Įkraunama...
Įkraunama...

Atsidaręs gimdos kaklelis nėštumo metu

Sveikos, parupo man toks klausimelis. Temos tokios neradau, o gal tik nemokejau ieskoti? Kol nesilaukiau tai nerupejo, o dabar laukiuosi trecio. Pirmieji nestumai, mano poziuriu buvo visai normalus. Nei po ligonines gulinejau, nei siaip kokiu blogumu jauciau. Tiesiog abu nestumus gimda nebuvo normaliai uzsidariusi. Per pirmaji nestuma nuo antrojo nestumo trimestro vis laikesi atsidariusi apie 1 cm. Pries pabaiga buvo 3 cm. Antrasis nestumas visas buvo su 3 cm. O i gimdykla nuvaziavau su 6 cm nors nejauciau jokio skausmo, mano nuomone jokia gimdymo veikla nevyko. Ginekologe pas kuria lankiausi primygtinai sake, vaziuok siandien vaikui ant galvos sedi. Nuvykus i gimdykla priziurinti daktae dar taip uzmete TRECIA TAI PRIES LAIKA ATVAZIUOSIT GIMDYTI????? Tai va tas trecia atkeliaus spalio men. Ar tikrai manes laukia toks likimas. Gal dar kas buvot susidure su sia problema?
Atsakyti
Na, siek tiek netiksliai issireiskiau. Ne gimda, o gimdos kaklelis, bet ne jau niekas neturejo tokiu problemu? Man butu labai idomu suzinoti, kaip sekese nesioti maziukus, kaip sekesi gimdyti?
Atsakyti
labai gaila bet nesu nieko apie tai girdejusi g.gif
o ka sako gyd?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indroska: 04 kovo 2006 - 21:36
Konsultacijai pirmadieniui uzsirasiau bandysiu isiklausti. Tik maniau kad daugiau tokiu kaip as rasiu, bet matyt cia retas atvejis ?
Atsakyti
QUOTE(kristute.u @ 2006 03 04, 23:54)
Konsultacijai pirmadieniui uzsirasiau bandysiu isiklausti. Tik maniau kad daugiau tokiu kaip as rasiu, bet matyt cia retas atvejis ?

na tikrai kazkaip negirdejau kad tai ir neuzsidaro g.gif oi krysi butinai parasyk ka pasakys gyd tiesiog idomu zinoti
Atsakyti
QUOTE(indroska @ 2006 03 06, 00:19)
na tikrai kazkaip negirdejau kad tai ir neuzsidaro g.gif  oi krysi butinai parasyk ka pasakys gyd tiesiog idomu zinoti


Gyditoja apsirgo. Konsultacija atidejo kitai savaitei, taigi dar viena savaite nezinomybes.
Atsakyti
g.gif kazkur tai jau esu skaiciusi, o siaip zinau kad del to gali vaikas "iskristi", tad uzsiuva iki gimdymo ta kakleli. Man taip ir gydytoja sake kai klausiau ar viskas gerai, tai sako jei pries laiko atsidarys uzsiusim, operacija trumpa ir nelabai skausminga ir maziuka taip issaugo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2006 03 06, 14:38)
g.gif kazkur tai jau esu skaiciusi, o siaip zinau kad del to gali vaikas "iskristi", tad uzsiuva iki gimdymo ta kakleli. Man taip ir gydytoja sake kai klausiau ar viskas gerai, tai sako jei pries laiko atsidarys uzsiusim, operacija trumpa ir nelabai skausminga ir maziuka taip issaugo. mirksiukas.gif

apie uzsiuvima esu kazka girdejusi..... bet tai panelei uzsiuvo kazkur 2men nes ji kraujavo buvo gresentis bet pagulejo keles dienas ligoninej o leliukas vystesi toliau tai uzsiuvo ir isleido o pries gimdyma istrauke siulus ir pasigimde thumbup.gif
Atsakyti
as turiu sia problema. bet man uzsiuti jau buvo per velu, nes galejo pazeist leliuko nameli, tai man istate toki zieda, kuris padeda nebesidaryti kakleliui. bet turbut LT tokio dalyko nera. svarbiausia nesinervuoti ir kiek imanoma daugiau guleti
Atsakyti
Kai kada gimda atsidaro labai anksti, kai kūdikis nėra dar pasiruošęs išėjimui
į pasaulį. Tokiu atveju vėlgi reikia daugiau gulėti ir gerti magnio tabletes,
o blogiausiu atveju gimda yra uždaroma tam tikru žiedu(stacionariniu būdu)
arba operatyviu būdu užrišama.

www.mamos-svetaine.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indroska: 08 kovo 2006 - 01:50
QUOTE(tigriuke3 @ 2006 03 06, 23:56)
as turiu sia problema. bet man uzsiuti jau buvo per velu, nes galejo pazeist leliuko nameli, tai man istate toki zieda, kuris padeda nebesidaryti kakleliui. bet turbut LT tokio dalyko nera. svarbiausia nesinervuoti ir kiek imanoma daugiau guleti


Aciu, butinai pavartysiu ir paskaitysiu smile.gif .
Atsakyti
Ziu riu tikrai nelabai aktuali tema. Bet visgi parasysiu ka gyditoja sake. Nera jokios taisykles, todel tikrai nebutinai gimdymas ivyks anksciau laiko. Klausi ar gulejau ligoninej del gresiancio persileidimo. Sakau tai kad ne, tai ko tu cia tada suki galva man ji. Zodziu nuramino ir tiek.
Atsakyti