Įkraunama...
Įkraunama...

Mano silpnybė :)

Sveikos mamytes lotuliukas.gif noriu pasiulyti pasidalinti savo silpnybemis group.gif manau dauguma turi didesnę ar mažesne silpnybę wub.gif
As negaliu praeiti parduotuveje pro lupu blizgesius ir balzamus wub.gif Pasidalinkite silpnybemis mirksiukas.gif
Atsakyti
Negaliu ramiai praeiti pro saldumynus, kvepaliukus, gėlytes ir visokius burbuliukus ir druskytes i vonią bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievune @ 2006 03 03, 16:08)
Negaliu ramiai praeiti pro saldumynus, kvepaliukus, gėlytes ir visokius burbuliukus ir druskytes i vonią  bigsmile.gif

tai turbut turit ir is EUROKOS konfeti i vonia blush2.gif
Atsakyti
as tai pro duso gelius doh.gif
Atsakyti
Pro viską galiu praeiti (apie kosmetiką ir kt.),nebent ta priemonė baigės ir reik ją būtinai turėt(muilas,šūdpopieris ir pan.) O va pro lentynas pilnas prikrautas ŠOKOLADO praeit negaliu.Būtų tie skanesni pigesni,tai iš vis būtų thumbup.gif Aa dar ledus mėgstu,bet paskutinių metu nerandu skaniausiu.
Atsakyti
Mano silplybė- kvepalai smile.gif na niekaip negaliu praeiti ramiai pro Sarmą ar Kristianą 4u.gif
Atsakyti
Pro visokius kremukus, tonikus, pienelius ir pan. ax.gif ir kas b ko pro šokoladą.. pienišką.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute_ @ 2006 03 04, 14:06)
Pro visokius kremukus, tonikus, pienelius ir pan. ax.gif ir kas b ko pro šokoladą.. pienišką.. 4u.gif



lotuliukas.gif man lygiai tas pats lotuliukas.gif 4u.gif drinks_cheers.gif tik sokoladas juodas 4u.gif
Atsakyti
as tai visad sustoju ties kvepalais ir lupu blizgesiais bei duso geliais smile.gif ir amziais nuo tu lentynu mane drauge tempia lotuliukas.gif
Atsakyti
o as negaliu silpnybių turėti, nes neturiu už ką jų pirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 03 04, 14:56)
o as negaliu silpnybių turėti, nes neturiu už ką jų  pirkti  lotuliukas.gif



Pas mane panasiai,labai retai, kada galiu sau leisti ko noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AngeloAsara @ 2006 03 04, 14:04)
Mano silplybė- kvepalai  smile.gif  na niekaip negaliu praeiti ramiai pro Sarmą ar Kristianą  4u.gif


Paskutiniu metu ir as biggrin.gif
Atsakyti