Įkraunama...
Įkraunama...

Dieta sportuojant

Sveiki,
man visad taip nutinka - kai tik pradedu sportuoti, auga kūno svoris. Šiaip tai sportuoti labai mėgstu, tačiau kas pusę metų visad darau pertrauką. Va būtent tos pertraukos metu ir netenku kokių poros kg. kai tik pradedu sportuot - oer mėnesį priaugu po 1 kg ir tai tikrai ne raumenys... Tikriausiai taip atsitinka dėl to, kad pradėjus sportuot mano alkis labai padidėja - suvalgau žymiai daugiau. Todėl mano atveju klausimas yra šiek tiek paradoksalus - ką daryti kad galėčiau mėgautis ir sportu ir gražia figūra?
Atsakyti
Ir man praverstu kokia gera dieta, nes panasiai kaip Ralucai,pradedu sportuot ir svoris ne krist ( kaip ipastai turetu buti), o auga ( net nervai ima), dedi pastangas, o cia tau, kad nori. sad.gif ir jokiu raumenu nesimato, tik lasiakai cry.gif kuriu taip sunku atsikratyti ir tada dar labiau numusa upas tas sportas kai nepadeda
Atsakyti
4u.gif siulyciau isbraukti angliavandenius:bulves,duona,saldumynus.Valgyti daugiau troskinto ir virto maisto ir isalkus-atsigerti,o ne pavalgyti;)
Atsakyti
nepamirsti vartoti pakankamai baltymu - keisti tam tikra dali angliavandeniu baltymais.

jei sportuojama intensyviai, butu galima pagalvot apie specialius baltyminius kokteilius...
Atsakyti
Kalbėjau su treneriu šia tema, jis sakė nesijaudinti, dėl to, taigi raumenys sveria daugiau nei lašiniai smile.gif aš taip pat nematau rezultatų, gal per greitai to noriu ? g.gif , o ir nereiškia, kad po sporto kai pakyla apetitas (ypač man blush2.gif ) reikia kirsti karbonadus, reikia išgerti baltyminį kokteilį, ar liesą jogurtą cool.gif nors karbonado norisi labiau... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(pamaiva-22 @ 2006 03 03, 01:33)
4u.gif siulyciau isbraukti angliavandenius:bulves,duona,saldumynus.Valgyti daugiau troskinto ir virto maisto ir isalkus-atsigerti,o ne pavalgyti;)

na kiek žinau, g.gif intensyviai sportuojant angliavandenių atsisakyti nederėtų
Papildyta:
QUOTE(Kita @ 2006 03 03, 01:11)
Ir man praverstu kokia gera dieta, nes panasiai kaip Ralucai,pradedu sportuot ir svoris ne krist ( kaip ipastai turetu buti), o auga ( net nervai ima), dedi pastangas, o cia tau, kad nori. sad.gif  ir jokiu raumenu nesimato, tik lasiakai  cry.gif  kuriu taip sunku atsikratyti ir tada dar labiau numusa upas tas sportas kai nepadeda


na nesakyk, kad raumenų neturi biggrin.gif sportuojant jie vistiek sutvirtėja mirksiukas.gif tik trupučiuką dar kantrybės ir galėsi mėgautis savo idealia figūrėle, svarbiausiai nesustoti sportavus mirksiukas.gif sėkmės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jola24: 14 kovo 2006 - 21:03
na taip, angliavandeniu aisku atsisakyt nereikia. bet raumenys daugiau gaminasi is valgomu baltymu, o baltymu motrishkos kazkaip megsta pamazint ir neprivalgyt, bent jau is mano patirties. Ir baltymai - tai ne tik karbonadas, bet ir sojos gaminiai, vista/zuvis, pupeles, riesutai ir t.t.

geriausia suvalgyt angliavandeniu pries treniruote, tada prideda energijos. po treniruotes - baltymai raumenims gamint.
Atsakyti
Nezinau, gal tai kam nors pades numalsinti alki. Pavyzdziui as, pries pradedant pietaut, suvalgau daugiau salotu ar darzoviu,nes po to valgai zuvi ar mesa, ar paukstiena... Vienu zodziu, suvalgius daugiau salotu ar darzoviu, po to maziau besuvalgai visa kita likusi maista, ar tai butu mesa, ar paukstiena, ar makaronai...... Ir soti jautiesi, ir sveika. Be to, valgant niekada neuzsigeriu ir maziausiai 2 val po valgio dar negeriu nieko. Atsigeriu pries valgi. Beje, geriau gerti silta vandenuka, o ne salta, nes neapsunkina organizmo.
Papildyta:
Be to, kam patinka makaronai, tai rinkites geriau ruduosius, nes jie yra sveikisni ir maziau eina i kuna. Rudieji ryziai taip pat.
Atsakyti
as irgi vargstu del tu kg blush2.gif trenere patare 1val.pries treniruote ir 2val.po nieko nevalgyti nono.gif pries tai as ir 2val.galiu buti nevalgius,bet po doh.gif labai sunku istvert.
Atsakyti
Sunku susigaudyti su tais kg doh.gif
Pvz visi sako, kad valgyti reikia dažnai po mažomis porcijomis, maždaug kas 2-3h. Taigi labai stebiuosi, kai treneris liepia nevalgyt 1h prieš ir 2h po treneruotės. Sumoj gaunasi 4h be maisto g.gif Tuomet ir medžiagų apykaita gali sulėtėti... doh.gif
Taip pat man labai įdomu kodėl vis gi tie kg auga, pradėjus sportuot. Visi sportininkai sako: "Nepergyvenk, raumenys sunkesni už lašinius, reikia žiūrėt į apimtys". Tai tada labai įdomu kiek gi sveria mūsų raumeningosios trenerės? g.gif Ir kas keisčiausia, labai pergyvenam, kad tik neprisiaugintumėm nereikalingų raumenų ir neatrodytumėm kaip vyrai. Ir čia pasigirsta nuraminimas: "Nebijokit, pas moterys labai mažai išsiskiria medžiagos, kuri skatina raumenų augimą. Jums reikėtų gert papildomus papildus..." Tai vis gi, jei pas mus nesigamina raumenys, ar bent jau labai sunkiai, tai kodėl mūsų svoris didėja? Reiškias jokie raumenys čia neauga, o pakilęs apetitas daro savo? doh.gif Užburtas ratas verysad.gif
Atsakyti
kad atsisakius visokių miltinių produktų svoris mažėja, tai taip. pati neprisiruošiu pabandyt, nes neturiu tiek valios blush2.gif tačiau savo akimis mačiau, kaip vyras per 3 sav lengvai numetė 6kg 4u.gif pasakysiu ką valgė, nes trumpesnis sąrašas bus: daržovės, vaisiai, salotos (be jokių majonezų ir grietinių aišku wink.gif ), vištiena (nepamenu ar jautieną valgė) ir viskas ax.gif Dar gėrė kažkokius kokteilius ir piliules sportuojantiems iš Universal ar kokios ten serijos... sportavo berods 3k per sav...
bandau atsisakyti duonos.. bet vis sukremtu kokį sausainį kurį nuperku vaikui blush2.gif ir apskritai, jei sugalvoju, kad man kažko negalima, užsinoriu beprotškai doh.gif
Šiaip alkį malšinu vandenuku šiek tiek šiltu... kava ir cigarete blush2.gif (nors čia tai nelabai gerai...) pusryčių negaliu valgyt, bet pietus stengiuosi valgyti tuo pačiu metu, tik kartais pamažinu porcijas wink.gif
Atsakyti