Įkraunama...
Įkraunama...

santykiu krize net nepradejus gyventi

Papasakosiu savo situacija, kuri mane labai neramina... tikiuosi sulaukti Jusu komentaru..

draugaujame su vaikinu 3 metus, kartu ar negyvename. Taciau jau esame dideleje krizeje ... kartu priejome nuomones, kad musu santykiai visiskai atsale, nors dar mylime vienas kita.Pykstames mazai, kartu praleidziame nemazai laiko, taciau mes nesudominame vienas kito, mylimes kazkur i menesi karta. Jis labai jau abejingas. Jam dabar sunkus metas, bet man ir reikia meiles ir demesio... Kalbejomes, tvirtina, kad as nekalta ir pan. pasiuliau skirtis, jis nesutinka, sako kad cia lengviausia iseitis. As ji labai myliu, jis yra labai man geras ir jau nebeisivaizduoju gyvenimo atskirai. Nebezinau , kaip elgtis..
Atsakyti
Gal nuvykit į kelionę, nustebinkit vienas kitą maloniomis smulkmenomis. Galų gale duokit vienas kitam po savaitę ramybės. Daugybė dalykų gali padėti. Pabandykit išsiaiškinti, ar tai, ką jaučiat vienas kitam tikrai yra meilė, o ne tik prisirišimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(4love @ 2011 06 06, 22:12)
Papasakosiu savo situacija, kuri mane labai neramina... tikiuosi sulaukti Jusu komentaru..

draugaujame su vaikinu 3 metus, kartu ar negyvename. Taciau jau esame dideleje krizeje ... kartu priejome nuomones, kad musu santykiai visiskai atsale, nors dar mylime vienas kita.Pykstames mazai, kartu praleidziame nemazai laiko, taciau mes nesudominame vienas kito, mylimes kazkur i menesi karta. Jis labai jau abejingas. Jam dabar sunkus metas, bet man ir reikia meiles ir demesio... Kalbejomes, tvirtina, kad as nekalta ir pan. pasiuliau skirtis, jis nesutinka, sako kad cia lengviausia iseitis. As ji labai myliu, jis yra labai man geras ir jau nebeisivaizduoju gyvenimo atskirai. Nebezinau , kaip elgtis..


O ką jūs savo egoistišku užpakaliu padarėte dėl judviejų santykių? Ar bent jau dėl jo "sunkaus meto"?
Atsakyti
Norint issaugoti santykius, reikia abiem dirbti ta linkme.
Atsakyti
as stengiuosi ir labai daug, bet kartais jau pavargsti stengtis ir norisi, kad kitas zmogus daugiau pasistengtu
Atsakyti
QUOTE(4love @ 2011 06 07, 11:01)
as stengiuosi ir labai daug, bet kartais jau pavargsti stengtis ir norisi, kad kitas zmogus daugiau pasistengtu


Ką konkrečiai padarėt dėl santykių?
Atsakyti
QUOTE(4love @ 2011 06 07, 11:01)
as stengiuosi ir labai daug, bet kartais jau pavargsti stengtis ir norisi, kad kitas zmogus daugiau pasistengtu

stengimasis tai sedejimas ir namioku metymas?
jei ko nori sakai tiesiai sviesiai...vyrai nesupranta uzuomenu
jei nori demsio apipilk ji demesiu,jei tu ji apkabinsi jis apkabins tuo momentu tave..
Atsakyti
gal kita susirado smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Provance @ 2011 06 08, 20:34)
gal kita susirado  smile.gif



Klausiau, sako, kad tikrai ne. Nes kitaip su manimi nebutu smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(4love @ 2011 06 09, 13:59)
Klausiau, sako, kad tikrai ne. Nes kitaip su manimi nebutu smile.gif))


Jūs naivi ir juokinga. Manot, kad vyrai visada sako tiesą? Manot, kad nebūna iškart su dviem, trim moterim? Oi, nematėt gyvenimo dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(4love @ 2011 06 06, 22:12)
Papasakosiu savo situacija, kuri mane labai neramina... tikiuosi sulaukti Jusu komentaru..

draugaujame su vaikinu 3 metus, kartu ar negyvename. Taciau jau esame dideleje krizeje ... kartu priejome nuomones, kad musu santykiai visiskai atsale, nors dar mylime vienas kita.Pykstames mazai, kartu praleidziame nemazai laiko, taciau mes nesudominame vienas kito, mylimes kazkur i menesi karta. Jis labai jau abejingas. Jam dabar sunkus metas, bet man ir reikia meiles ir demesio... Kalbejomes, tvirtina, kad as nekalta ir pan. pasiuliau skirtis, jis nesutinka, sako kad cia lengviausia iseitis. As ji labai myliu, jis yra labai man geras ir jau nebeisivaizduoju gyvenimo atskirai. Nebezinau , kaip elgtis..


O kas tuomet, anot jo, yra kaltas dėl atšalusių santykių? Man pats požiūris atrodo keistas. Skirtis lengviausia išeitis, bet vis tiek nieko kito nedaro. Siūlau kalbėtis daug ir išsiaiškinti, kas negerai. Gal kokie sunkumai darbe prispaudė ar mintys slegia, nes būtent Jūs drauge tai ir galite įveikti, padėti jam. O gyventi taip, kaip dabar, tai tikrai ne išeitis...
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2011 06 09, 14:33)
Jūs naivi ir juokinga. Manot, kad vyrai visada sako tiesą? Manot, kad nebūna iškart su dviem, trim moterim? Oi, nematėt gyvenimo dar biggrin.gif


As nesu naivi ir juokinga smile.gif puikiai suprantu, kad vyrai daug ka nuslepia. Tik pacitavau jo zodzius smile.gif
Bet kaip sakoma, nepagautas ne vagis smile.gif
Atsakyti