o del figuros,tai galim urmu tokia pirkti smile.gif as del to ir megstu tokius modeliukus,kur po papuasais buna durimas,tada ar kokia juostele,ar tiesiog paplateja vos vos,kad lasiniuocio ant liemens nesimatytu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 02 birželio 2011 - 09:08
QUOTE(Olaiva @ 2011 06 02, 09:00)

as del to ir megstu tokius modeliukus,kur po papuasais buna durimas,tada ar kokia juostele,ar tiesiog paplateja vos vos,kad lasiniuocio ant liemens nesimatytu biggrin.gif

thumbup.gif ir as tokius modelius megstu drinks_cheers.gif nors per "neapsiziurejima" nusineriau viena siaura suknute tai dabar paskata su tais "lasiniuociais" susitvarkyti lotuliukas.gif juokinga visiems kad pirma nusineriau suknele o dabar stengiuosi kad ji ant manes graziai atrodytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 06 02, 09:33)
thumbup.gif  ir as tokius modelius megstu  drinks_cheers.gif  nors per "neapsiziurejima" nusineriau viena siaura suknute tai dabar paskata su tais "lasiniuociais" susitvarkyti  lotuliukas.gif  juokinga visiems kad pirma nusineriau suknele o dabar stengiuosi kad ji ant manes graziai atrodytu  smile.gif

svarbu,kad tikslas kabo spintoj,tai smagiau ir stengtis smile.gif
na man labai susitraukti butu sudetinga,nebent stebuklingos pedkelnes ,kur iki ausu,pagelbetu lotuliukas.gif
Atsakyti