Įkraunama...
Įkraunama...

Joninių-Rasų šventė

pasiulykit, mamkos, kur smagiai atsvest Jonines wink.gif gal zinot kur vyks renginiai?
Atsakyti
kasmet būna KERNAVĖJ thumbup.gif , o dar kažkas rašė, kad bus Sereikiškių parke, Vilniuj...
Atsakyti
Mano nuostabiausios Joninės buvo prieš septynerius metus Kernavėje. Tokios tikros lietuviškos, su apeigomis, nuo kiekvieno piliakalnio aidinčiomis dainomis, didžiule mėnulio pilnatimi ir aišku nuostabia gamta. Po tų Joninių svajojau dar ten švęsti. Nuvažiavom po trejų metų blink.gif : miestelis pilnas prekeivių, groja rusiškas popsas, slėnyje pora kolektyvų tekoncertavo. gal kas žinot, ar ir dabar ten taip?
Dar įdomu būtų jei kas apie Jonines Rumšiškėse parašytų. Ar žmonių ten būna tiek pat, kaip ir per Užgavėnes?
Atsakyti
per Jonines reiks dirbti sad.gif blink.gif unsure.gif doh.gif g.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE (Cikadele @ 2004 06 19, 20:13)
per Jonines reiks dirbti sad.gif blink.gif unsure.gif doh.gif g.gif mad.gif

Man irgi sad.gif
Atsakyti
QUOTE (miegelis @ 2004 06 18, 12:20)
Mano nuostabiausios Joninės buvo prieš septynerius metus Kernavėje. Tokios tikros lietuviškos, su apeigomis, nuo kiekvieno piliakalnio aidinčiomis dainomis, didžiule mėnulio pilnatimi ir aišku nuostabia gamta. Po tų Joninių svajojau dar ten švęsti. Nuvažiavom po trejų metų blink.gif : miestelis pilnas prekeivių, groja rusiškas popsas, slėnyje pora kolektyvų tekoncertavo. gal kas žinot, ar ir dabar ten taip?
Dar įdomu būtų jei kas apie Jonines Rumšiškėse parašytų. Ar žmonių ten būna tiek pat, kaip ir per Užgavėnes?

aš kernavėj buvau gal prieš 3-4 metus g.gif . Važiavom kelioms dienosm su palapinėmis. Šventėje nedalyvavom, nes vaizdialis nekoks blink.gif popsas, šašlai, alus, girti pakampėse, ir kažkur besitūsinantys, nelabai kam įdomūs folkloristai blink.gif blink.gif . Nežinau, kaip dabar, bet jeigu šventė masinė, bus tas pats dry.gif .

man nerealiausios Joninės buvo kaime Aukštatijoj, su folklorinėm dainom, apeigom, žmonių gal 40.. Būrėmės iš rinktų žolynų, vainikus leidom, laužai, rasa rolleyes.gif nerealu. beje, neatsimenu joninių, kad nelytų laugh.gif , bet vis tiek.. gerai..

o šiais metais turbūt būsim namie laugh.gif
Atsakyti
Kiek mazai siandien mamu...turbut visos Jonines svencia g.gif
Atsakyti
Na, kaip atšventėt?Mes tai nešventėm rolleyes.gif , į Sereikiškes norėjau, bet blogai jaučiaus.Ar buvot kas ten?
Buvo ir Pilaitėj, ir Viršuluose organizuojamos JOninės wink.gif
Atsakyti
Man Jonines labai ispudinga svente thumbup.gif dar ir del to, kad mes zenijomes birzelio 23-aja wub.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai nesu mačiusi geriau organizuotų masiškų Joninių nei Jonavoje - Jonų mieste! thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai ačventėme su visomis giminėmi sodyboje. Ir buvo visai linksma smile.gif
Atsakyti
Šiemet Jonavą žada paskelbti Jonų Respublika ir išdavinėti Jonų Respublikos pasus visiems Jonams ir Janinoms. Šventė pradės šurmuliuoti apie 18 val. Veiks mugė, amatų miestelis, dainuos Lietuvos ir svečių folkloriniai ansambliai, vyks kupoliavimas, vainikėlių pynimas ir t.t. Apie 22 val. prasidės laumių ir raganų puota su šviesos ir ugnies elementais. 24 val. paprastai būna fejerverkai, o po to - koncertas. Šiemet koncertuos 16Hr ir Biplan.
Čia tiek perskaičiau šventės reklamoje. Gal kam bus įdomu?
Atsakyti