Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(zuzanele @ 2011 06 09, 19:06)
Nuo ateinančių mokslo metų nebus galima vertinti lygiais, ženklais... Todėl mes keisim į kitokias knygeles. Nežinau kokias jūs naudojat iš knygyno ax.gif

Iki šiol naudojom iš knygyno... ax.gif toliau nežinau jau kaip bus... g.gif

QUOTE(rollick @ 2011 06 09, 19:33)
sveikutes, mes tai nuo kitu metu su tamo duosimes.. gal ir gerai.. mat siemet tai ir su knygelem ir su tamo buvom..

Aš vienus metus darbavaus su tamo. Man visai patiko. Bet mano mokykla nenori e-dienyno. blush2.gif

QUOTE(b.s @ 2011 06 09, 21:49)
Juk ir tėvai galų gale turi turėti pareigų ir rūpintis savo atžalomis.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti



QUOTE(NOKIA @ 2011 06 09, 14:46)

Pirmadienį man atestacija, tad knygelę reikėjo greitai tobuklinti,kad būtų kaip vienas iš rodiklių. blush2.gif

man siandien dvi vertintojos is triju pasirase aukstesnei kategorijai thumbup.gif kita savaite irgi bus posedis, laukiu nesulaukiu kada sis darbas nukris nuo peciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2011 06 10, 15:48)
man siandien dvi vertintojos is triju pasirase aukstesnei kategorijai thumbup.gif kita savaite irgi bus posedis, laukiu nesulaukiu kada sis darbas nukris nuo peciu smile.gif

O kodėl tik dvi? ką sau galvoja trečioji?
Sėkmės. Viskas bus ok thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2011 06 10, 14:48)
man siandien dvi vertintojos is triju pasirase aukstesnei kategorijai thumbup.gif kita savaite irgi bus posedis, laukiu nesulaukiu kada sis darbas nukris nuo peciu smile.gif

aš irgi laukiu pirmadienio...pas mus mokykloj visos pradinių klasių mokytojos-metodininkės, tik viena aš dar buvau ir esu vyr. mokytoja,tad laukiu pirmadienio atestacijos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2011 06 10, 16:15)
aš irgi laukiu pirmadienio...pas mus mokykloj visos pradinių klasių mokytojos-metodininkės, tik viena aš dar buvau  ir esu vyr. mokytoja,tad laukiu pirmadienio atestacijos. smile.gif

O pas mus 6 iš 12 metodininkės, o kitoms šiuo metu neleidžia keltis kvalifikacijos, nes aktualus atleidimų klausimas, todėl valdžiai paprasčiau atleisti blush2.gif . Lyg ir sako, kad pateikit prašymus dėl atestacijos, tačiau tą atestaciją (jeigu duoda išrišimą lotuliukas.gif ) nustumia kažikur toli toli, kad net nesimato (po kokių poros metų) blink.gif ...
Atsakyti
Pas mus kažkaip lengvai valdžia leidžia atestuotis rolleyes.gif
Atsakyti
Mūsų valdžia, taip pat labai palankiai, net pati stumia atestuotis aukšt. ketegorijai drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaipedike: 11 birželio 2011 - 07:47
QUOTE(smilga1972 @ 2011 06 10, 16:41)
O pas mus 6 iš 12 metodininkės, o kitoms šiuo metu neleidžia keltis kvalifikacijos, nes aktualus atleidimų klausimas, todėl valdžiai paprasčiau atleisti  blush2.gif . Lyg ir sako, kad pateikit prašymus dėl atestacijos, tačiau tą atestaciją (jeigu duoda išrišimą  lotuliukas.gif ) nustumia kažikur toli toli, kad net nesimato (po kokių poros metų)  blink.gif ...

Pas mus iš 8 - 6 metodininkės. Irgi atidėlioja iki begalybės... blink.gif atlyginimų fondą taupo... blush2.gif nenori mokėt didesnio atlyginimo... Bauri man ta konkurensija doh.gif . Net nenoriu gintis.

Karštis atlėgo... Oras puikus... gero savaitgalio, merginos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 06 10, 17:46)
Pas mus kažkaip lengvai valdžia leidžia atestuotis rolleyes.gif

o pas mus deja ne.sako nera lesu.nors paskutines dvi laaaaaaaaaabai sunkiai gynesi metodininkemis, tai kazkaip niekas ir nenori daugiau.mes deja ju turim tik 4 is 15
Atsakyti
Pas mus ir dėl lėšų stokos neleidžia atestuotis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 06 10, 15:14)
O kodėl tik dvi? ką sau galvoja trečioji?
Sėkmės. Viskas bus ok  thumbup.gif

su treciaja pirmadieni susitiksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(r.vytaute @ 2011 06 09, 22:29)
Mūsų temoje Domassss jau citavo:

Kaip suprantu čia iš kitų metų ugdymo planų mirksiukas.gif


Taip taip smile.gif
Atsakyti