LED apšvietimo kokybe ne vien tik nuo galingumo priklauso. Labai svarbūs faktoriai yra pačio šviesos šaltinio (pačio LED'o) kokybė, jo šviesos spektras, atkuriamų spalvų rodiklis, jo maitinimo šaltinis.
Nuo LED'o atkūriamų spalvų rodiklio priklauso kaip bus atkuriamos apšviestų objektų spalvos, kuo aukštesnis šis rodiklis, tuo spalvos natūralesnes ir patalpos neatrodo kaip lavonineje

Kaip taisyklė pigūs LED'ai turi labai blogą spalvų atkūrimo rodiklį ir jų tikrai nerekomenduočiau nei biure, nei namuose, o tuo labiau vonioje - prie tokio apšvietimo baisų į save veidrodyje žiūrėti (odos spalva atrodo nenatūrali, keisto atspalvio). Taip pat toks apšvietimas labai vargina akis.
Taigi pirmiausia perkant LED'inį apšvietima pirmiausia reikia žiūreti ne i galingumą, o į kuo aukštesnį spalvų atkūrimo rodiklį. Jei pardavėjas apie tai nieko nežino ir parduodamo šviestuvo aprašyme nenurodo - nerekomenduočiau pirkti.
Sekantis parametras maitinimo šaltinis - kuo kokybiškesnis draiver'is tuo LED šviestuvas veiks ilgiau ir šviesa malonesnė - be mirgėjimų, kurie irgi labai vargina akis.
O tik paskui reikėtu rinktis šviesos spalva t.y. šaltai balta, šiltai balta ir t.t.
Jei sudėti pigūs LED'ai tai gali ir labai didelio galingumo būtį, bet
QUOTE(skaiciukas @ 2013 05 17, 10:02)
Dirbu naujai įkurtame biure, kuriame, siekiant modernumo, buvo sudėtos ne dienos šviesos lempos, o LEDai. Galiu pasakyti tik tai, kad čia yra vienintelė ir didžiausia klaida kuri buvo padaryta įrenginėjant biurą. Ko pasekoje dabar ant kiekvieno stalo turėjo atsirasti dar ir po mažą stalinę lempą, kurios irgi tik iš bėdos gelbėja situaciją. Taigi galiu tik paantrinti Jums - galvodami apie pagrindinį apšvietimą - LED'us pamišrkite. Užbėgdamas už akių, tiems kurie sakys, kad netinkamo galingumo LED sudėti ir pan, galiu pasakyti, kad tuo rūpinosi atsakinga tuo užssimanti įmonė, kuri pagal normas paskaičiavo reikiamą galingumą ir pan... bet realybėj tie LED galingumai kitaip atrodo nei ant popieriaus...