Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

Toliau grožimės krepšeliais 4u.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Fleur de force @ 2011 06 11, 23:18)
O kur seseliu sepetukai?



A virs seseliu nesimato? 4u.gif
sukeliu vel foto, kad nauja tema butu ne tuscia biggrin.gif
akim
user posted image
bronzikai, skaistalai ir shimeriai
user posted image
pudros, kremai su spalva, sepeteliai
user posted image
veido prieziura
user posted image
lupom
user posted image
Atsakyti
Dabar matau smile.gif O tau ju pakanka ivairiems makiazams ar kazkoki viena daraisi? Kiek ziurejau ecotools tai visi paprasti, ploksti sepeteliai,neisivaizduoju kaip grazu ryskesni makiaza su normaliu issklaidymu pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 06 11, 23:44)
Dabar matau smile.gif O tau ju pakanka ivairiems makiazams ar kazkoki viena daraisi? Kiek ziurejau ecotools tai visi paprasti, ploksti sepeteliai,neisivaizduoju kaip grazu ryskesni makiaza su normaliu issklaidymu pasidaryti.



Ar tu juos gyvai matei? 4u.gif jie visi skirtingos formos, man pilnai ju uztenka.. smile.gif siek tiek gal per dideli mano vokui, bet kampus uzastrint ir t.,t galima kitais budais, jei sepetukai per platus ar per buki. Nelabai supratau, ka turejai galvoj sakydama, kad neisivaizduoji kaip su jais galima pasidaryt grazu, ryskesni makiaza.. biggrin.gif o kdl turetu but negalima? Pigmentacija nuo seselio pagrinde priklauso.. aisku, ir sepetukas daug ka duoda, bet ka as zinau, kas moka jais naudotis ir su akvareliniu pasidarys makiaza biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kumiko @ 2011 06 11, 22:59)
kaip manhatan maskuoklis? kokie ten tusai?



Nu jis toks lengvas, suteikia svytejimo ciut ciut.. man patinka, nesausina 4u.gif tusai tai EL, Clinique, Prestige 4u.gif kuris domina konkreciai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 11 birželio 2011 - 23:09
O maj God, koki kiekiai kosmetikos blink.gif o cia dar ne viskas blink.gif maniake visiska lotuliukas.gif

Mane domina: Blistex vazelinas, Manhatan blizgiai.. Kurie blizgiai megstamiausi?
Kaip Manhatan maskuoklis? Ir Malibu tas daiktas ,ar jau isbandei? smile.gif
Kaip prestige tušas?

Aj ir dar domina tas Dolivos kremas, jis ten tipo drekinantis? Klausiu del mamos, nes jos irgi oda sausa.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 06 12, 00:13)
O maj God, koki kiekiai kosmetikos blink.gif o cia dar ne viskas blink.gif maniake visiska lotuliukas.gif
Mane domina: Blistex vazelinas, Manhatan blizgiai.. Kurie blizgiai megstamiausi?
Kaip Manhatan maskuoklis? Ir Malibu tas daiktas ,ar jau isbandei? smile.gif
Kaip prestige tušas?
Aj ir dar domina tas Dolivos kremas, jis ten tipo drekinantis? Klausiu del mamos, nes jos irgi oda sausa.. ax.gif



biggrin.gif kiekvienas zmogus turi silpnybiu
Blistex smirda kaip zvaigzude, drekina neblogai, neptogi pakuote. Ten ne Manhattan blizgiai 4u.gif turbut ELF turi galvoj ne? Malibu isbandziau, bet efekta pamatysiu ryt, nes kol kas nieko nesimato, tik labai patiko, kad nesmirda ir neblogai drekina, bent jau tepiau tik ji, be kremo tai super, nesausina.. o del mylimiausio blizgio, tai siuo metu toki nlb turiu biggrin.gif bet labai patinka Prestige blizgis, apatinei eilei kairiausias, gerai laiko, spalvyte grazi.. ir Loreal Fariest nude lupdazis 4u.gif
Doliva kremai labai patinka, jei mamos oda sausa, tikrai tiks, tik ju ten visokiu rusiu yra, reiktu pasiskaityt koks labiau tiktu brandesnei odai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 11 birželio 2011 - 23:45
Amber, labai grazu thumbup.gif 4u.gif bet as tokiu kiekiu turbut per visa gyvenima nesutepciau biggrin.gif
grazu i tavo pasiziuret, bet manojoj kosmetinej paskutiniu laiku patinka ypaatingas minimalizmas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 06 12, 00:24)
Amber, labai grazu  thumbup.gif  4u.gif  bet as tokiu kiekiu turbut per visa gyvenima nesutepciau  biggrin.gif
grazu i tavo pasiziuret, bet manojoj kosmetinej paskutiniu laiku patinka ypaatingas minimalizmas  rolleyes.gif



As tikrai nesididziuoju, kad nesugebu susivaldyt ir leist lt kazkur naudingiau.. bet.. ir guodziu save, kad kai bus vaikai ir t.t tada tikrai negalesiu sau leist, tai naudojuos proga kol galiu.. man patinka 4u.gif ir tai tikrai nereiskia, kad kieviena diena viska kraunu ant saves biggrin.gif ir is vis, kas cia daros.. jus mane zlugdot tokiais komentarais, tikrai buvo su zymiai didesniais kasikais.. lotuliukas.gif doh.gif mano cia is vis suduks
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 06 12, 00:28)
As tikrai nesididziuoju, kad nesugebu  susivaldyt ir leist lt kazkur naudingiau.. bet.. ir guodziu save, kad kai bus vaikai ir t.t tada tikrai negalesiu sau leist, tai naudojuos proga kol galiu.. man patinka 4u.gif ir tai tikrai nereiskia, kad kieviena diena viska kraunu ant saves biggrin.gif ir is vis, kas cia daros.. jus mane zlugdot tokiais komentarais, tikrai buvo su zymiai didesniais kasikais.. lotuliukas.gif  doh.gif mano cia is vis suduks

Zlugdyt nenoriu biggrin.gif bet bronziku/skaistalu gausa pribloske, zinant kokiais leyais tempais jie naudojas pas mane ax.gif tai zinoma, vieni pamise del batu, kiti del brangiu automobiliu... Jei reiketu isskirt tris pacias paciausias ir mylimiausias priemones is krepso, kas tai butu?(gali po tris is dekoratyvines ir tris is prieziuros priemoniu). Ir dar... Kuris blizgis/lupdazis geriausias, megstamiausias?
Atsakyti
amber123, kas ten pirmoj foto prie seseliu visu is Manhatan tokios dvi tuteles? Seseliai ten kokie kreminiai?

QUOTE(Estela_ @ 2011 06 11, 21:09)
kaip Dior shimmeris, vertas savo kainos? ar tik skruostukam jis tinkamas, vietoj bronzerio tinka naudot tokį daiktą?  g.gif


Na man tai jis ne pro kur kaip bronzatas netinkamas - gi ne veltui shimmer'is yra, t.y. blizgus daiktas. Visam veidui tikrai ne, nes atrodys kaip riebaluotas, o vat skuostikauliam, nosytei lengvai perbraukt grazu. thumbup.gif Savo laiku turejau 3 spalvu siuos shimmer'ius - nezinau kas buvo susisuke, kad nei vieno nepasilikau, o dabar vel noriu..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 06 12, 01:01)
[Na man tai jis ne pro kur kaip bronzatas netinkamas - gi ne veltui shimmer'is yra, t.y. blizgus daiktas. Visam veidui tikrai ne, nes atrodys kaip riebaluotas, o vat skuostikauliam, nosytei lengvai perbraukt grazu.  thumbup.gif Savo laiku turejau 3 spalvu siuos shimmer'ius - nezinau kas buvo susisuke, kad nei vieno nepasilikau, o dabar vel noriu..... ax.gif

aš bronzantą taip ir naudoju kaip aprašėt, nes baltaodė esu, truputis švytėjimo irgi nepekenktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2011 06 12, 01:59)
aš bronzantą taip ir naudoju kaip aprašėt, nes baltaodė esu, truputis švytėjimo irgi nepekenktų  smile.gif


Ziurint kiek tepant - bet pvz bronzata rekomenduojama tept ant iskilusiu veido veidu (kakta, skrusotai, nosis, smakras), tai jau tada tikrai nekaip atrodytu su siuo shimmer'iu. O kai kurios ir labiau visa vieduka parudina. ax.gif Visgi jis pagrinde ne spalva, o blizgejima duoda. Na skruostams tas blizgejimas netrukdo, nosyte lengvai perbraukus per pati viduriuka irgi nieko (bet ta su bet kokiu highlighter'iu padaryt galima), na bet nebus tokios spalvos kaip idegta butu, niekas nepagalvos, kad cia taip naturalu, nes blizgus daiktas visgi. O jau kokia kakta, smakra tept juo ne pro kur - bus kaip susiriebalavus oda.

Geriausia butu issibandyt parduotuveje ir matysit kaip paciai jis. As kai turejau ji, tai skruostams naudojau. Isvis man jis is tos kategorijos kaip ir pvz leopardinis Too Faced bronzatas (nors nezinau kodel taip pavadintas, nes irgi vienas blizgumas, visam veidui ne pro kur), The Body Shop bangeles ir pan - t.y. produktas su savo paskirtim, blizgus ir ne visam veidui. Bronzatas mano nuomone turi but matinis (tik taip visiskai matiniais sunkiau graziai pasidazyt, kad neatrodytu purvina) arba su svytejimu, bet tokiu 'is vidaus', o ne akivaizdziais blizguciais.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 12 birželio 2011 - 02:42
Amber kazka tokio ir isivaizdavau mirksiukas.gif Man ne niek ne per gausu, as is to pacio maniaku klubo thumbup.gif Ar prisijaukinai TF shimmeri ? nes vsitiek ji pamacius sirdele suvirpa, labai noretus isbandyti 4u.gif ir kaip tau EL priemones veidukui ? atrodo turi pore minimiser, jo ? ar padeda ? o kur duskes, sampunai, kuno priemones tongue.gif kas cia bando nepastebetas pralysti biggrin.gif
Atsakyti