Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos Atžalyno darželis

sveiki man idomi jusu nuomone apie Atžalyno darželi (panevežio gatweje Klaipedoje)nes pati jau noriu užrasyti sawo dukryte ax.gif
Atsakyti
[quote=Kiaraa,2006 03 02, 21:53]
sveiki man idomi jusu nuomone apie Atžalyno darželi (panevežio gatweje Klaipedoje)nes pati jau noriu užrasyti sawo dukryte ax.gif
[/quote

Atžalyną lankė sūnus (seniai tai buvo) biggrin.gif auklėtoja buvo Regina, auklytė Danutė. Man jos abi thumbup.gif Buvo daug renginių, vaidinimų, grupėj daug gerų žaislų. Būdavo rinkliavos ir iš jų pirkdavo. Man patiko. Dabar užrašiau ir dukrą.
Atsakyti
QUOTE(Kiaraa @ 2006 03 02, 20:53)
sveiki man idomi jusu nuomone apie Atžalyno darželi (panevežio gatweje Klaipedoje)nes pati jau noriu užrasyti sawo dukryte ax.gif

As girdejau apie ji gerus atsiliepimus. Pati noriu duoti sunu nuo rudens, bet kad direktore sake vietu nera schmoll.gif Nezinau gal reikia patept g.gif tada gal atsiras. Gal kuri buvot susidurusi su sia problema g.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif Kažko užmiršta ši tema. O man jau labai aktuali g.gif Prašau, mamyčių, kurių vaikučiai lanko šį darželį, pasidalinkit savo patirtimi. smile.gif
Atsakyti
smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pretori @ 2009 01 31, 15:01)
Sveiki  smile.gif  Kažko užmiršta ši tema. O man jau labai aktuali  g.gif  Prašau, mamyčių, kurių vaikučiai lanko šį darželį, pasidalinkit savo patirtimi.  smile.gif

Dauguma šio darželio mamyčių bendrauja Klaipėdos darželių temoje. Gal ten rasite atsakymus į Jums aktualius klausimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū smile.gif Reiks užsukti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki,
mes lankome "atzalyno" darzeli. Mano mazylio grupes aukletojomis esu patenkinta, o vyresniojo ne. Siaip labai priklauso i kokia grupe papulsit. Jei eisite i lopsi, tai bus arba "Riesuteliu" grupe arba "kisuciu". As rinkciausi "kiskiu" grupe, nes ten geresnes aukletojos, daugiau laisves vaikui ir maziau suvarzymu negu "Riesuteliuose".
Atsakyti
sveikos mamytes.as taipat planuoju stoti ten i eile,nors mums tik 4men,bet sako pats laikas. nes pvz gintareli tik 2012m yra dar laisvu vietu,bet ten reikalinga pazyma is daktaro. schmoll.gif na vakar buvau paziureti atzalyno,nelabai patiko kad priepat gatve ir tustokas pasirode,na bet neblogu atsiliepimu skaiciau temoje klp.darzeliai. ir seip viena forumiete_ Baltike,ten du sunelius veda ir gana patenkinta. thumbup.gif bet dar skaiciau,kad ten daug vaiku grupese,tai saltu laikotarpiu galima daugiau ligu pasigauti doh.gif na bet namines gelytes irgi augint nesinori. ka padarysi kad su vaiku darzeliais problema unsure.gif
Atsakyti
as tik gerus atsiliepimus girdejau,bet man idomu vienas dalykas,eisiu su direktore apie grupes kalbetis ir t.t. na ir reiks patept bigsmile.gif gal kas zino ka ji megsta ,na is gerimu biggrin.gif o gal nepriima biggrin.gif (ka cia gali zinot)
parasykite kas ka zinote 4u.gif
Atsakyti
na apie direktore kiek teko is savo patirties ir is pazystamu rato, tai kysiu nelabai priima.(na nebent pasirodem nepatikimos smile.gif
Atsakyti
va kaip rolleyes.gif kazkaip keista biggrin.gif siais laikais nieko neimti lotuliukas.gif
Gal kas dar zinote,parasykite, kokia kitu mamyciu patirtis 4u.gif
Atsakyti