Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus miesto mokyklos

Peržiūrėjau visas temas ir neradau temos apie Alytaus miesto mokyklas. Diskutuokime apie pradines, pagrindines, vidurines m-klas ir gimnazijas. Mano vaikas dar nelanko m-klos, bet kiek žinau kituose miestuose jau prieš 2-3m. uzrašo vaikus į mokyklas. Ar taip yra ir Alytuje?
Atsakyti
Nieko panašaus, nebent planuojat į Katalikišką, bet ir ten girdėjau prastų atsiliepimų apie mokyklos vidaus virtuvę. Manau jeigu vaikas gabus, tai nereikia jo tįsti toli nuo namų, ti gal reikėtų pasidomėti pradinių klasių mokytojo lygiu, nes tai pats svarbiausias mokytojas vaiko gyvenime, jo sudėti pagrindai būna visam gyvenimui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gav @ 2011 08 10, 10:59)
Nieko panašas, nebent planuojat į Katalikišką, bet ir ten girdėjau prastų atsiliepimų apie mokyklos vidaus virtuvę. Manau jeigu vaikas gabus, tai nereikia jo tįsti toli nuo namų, ti gal reikėtų pasidomėti pradinių klasių mokytojo lygiu, nes tai pats svarbiausias mokytojas vaiko gyvenime, jo sudėti pagrindai būna visam gyvenimui. smile.gif

Aciu uz nuomone.Noreciau leisti i kuria nors pradine mokykla.Ziuriu alytiskes nelabai noriai pasisako g.gif
Atsakyti
Aš pati, dabar mokausi katalikiškoje.
Esu jautri labai ir man iš pradinės (drevinuko) į gimnaziją buvo sunku pereiti. Nauji draugai, viskas nauja, tie dideli mokiniai (labai jų bijojau). O kai pradinukai mokosi su visokio amžiaus mokiniais, jie ne taip jų bijo.
Katalikiškoje, mokosi nuo 1 iki 12, bet pradinukai atskirai, vyresni atskirai, nėra jokių baimių, kad galėtų nuskriausti ar pan. Bet patiems vaikams geriau, draugai nesikeis, nesikeis mokykla, aplinka, ir vyresnių nebebijos.
Taigi siūlyčiau vaiką leisti į tą mokyklą, kurioje yra ir vyresnių mokinių. smile.gif
Atsakyti
Kaip vertintumėte mokymo lygį katalikiškoj mokykloj ? Mane domintų, kuri Alytaus mokykla laikoma stipriausia ?
Atsakyti
Sveiko gyvos! 4u.gif

Gal cia lankosi ir busimu pirmoku mamytes? ax.gif Gal yra planuojanciu savo atzalas nuo rugsejo leisti i Likiskeliu mokykla?
O gal yra tokiu, kurios galetu ka nors papasakoti apie sia mokykla, pradiniu klasiu mokytojus? rolleyes.gif Mums si mokykla arciausiai namu, butu labai patogu. Bet esu girdejusi ir nelabai kokiu atsiliepimu, tad dabar didelis galvosukis, kokia mokykla pasirinkti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simuteneve: 13 vasario 2012 - 22:00
QUOTE(simuteneve @ 2012 02 13, 23:00)
Sveiko gyvos! 4u.gif

Gal cia lankosi ir busimu pirmoku mamytes?  ax.gif Gal yra planuojanciu savo atzalas nuo rugsejo leisti i Likiskeliu mokykla?
O gal yra tokiu, kurios galetu ka nors papasakoti apie sia mokykla, pradiniu klasiu mokytojus? rolleyes.gif Mums si mokykla arciausiai namu, butu labai patogu. Bet esu girdejusi ir nelabai kokiu atsiliepimu, tad dabar didelis galvosukis, kokia mokykla pasirinkti g.gif

Sveikos,

Mes irgi busimo pirmoko teveliai. Ta pati problema... i kuria gi mokykla vaika leisti g.gif ? Ieskojom info forumuose, bet, deja, absoliuciai jokios informacijos neradome. Tad kreipiames i tevelius, kuriu atzalos eina i Alytaus Volunges ar Vidzgirio mokyklas. Norime, kad pasidalintumete savo ispudziais. Galbut galite rekomenduoti kompetetinga mokytoja gabiam pirmokui siose mokyklose? Tikrai labai padetumete mums smile.gif Bukite aktyvus. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Faini @ 2012 02 26, 23:48)
Sveikos,

Mes irgi busimo pirmoko teveliai. Ta pati problema... i kuria gi mokykla vaika leisti g.gif ? Ieskojom info forumuose, bet, deja, absoliuciai jokios informacijos neradome. Tad kreipiames i tevelius, kuriu atzalos eina i Alytaus Volunges ar Vidzgirio mokyklas. Norime, kad pasidalintumete savo  ispudziais. Galbut galite rekomenduoti kompetetinga mokytoja gabiam pirmokui siose mokyklose? Tikrai labai padetumete mums smile.gif Bukite aktyvus. Aciu


Is kur zinoteč kad Jusu vaikas gabus? bigsmile.gif As pati baigiau Likiskeliu vid. Visai neblogai, neturiu nusiskundimu. Istojau i universiteta, ten kur norejau ir sekmingai pabaigiau. Manau priklauso ne nuo mokyklos, o vaiko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2012 02 27, 00:10)
Is kur zinoteč kad Jusu vaikas gabus? bigsmile.gif  As pati baigiau Likiskeliu vid. Visai neblogai, neturiu nusiskundimu. Istojau i universiteta, ten kur norejau ir sekmingai pabaigiau. Manau priklauso ne nuo mokyklos, o vaiko. 4u.gif

Labas, moske poske,

Kas cia per klausimas, atleiskite... Juk mes jo tevai, tai ir zinome. Kai turesite vaiku (jei neturite), tai suprasite wink.gif. Beje, drisime Jums papriestarauti. Mes vis tik , galvojame, jog labai didele itaka pirmokui turi mokytojo kompetencija. Juk jam nauja erdve, zmones ir pan. Ir jei mokytojas sugebes sudominti ji, tuomet nebus problemu (bent jau dideliu) nei vaikui, nei mokytojui. Cia musu nuomone:)
Atsakyti
QUOTE(Faini @ 2012 02 27, 20:53)
Labas, moske poske,

Kas cia per klausimas, atleiskite... Juk mes jo tevai, tai ir zinome. Kai turesite vaiku (jei neturite), tai suprasite wink.gif. Beje, drisime Jums papriestarauti. Mes vis tik , galvojame, jog labai didele itaka pirmokui turi mokytojo kompetencija. Juk jam nauja erdve, zmones ir pan. Ir jei mokytojas sugebes sudominti ji, tuomet nebus problemu (bent jau dideliu) nei vaikui, nei mokytojui. Cia musu nuomone:)


Na Jus tik patvirtinate posaki, kad kiekvienai mamai jos vaikai graziausi ir protingiausi biggrin.gif Pirmoje klaseje man pasikeite 3 ar 4 mokytojos, bet viskas normaliai. Atejau i mokykla nei skaityt, nei rasyt nemokedama, bet ismokau (tai manau labiau tevu pastangu deka) smile.gif ir visus metus mokiausi lb gerai smile.gif

Plius mano klaseje buvo daug gabiu pradinuku, kurie laikui einant labai nusivaziavo, nors ir protingi buvo. Tai kaip ir sakiau, svarbu ne mokytojas, o pats vaikas smile.gif na ir aisku tevu poziuris 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moske_poske: 28 vasario 2012 - 13:59
QUOTE(moske_poske @ 2012 02 28, 14:57)
Na Jus tik patvirtinate posaki, kad kiekvienai mamai jos vaikai graziausi ir protingiausi biggrin.gif Pirmoje klaseje man pasikeite 3 ar 4 mokytojos, bet viskas normaliai. Atejau i mokykla nei skaityt, nei rasyt nemokedama, bet ismokau (tai manau labiau tevu pastangu deka) smile.gif ir visus metus mokiausi lb gerai smile.gif

Plius mano klaseje buvo daug gabiu pradinuku, kurie laikui einant labai nusivaziavo, nors ir protingi buvo. Tai kaip ir sakiau, svarbu ne mokytojas, o pats vaikas smile.gif na ir aisku tevu poziuris 4u.gif

Na, nezinau kaip ir kiek laiko Jusu tevai su Jumis vaikysteje praleido, kad negalejo suprasti ar Ju vaikas gabus. Mums nesunku ta pastebeti ir i vertinti jo gabumus.
Kiekvienas mes turime savo nuomone, prioritetus, poziurius ir pan. Todel ir ziurime i situacijas kiekvienas is savo pozicijos.
Beje, nesupykite, bet mums tikrai neidomu, kaip jums sekesi mokintis. Aiskiai paraseme kas mus domina. Bet aciu uz Jusu nuomone smile.gif
Atsakyti
Mano vaikas eina į Katalikišką. Pati mokykla man labai patinka, mokytoja irgi . Tik vaikui sunkoka mokytis. Labai daug lieka užduočių atlikti namie. Sėdim iki vakaro. g.gif
Atsakyti