Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip surišti merginai plaukus?

Iki metuku nebuvo problemu su plaukais. Galejau susukuoti, suristi. O dabar visiskai nesileidzia. Issukuoti ir nukirpti galiu tik kai maudomes. Visas gumeles ir segtukus isima per kelias sekundes. Ar cia visi vaikai taip elgiasi g.gif
Atsakyti
Maniškė irgi panašiai elgiasi mirksiukas.gif Iki metukų su gumyte ant pakaušio buvo, ir neprieštaravo, o dabar labai priešinasi, nors plaukai žaidžiant lenda į akis, burną ir man regis trukdo jai pačiai rolleyes.gif Tai po truputį vis bandau įkalbinti kaseles surišti, tėtė padeda sakydamas, kad labai gražu su kaselėm, o va jis irgi norėtų, bet plaukų neturi biggrin.gif , kartais tai padeda ax.gif
Atsakyti
o nebandet leliu kartu sukuoti-tipo matai,kaip lelyte sukuojasi-ir tu buk panasi i lelyte mirksiukas.gif
Atsakyti
Manajai greit trys tai ji jau kuris laikas neissima gumyciu, o pradzioje tai irgi vargome ax.gif
Atsakyti
Maniškė, tai jau dabar baisiai priešinasi visoms gumytėms ir segtukams, tai būna dantis užkalbu katiną atnešdama ir rodydama koks jis gražus ir jis segtukus segasi hihihi.gif , kartais padeda, o kartais tenka rankas nuleisti ax.gif
Atsakyti
Tikriausiai man pasisekė šiuo atveju, nes mano merginoms patinka šukuosenos, patinka visokie sagučiai, gumytės, kaspinukai...
Atsakyti
Mano mažoji irgi nenori nei susirišti, nei susisegti plaukučių schmoll.gif .Pasižiūri į veidrodį, sutinka, kad gražu thumbup.gif ir viską išsiima. Taigi tenka pakirpti, kad į akis nelistų. O kartais prieina, patampo mano plaukus ir sako, kad kai užaugs ir jos tokie bus. Taigi, tikiuosi greitai supras, kad reikia puoštis.
Atsakyti
QUOTE(VUL @ 2006 03 25, 12:52)
Mano mažoji irgi nenori nei susirišti, nei susisegti plaukučių schmoll.gif .Pasižiūri į veidrodį, sutinka, kad gražu thumbup.gif  ir viską išsiima. Taigi tenka pakirpti, kad į akis nelistų.

Ir pas mus taip pat flirt.gif Jei ir leidžia ką isegti ar įrišti,tai nei 5 min neišbūna schmoll.gif
Atsakyti
Mano mergina ir gi labai ilgai neleido rišti plaukų, sutiko net plaukus trumpai kirpti, kad tik nerišti, o paskui darželyje pamatė, kad kitos mergaitės su ilgais plaukais, įvairiomis šukuosenomis, tai ir ji panoro auginti vėl plaukus flirt.gif , tada ji buvo kokių 3 metų. Bet kas liečia šukuosenas yra labai konservatyvi, labai retai leidžia, kad sušukuočiau kokia nauja šukuosena, nebent pati sugalvoja.
Atsakyti
Mano dukrytei dar tik bus 3 metai, o plaukai jau beveik užpakaliuką siekia. Iš pradžių irgi nemėgdavo, kai pinu ar šukuoju plaukus. O dabar jau visai gerai prisileidžia, o kai pati pažiūri į veidrodį, tai labai patenkinta būna.

O gal kas nors žinote kokių nors nuorodų, kur būtų galima pasižiūrėti kokias šukuosenas galima daryti mažosioms flirt.gif
Atsakyti
Mano mazoji su gumytem plaukuose ilgai irgi neisbuna ,visi saguciai ir gumytes greit atsiranda pas ja rankose doh.gif ...tai ir vaiksto pastoviai susisiausus biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif ...maniske panelyte nail.gif flirt.gif jau su ilgom kasom...vos tik pradejo augti plaukuciai, pradejom risti, niekada neissiimdavo smile.gif ...taip iprato ir jokiu problemu nebuvo. Dabar kiekviena ryta praleidziam prie sukuosenos padarymo apie 20min., biggrin.gif ..bet dazniausiai is vakaro sugalvoji, kaip tai turetu atrodyti ir kiek kokiu gumuciu ar sektuku reikes, nes jei viska palikti rytui, tai neuztenka ir 20min. doh.gif
Atsakyti