Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl su vyrais elgiamės kaip su vaikais?

Atsitiko neseniai toks dalykas: svečiavomės pas draugus ir ten vietoj tradicinio stalo šeimininkai padarė švedišką. Aš atsistojau, nuėjau iki stalo ir įsidėjau maisto davynį, tada atsistojo ir maisto pasiimti nuėjo mano vyras. Šalia mūsų sėdėjęs vyriškis puolė mane gėdinti - kodėl aš pati neaptarnavau savo vyro? Kodėl jis pats turėjo keltis ir pasiimti? Prisipažinsiu, po tokios pastabos buvau šokiruota, nes apie tai net nepagalvojau. Juk mano vyras - ne vaikas! Jis - per 30 metų perkopęs, sveikas rankas ir kojas, bei savo nuomonę ir skonį turintis individas! Bet apsidairiau aplinkui ir pastebėjau, kad kitos mergičkos kaip niekur nieko šokinėjo aplink savo tranus, kol šie tesė savo VYRIŠKAS diskusijas.

Mes neseniais susituokę, tačiau iki to 3 metus pragyvenom kartu ir niekada dėl tokių dalykų nesam turėję konfliktų. Aš manau, šeimoje tiek vyras, tiek moteris turi būti lygiaverčiai partneriai, kaip sakant 50/50. Tam neprieštarauja ir mano antra pusė.

Tačiau mūsų aplinkoje yra žmonių niekaip nesuprantančiu, kaip aš savo vyrui leidžiu bulves skusti ar šiaip padėti man buityje. Girdžiu, kaip moterys skundžiasi, kad tenka vyrui viską paduoti, o pats nei piršto nepajudins. Bet kas juos prie tokio gero pripratino? Dar neseniai susidūriau su atveju, kur moteris vyrui visus rūbus perka, nes pastarasis net savo dydžių nežino. KODĖL!?!

Bet šiandien pradėjau mąstyti, gal aš darau didelę klaidą mūsų santykiuose, gal vyrams patinka jaustis vaikais ir mūsų santuokai gręsia liūdna baigtis?

Ką manot, mielosios, ir kaip su vyrais elgiatės jūs?
Atsakyti
QUOTE(Merguzele @ 2006 03 04, 17:02)
Ką manot, mielosios, ir kaip su vyrais elgiatės jūs?


niekada nesokinejau,nesokineju ir nesokinesiu aplink vyra schmoll.gif kategoriska as siuo atveju ph34r.gif as ne tarnaite,uztenka man vien to kad aplink vaika sokineju ir dar sokinesiu nezinia kiek..bet vaikas yra vaikas,cia sventa wub.gif o vyras turi rankas, kojas,yra sveikas ir gali viska pasidaryti pats...negali,nenori-tegu nedaro...bet tai nereiskia kad as pulsiu ji aptarnaut doh.gif
sitas dalykas man iskiepytas nuo mazumes..aciu mamai aciuks.gif

Atsakyti
Tas šokinėjimas apie vyrus-paprastų paprasčiausia "rudimentinė liekana". Taip buvo senovėj ,po to persidavė mūsų bobutėms ,o paskui šiek tiek mūsų mamoms ,o galiausia pas kai kurias užsiliko ir dabarty.Tik skirtumas tas ,kad tas apšokinėjamas vyras ne iš miško, malūno ar laukų parėjo...
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2006 03 04, 19:53)
Tas šokinėjimas apie vyrus-paprastų paprasčiausia  "rudimentinė liekana". Taip buvo senovėj ,po to persidavė mūsų bobutėms ,o paskui šiek tiek mūsų mamoms ,o galiausia pas kai kurias užsiliko ir dabarty.Tik skirtumas tas ,kad tas apšokinėjamas vyras ne iš miško, malūno ar laukų parėjo...

Pritariu, kad tai rudimentinė liekana. Mano anyta dar dabar baisisi, kaip aš vyrui neįdedu valgyti, nors viskas išvirta reikia tiks įsidėti. Jai taip įprasta, kad reikia vyrus aptarnauti.
Atsakyti
QUOTE(Gita.N. @ 2006 03 04, 20:07)
Pritariu, kad tai rudimentinė liekana. Mano anyta dar dabar baisisi, kaip aš vyrui neįdedu valgyti, nors viskas išvirta reikia tiks įsidėti. Jai taip įprasta, kad reikia vyrus aptarnauti.


Nu jei vyras pareina dalgiu nupjovęs visą šieno lauką , tai kaip tu drįsti jam viralo po nosim nepadėt,a? mad.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2006 03 04, 18:17)
Nu jei vyras pareina  dalgiu nupjovęs visą  šieno lauką , tai kaip tu drįsti jam viralo po nosim nepadėt,a? mad.gif  laugh.gif

taip ir matau akyse:grizta vyras po ukio darbu,meslinais batais,susmirdes,snargli rankove nusivalo ir kad uzreks:boba..est duok!!!! ph34r.gif blink.gif laugh.gif
Atsakyti
O aš kartais aptarnauju, norėdama įsiteikti savo vyrui, tik svarbu, kad tai netaptų savaime suprantamu dalyku. smile.gif
Aš noriu savo vyrui būti žmona, tik jokiu būdu ne mama, ne dukra ir ne sesuo.
Visada stengiuosi išlaikyti tą žmonos statusą.
Švediško stalo atvėju, man maloniausia, būtų, kad jis man atneštų lėkštutę su maistu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2006 03 04, 20:29)
taip ir matau akyse:grizta vyras po ukio darbu,meslinais batais,susmirdes,snargli rankove nusivalo ir kad uzreks:boba..est duok!!!! ph34r.gif  blink.gif  laugh.gif

Nu tokiam ir aš kaipmat susisukus paduočiau biggrin.gif O tai dar tvotų man pačiai į snarglį blink.gif

QUOTE(Ji @ 2006 03 04, 20:29)
O aš kartais aptarnauju, norėdama įsiteikti savo vyrui, tik svarbu, kad tai netaptų savaime suprantamu dalyku.  smile.gif


Suprantama,kas su saiku ir slapta potekste mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos:)
O as irgi sutinku su ta nuomone kad visi mes lygus. As vien aplink vaika sokinedama nuvargstu, tai mano vyras supratingas, rytais man pusryciu padaro ir patarnauja, o ne as jam.Ir jam tai teikia malonumo. Kita karta as jam patarnauju, taip ir gyvenam draugiskai:)
Atsakyti
pritariu - kokie cia dar nuolatiniai aptarnavimai/patarnavimai ir taip moterims didesne dalis namu ukio tenka. pagal visas gero elgesio taisykles, prie svedisko stalo vyras moteriai turi lekste su maistu atnest - ir tegu nesha, nepaprasim.
essen.gif birthday.gif nail.gif
Atsakyti
O pas mus dėl to nuolatiniai konfliktai kyla. verysad.gif Mano vyras nuo mažens matė savo mamą, aptarnaujančią jo tėvą. Ir jis įsitikinęs, kad tai yra normalu, ir kad ir aš turiu tai daryti, nes aš moteris blink.gif Atvažiavęs pas mano tėvus, jis irgi pastebi, kad mano mama kartais aptarnauja tėtį, bet jis kažkodėl ignoruoja tai, kad mano tėtis padeda mamai gaminti valgį, atneša kavos į lovą ir t.t. O aš užsispyrusiai jo neaptarnauju, nes nesuprantu kodėl jis, būdamas sveikas ir ne iš laukų grįžęs, tongue.gif negali pats pasiimti, ypač kai pagaminta. Tai ir pykstamės dėl to. Bet juk aš dirbu ir mokausi, man irgi būtų malonu, jei kas mane aptarnautų. Prie ko čia tai, kad aš moteris??? Kartais būnu pavargusi labiau už jį g.gif
Atsakyti
Kartais ir i lekste valgio idedu ir po nosim padedu... O kai neturiu nuotaikos, tai ir nesokineju apie ji. Tereikia tik tinkamai issiaukleti. Beja, jei maniskis kartais "pasiskundzia", kad jam kazko nepaduodu, tai atreziu: O tu, ka - neigalus?!!!! Tai atsikabina smile.gif
Bet tokio svedisko stalo atveju, as irgi jam nenesciau. O kodel ne jis man?! Gi baudziavos laikai jau baigesi ir as ne baudziauninke...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra.R.: 05 kovo 2006 - 17:39